Odborný lékař alergologie a imunologie
Divadelní 12, Rýmařov

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Jiný

Lékař nemá slušné vychování ani jednání. Nenechal me dokoncit ani jednu větu. Skákal mi do řeči, vůbec ho nezajimalo, proc jsem ho kontaktovala. Hrube jednání tohoto člověka nás odradilo, navstivit s naším 4 rocním dítětem tuto ordinaci v Bruntale. Dávám podnět na lékařskou komoru a požaduji omluvu.

Nevážený pane doktore,běžte prosím podnikat jiný obor.Pokud nemáte zájem o člověka,když má problémy,a vy mu neumožníte,aby přišel ihned na vyšetření,abyste mu pomohl,tak nejste u mě doktor.Bohužel musím přehlásit syna jinam,i když bude dojíždět.

Kromě problému se kterým k němu chodím, soustředil se i na jiné zdravotní problémy např. hloupé nachlazení. Oceňuji že ho zajímá můj celkový zdravotní stav, že ho zprominutím nezajíma jen to jestli jsem se opupínkovala, ale i proč a jaké to může mít návaznosti. A to že je antitalent na počítače mě vůbec netrápí. Ráda si počkám, když vím že mi pomůže kvalitně vyřešit můj zdravotní stav.

Pan doktor Puci je výborný odborník, léčil jsem se u jíné alergoložky cca 3 roky bez změny zdravotního stavu.. až tento pan doktor veškeré moje problémy vyřešil :)

Pan Puci je dle mého názoru vynikající alergolog. Pomohl mi zbavit se ekzému, který mě trápil léta a byl to až on (třetí lékař v řadě), který s léčbou uspěl. Lidé většinou hýří energií co se stížností týče (zde), napsat pochvalu napadne málokoho. Označit kvalitního lékaře za "nejhoršího" mi přijde opravdu nefér. Podle mě můžou být lidé na Bruntálsku a Rýmařovsku vůbec rádi, že tam tak dlouho vydržel.