Pediatr, Praha 12, Praha

• Pediatr, Dermatolog, Gynekol… og, Internista, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plastický chirurg, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Evropská 10/64, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• „K paní doktorce jsme přešli od "konkurence", se kterou jsme dlouhodobě nebyli spokojeni, a moc dobře jsme udělali. Na praktickém lékaři je nejcennější vlastnost ta, že má náhled na praktické využití teorie, což nám u předchozí lékařky bolestně (vlastně doslova) scházelo. Správný praktik má být pečlivý a pozorný, ale nemá se zbytečně hnípat v banalitách. Nerecituje jako hluchý kolovrátek univerzální poučky, ale vnímá, co říká rodič, a doporučený postup přizpůsobí okolnostem. Takže jako lékařská nepediatrická rodinka jsme zde velmi spokojeni. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Děkuji za 20 let péče o mé děti. To, že jsme jí potkali, považuji za to nejšťastnější co mohlo nás jako rodiče a naše děti potkat. Děkuji a smekám Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

• „Paní doktorka je poklad, dlouho jsem hledala normálního rozumného nepovysujiciho se člověka ochotného diskuze. Píši sem zejména kvůli komentářům "náladovost". Sama jsem to nezažila, ale i kdyby... Paní dr. je jen člověk a má věčně narvané obě dvě čekárny a pracuje neustále s plným nasazením. Přijde za dětmi i domu, zvedá telefon, zavolá, odepíše na mejl. Neznám jiného takového doktora. Více

Na Hřebenkách 3, Praha Mapa

• Pediatr, Kardiolog

„Výborná a milá doktorka, která mi hodně pomohla a možná i zachránila život.

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Poliklinika Mazurská

• „K paní doktorce jsem já sama chodila skoro 20 let. Vždycky byla moc příjemná. Teď chodím se synem. Rodila jsem v Anglii a po 16 dnech jela autem s dítětem do ČR. Byl nedonošený a i přesto, že jsem volala v pondělí dopoledne, jestli by mi ho nezkontrolovala někdy brzo, vzala mě už po konci ordinačních hodin hned v ten den. K dětem se chová s láskou a já jsem ji opravdu vděčná, že syn může mít tak skvělou doktorku. Se vším vyšla vstříct i s odložením očkování, když měl malý rýmu, tak taky neočkovala. Prostě je na pravém místě. Občas se čeká, ale pokud se z toho lidi s prominutim nep.... tak dvacet třicet minut nikoho nezabije. Nic nezanedbá. Sestřička taky suprová. Více

Šustova 1930, Praha Mapa

SZZ JM II, Praha 11 - Chodov

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• „Paní doktorku navštěvuji s oběma dcerami již několik let a jako zdravotník mohu s čistým svédomím říci, že lepšího lékaře a sestřičku bychom hledaly těžko. NIc nepodcení, jedná rozvážně a pragmaticky a umí to skvěle s dětmi. Naše děti tam chodí rády a já jsem klidná, že je o ně dobře postaráno. Dékuji za to. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „K paní doktorce jsem chodila sama jako dítě. Nyní má v péči mé dvě děti. Jsme velice spokojeni. Paní doktorka je velmi milá, zkušená a děti ji mají rády. Nemoci pozná, poradí. Nepatři k doktorům co píší antibiotika už ode dveří. Zároveň nikdy nepodcenila žádnou léčbu. Moc jí i sestře děkujeme! Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

• „Paní doktorka je skvělá!!!! - A snaží se nedávat při každém zakašlání antibiotika! - Se sestřičkou fungují jako tým: starala se o mého muže (v dětství) a teď se stará o naše dva kluky - je rozumná a nepřehání! Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

• „Nejlepsi lekarka, a hlavne uzasny clovek. Tuto recenzi pisi po letech, kdy jsem pani doktorku tenkrat s prvorozenou dcerou navstevovala. Po nekolika dlouhych letech, kdy jsem se prestehovala, na pani doktorku nezapomenu. Lidsky mi vzdy velmi pomohla. Bylo stesti potkat tak uzasneho kekare a cloveka. Vyjadruji timto obrovsky respekt a podekovani! Více

Krškova 807, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je výborná,šikovná,trpělivá a pečlivá. Rádi si v čekárně počkáme. Ordinace totiž není kancelář a čas se tam přesně zorganizovat nedá. Tim,že je trpělivá a umí to s dětmi,tak to vyžaduje i čas. A sestričky jsou taky super. K.Fojtová Více

Mladoboleslavská 514, Praha Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Paní doktorka je milá, chodíme k ní už léta celá rodina. Nic nevnucuje, když se zeptám, poradí, díky ní byly děti ušetřený častokrát antibiotik, nedává je pokud není nutno. Má skvělého zdravotního bratra , oba jsou super tým, můžu doporučit . Více

od Marjánkou 12, Praha Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Paní doktorku navštěvují obě naše děti od narození. Je profesionální, velmi důsledná, až přehnaně opatrná. Nic nezanedbá. Telefonicky se s ní lze spojit vždy až na několikátý pokus, ale to je pochopitelné. Vyhovuje nám její odborně-konzervativní přístup k očkování a k dětské výživě. Více

Šrobárova 32, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka i sestřička jsou na našeho syna milé a hodné, k nám se chovají profesionálně. Náš syn má těžké postižení, a tehdy se pozná, zda je lékař profesionálně schopný a lidsky dobrý. Návštěvy v ordinaci se u syna obejdou bez stresu, konzultace po emailu nebo telefonu jsou vždy věcné a nápomocné. Doporučujeme! Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

Italská 560/37, Praha Mapa

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

• „Já jsem u paní doktorky odchodil celé své dětství, a není snad lepší pediatričky. Snad jen doufám, že bude ještě ordinovat za mých potomků :) Více

Pod Kavalírkou 1300/ 3, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím s oběma dětmi, je vždy milá, přátelská, děti se na ni těší. Pro mě je nejdůležitější její pečlivost, dlouholetá praxe a taky klid a pohoda, které nikdy v její ordinaci nechybí. Sestřička je taky velmi ochotná. Více

Ostrovského 5, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Milá k deťom super chodíme k nasej milej pani doktorke už skoro 3 roky nemala som žiaden problém zlatý človek mám dvojčatá kluci vždy pomohla môžem doporučiť Více

Boloňská 312, Praha Mapa

• Pediatr, Ortoped

„Pan doktor Mařík je skutečný profesionál. Během jedné návštěvy ambulance mi provedl kompletní vyšetření vč. RTG, vyhodnocení, vysvětlení a doporučení další léčby. Nikde jinde jsem takový přístup ortopeda nezažil. Škoda že jsem o něm nevěděl dříve. Více

Olšanská 7/2666, Praha Mapa

Ambul centrum pro vady pohyb.aparátu