Adresa ordinace
Vránova 172, Brno, Brno

PANÍ DOKTORKA JE VELMI PEČLIVÁ, někdy mám obavy, že u mě objeví další choroby o kterých nemám ani potuchy. Nepovažuji se zrovna za vzorného pacienta ale jsem rád,
že mám nad svým zdravím dobrou kontrolu.

Paní doktorka je profesionál na svém místě, není potřeba vůbec rozvádět, škoda, že nemáme takových lékařů všude a hodně. Přejí paní doktorce i sestřičce hodně pracovních ale i osobních úspěchů. Erika Vlková

Nejlepší na světě :) moc děkujeme

Paní doktorka je nejlepší praktický lékař, se kterým jsem se setkala. Musím podotknout, že jsem naprosto zdravá, tak chodím pouze na preventivní prohlídky. Moji předchozí praktikové mě nikdy nevyšetřovali, nebrali mi krev ani moč, ani si mě neposlechli. Jen se zeptali, jak se cítím a poté, co jsem odpověděla, že dobře, tak mě hned poslali domů. V ordinaci ostatních praktiků jsem strávila vždy max. 2 minuty. U paní doktorky strávím na preventivní prohlídce obvykle půl hodiny, někdy i více. Je velmi pečlivá, rozebere s vámi rodinnou anamnézu, nic nezanedbá. Někdy se bojím, že je tak moc pečlivá, že mi něco najde :-). Má velmi lidský přístup. Její sestřička je také moc milá.

velmi dobrý pečlivý a s pochopením

Skvělá paní doktorka a velice příjemná sestřička.

nejlepší lékařka v Brně

Hodně dobrých hodnocení od svých známých jsem o paní doktorce slyšela, chtěla jsem se u ní zaregistrovat ale bohužel má plno, moc mě to mrzí.

Jedna z mála skvělých a pečlivých doktorek.Opravdu velmi šikovná a příjemná paní doktorka.

Nejlepší praktická lékařka - pracuje odborně, je pečlivá, milá, vstřícná. Jsem moc ráda, že ji mám.