Pediatr, Praha 12, Praha

• Pediatr, Ostatní, Alergolog

1 názor

„Dobrý den, Ráda bych poděkovala paní doktorce za její profesionální přístup. Je vždy laskavá, milá a ráda vše vysvětlí.Děkuji S.B. Více

Lovosická 40/440, Praha Mapa

CEDAR poradna prev.medicíny,homeopatie

• „k paní doktorce jsme šli náhodou při akutním problému syna, když jsme byli v Praze na návštěvě. hned nás vzala, syna prohlídla, udělala testy a vyléčila. jelikož jsme zrovna zařizovali stěhování do Prahy, neváhala jsem a k paní doktorce jsme přešli. vůbec nelituji. syn patří spíš mezi nemocné děti a já zas mezi matku co řeší vše, paní doktorka je v tomhle úžasná, vždy vyslechne mě, vyšetří syna, pokud to stav vyžaduje udělá testy, případně řekne co dál. očkování nám nenutí a dá se s ní o něm mluvit, což mi vyhovuje. jsem ráda, že jsem našla pro syna doktorku co rozumí své profesi, evidentně se pořád sama vzdělává, dokáže poradit se vším, je to příjmemná a sympatická žena, stejně jako její sestřička a syn je má rád, takže se tam nebojí chodit. a ještě pro mě jedno velké plus, paní doktorka podporuje i dlouhodobé kojení :) takže pokud někdo hledá dětského lékaře, tuto doktorku můžu jen doporučit.... Více

Nad Malým mýtem 2a/1739, Praha Mapa

• Pediatr, Praktický lékař

„K paní doktorce chodím od dětství, kdy převzala ordinaci po předchozí lékařce (jsem ročník 1984). Jsem s ní velmi spokojená, mohu přijít s jakýmkoli problémem a vždy mi dobře poradí, pomůže, nasměruje. Mě osobně se líbí její minimalistický přístup k léčivům. Upřednostňuje přirozené způsoby uzdravení, anebo doporučí specialistu. Snad nikdy jsem od ní nedostala antibiotika. Zároveň pacienty vede k aktivní prevenci. Vnímám to tak, že za své zdraví jsem zodpovědná sama a je mým úkolem se o sebe starat, chodit na prevence, zdravě jíst, cvičit.. Lékař je mým parťákem ve chvílích, kdy si sama nevím rady. A v tom mi paní doktorka vždycky moc pomohla. Nemá ráda, když o sebe někdo nedbá a pak si jen přijde pro recept. Pokud jste tedy připraveni najít si svou cestu ke zdraví a pečovat o ně, je pro vás paní doktorka tou správnou volbou, vždy vám pomůže, poradí, sleduje nové trendy, má přehled. Pokud chcete na lékaře přenést zodpovědnost za své zdraví a očekáváte, že se o vás postará místo vás, budete se vzájemně obtěžovat a tato ordinace není pro vás. Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

• „Paní doktorka svými pacienty žije a pomáhá jim.Homeopatika a její pohlazení na duši mi nalilo krev do žil.Všem paní doktorku doporučuji. Více

Kloboukova 57, Praha 4, Roztyly, Praha Mapa

Pediatrie - homeopatie

• „Paní doktorku mohu doporučit, oceňuji snahu o oddělení nemocných a zdravých dětí (ordinační doba, roušky, větrání v čekárně). Oceňuji možnost telefonické konzultace, krátké čekací doby a milý, ujišťující přístup. S dosavadními problémy vždy poradila celkem standardně (máme v rodině primářku dětského oddělení, se kterou také konzultuji). Letáčky tolikrát zmiňované v předchozích komentářích sice rozdává, ale podle mě je to nejlepší způsob, jak si zapamatovat, co mám v lékárně koupit, případně se v klidu doma seznámit s doporučovaným lékem nebo postupem. Více

Ke Kinu 7/159, Praha Mapa

Ordinace prakt.lékaře pro děti, dorost

• „K paní doktorce Suché chodím se třemi dětmi. Má zkušenost je naprosto opačná. Naše bývalá lékařka prohlížela děti od stolu a vše šlo jak na běžícím páse. V této ordinaci je na prohlídku vymezen dostatek času a poradny jsou skutečně od slova poradit. Paní doktorka vždy pečlivě vyšetří, zodpoví veškeré mé dotazy, dává informace ohledně výživy, očkování...Trpělivě s námi řešila bolesti bříška, neklid miminka, při odchylce v psychomotorickém vývoji doporučila rehabilitaci... I prevence u starších dětí probíhají stejně pečlivě. Paní doktorka je i výborný diagnostik, vždy postupuje od těch nejjednodušších věcí, děti nezatěžuje zbytečnými vyšetřeními a nestresuje je, což velmi oceňuji. Vždy řekne svůj názor, ale nikdy mi nic nevnucuje, konečné rozhodnutí nechává na mě. S paní doktorkou jsem velmi spokojená a ostatním maminkám ji mohu jen doporučit. Více

Kučerova 17/806, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší lékař, kterého jsem za svůj život potkala. Stará se o naše 3 dítka. Přístup a znalosti pana doktora jsou neskutečné, úžasný člověk! Více

Hvězdova 1601, Praha Mapa

Poliklinika Medicina Plus

• Pediatr, Fyzioterapeut

„Tahle paní doktorka mi zachránila život, když přehodnotila diagnózu jiného lékaře.

