Adresa ordinace
Vránova 172, Brno, Brno

Je mi 66 let a paní Doktorka se o mne stará 20 roků , je to dle mého názoru
nejlepší lékař s jakým jsem se ve svém životě potkal. Je hodná , empatická
a nikdy mě nezklamala i když jsem měl v životě zdravotní problémy , které jsem si nemohl ze začátku nějak vysvětlit .

Umístění: Adresa ordinace Jiný

Moc milá a svědomitá lékařka, máte pocit, že ji jde opravdu osobně o vaše zdraví. Vřele doporučuji!!

Umístění: Adresa ordinace Jiný

Paní doktorky si nesmírně vážím, je to jedna z nejlepších praktických lékařek, kterou jsem kdy potkal. Je velmi pečlivá, věcná a komunikativní. Děkuji.

Paní doktorka je naprosto báječná. Nerada bych se opakovala ale musím. Její přístup je v dnešní době ojedinělý. I přes to ze jsem mladá uz jsem měla par složitějších potíží a vím ze jen díky peclivosti paní doktorky to nezaslo dal. Je to jediný doktor kterému bych bez váhání vložila svůj život do rukou a ani bych neváhala, až tolik ji věřím. Děkuji za vás přístup a za to jaká jste.

Lepsi doktorku jsem nezazil. Citlivy pristup, lecba beznych nesvaru 100% efektivni, mene bezne nesvary hned odesila na odborne vysetreni... Jediny problem je s ostatnimi doktory, kam se od ni clovek dostane. Best of the best.

Paní doktorka je člověk na správném místě - pečlivá, empatická, vážím si ji i jako člověka. O velice příjemné sestřičce ani nemluvím. Kéž by bylo takových lékařů v naší republice více.

nejlepší doktorka na světě, mám ji moc ráda, vážím si ji, je to odborník na svém místě, je velmi empatická a nic nezanedbá. Bláhová

Je mi 57 let a už mě začínají trápit různé neduhy, mimo to trpím na infekce z nachlazení, angíny atd. Paní doktorka Štouračová mě nikdy nezklamala,vždycky mám pocit,že jí OPRAVDU záleží na člověku, nvíc je skromná a myslím,že svůj přístup nepovažuje za nic zvláštního.Tak,jak by to mělo být,ale bohužel praxe je často jiná.Kéž by takových lékařů bylo víc! Navíc má mladou sestřičku se stejným přístupem k pacientům- SKVĚLÁ DVOJKA!!

Za svůj život jsem nezažil pečlivější a odpovědnější lékařku s lidským přístupem a pochopením. Chodíme k ní celá rodina a jsme velmi spokojeni. Vysoce hodnotíme také její odbornost jak u chorob starších ročníků , tak i u mladých. U předchozího lékaře jsme nic podobného nezažili, ten nás prohlédl vždy na dálku a ordinoval jako úředník. Buď nás poslal na odborné vyšetření nebo nabídl seznam léků (např. na chřipku) abychom si vybrali.Jsme rádi, že naši paní doktorku máme. Sestřička je šikovná a milá, do této ordinace je radost chodit.

Paní doktorka se o mne stará více než deset let..je úžasná...má velký přehled a opravdu dokáže pomoct