Dermatologie U Muzea, s. r. o.
Senovážné náměstí 1616, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatologie U Muzea, s. r. o. Jiný

Paní doktorka se mnou jednala jako s dítětem, vůbec žádný způsob léčby mi nedala a ještě mi nadávala. To, že se k ní nedá dovolat a ještě v ordinaci čekám trictvrte hodiny o tom ani nemluvím. Takové jednání by nesnesl nikdo! K paní doktorce se již nevrátím!

K paní doktorce chodím se synem již několik let a musím říct, že paní doktorka vždy vše dopodrobna vysvětlila a pomohla .

Pí. doktorka nyní ordinuje v nových prostorech v lékařském domě na Pražské, naproti IGY. Za maximální vstřícnost, odbornost a přístup k pacientům si zaslouží nejvyšší hodnocení.

Sestricka byla mila, stejne tak pani doktorka, vstricna, profesionalni, vse nam vysvetlila, takhle bych si predstavovala lekarskou peci a lidsky pristup. (byli jsme na vysetreni molusek s dvouletou dcerou)

Neosobní přístup,nezájem o pacienta.strašně mne její přístup zklamal.Už nikdy více.Při první návštěvě slibovala odběry,doporučení na revmatologii atd a podruhé jí bylo zatěžko,se na mne alespoň od stolu podívat!!!!