Čumpelíkova 1764/2, Praha Mapa

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.

• „U Mudr Petráška jsem dnes byla se synem ( 2roky) poprvé. Pan doktor i sestřička mají úžasný přístup, oba jsou velmi milí a laskavý. Z návštěvy jsme odchazela s naprosto užasným pocitem, všechny mé dotazy byli zodpovězeny a bylo o nas krásně postarano. Syn s ordinace odchazel bez pláče s úsměvem( u bývalé dr jen a jen plakal a nebyl k utiseni a ještě dostal vynadano). Velmi dekuji za Vaši empatii a péči. Více

Janského 2254, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím již osmnáctým rokem se svými dvěma syny a nemůžu si jí vynachválit. Do dnešního dne jsem nenašla vlídnějšího a pečlivějšího člověka-lékaře, který vždy ochotně poradí a je-li třeba, pohladí i duši! Nevím, co si bez ní počneme až nám oba chlapci odrostou :-) Kéž by mohla býti rodinným lékařem, jako to bývalo dříve, byla by to ta správná osoba na svém místě. Více

Jičínská 10/2348, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Výborný lékař, který má profesionální ale zároveň lidský přístup ke všem. Vždy přicházím rád znovu a znovu :-)

Koněvova 221, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Děti mi vyrostly a tak pro ně hledám po mnoha letech jiného lékaře- dcera už chodí čtyři roky jinam a je rozčarovaná, jak může lékařská péče taky vypadat.Paní doktorka nás rozmazlila svým laskavým (a přitom velmi profesionálním ) přístupem, věčná škoda, že k ní nemohou děti chodit dál. Její péče byla všestraná, když vycítila neshody v rodině- a tím i ohrožení jejích milovaných dětiček- pomohla i tam, ať už radou, dobrým slovem, nebo rovnou dojednala odbornou pomoc. Vzácný člověk, děkujeme!Hana, Bára a David Sochorovi Více

Dukelských hrdinů 1/342, Praha Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• Pediatr, Imunolog, Alergolog

„Skvělý lékař, skvělý člověk. Jen setkání s ním mne léčí. Všem určitě pana doktora Kačírka doporučuji a jemu moc děkuji a přeji pevné zdraví. Více

Kateřinská 1476/34, Praha Mapa

Poliklinika Kateřinská

• „Přesně takového pediatra jsem si pro své dítě vždy přála. Pečlivá a milá paní doktorka, která je ochotná zodpovídat všechny otázky. Jsem ráda, že nás ještě přijala. Syn se narodil předčasně a dlouho ho trápila novorozenecká žloutenka. Paní doktorka v tomto ohledu nic nezanedbala. Zároveň je na ní vidět, že svou práci bere nadmíru zodpovědně a opravdu jí jde o zdraví pacientů. Doporučuji!! Více

Boloňská 312, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepsi pediatr v Praze. Jsem rada, ze jsem takovou pani doktorku potkala, moje dcera ji miluje, vrele doporucuji.

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pan Dr. Chaloupka je jeden z nejlepších a nejpoctivějších pediatrů, co znám. Vždy nám ochotně poradil, dětem pomohl a vždy dokázal ponoci. TOP Více

Vajgarská 1141, Praha Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Paní doktorku jsem začala navštěvovat po narození dcery a velmi mi se sestřičkou přirostla k srdci. Asi nejvíce oceňuji její snahu se mnou řešit i na pohled banální věci, které mne jako prvorodičku trápily. Vždy byla velmi pečlivá a chodila jsem s miminkem na prohlídky velmi ráda. Bohužel jsem musela pediatra změnit kvůli stěhování. Nyní mám srovnání a vím, že obě paní doktorky i se sestřičkou jsou jedinečné. Více

Jabloňová 2992/8, Praha Mapa

Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

• „Syn byl v péči paní doktorky od porodnice až do dospělosti. Zůstal u ní, i když jsme se před jeho nástupem do školy odstěhovali za Prahu. Nikdy jsme nelitovali, paní doktorka nikdy nic nezanedbala a vždy byla k synovi i ke mně moc hodná. Mohu jen doporučit. Více

Hviezdoslavova 1600, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Úžasná paní doktorka, která se vším pomůže, poradí, když si člověk neví rady a vyjde vstříc. Moc rádi k ní se synem chodíme Více

Gen. Janouška 902/17, Praha Mapa

Poliklinika Černý Most

• „Léčí i slovem a úsměvem, děti mu důvěřují. A se sestřičkou je léčebný účinek dvojnásobný

Antala Staška 80/1670, Praha Mapa