Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Jsem certifikovaná koučka pro jednotlivce a páry. Pomáhám svým klientům posouvat se v životě dál od problémů a frustrací, blíže k radosti a spokojeném...

Léčené nemoci

• Čeština,
  • Slovenština

Nejčastěji hledané služby

Umístění: Koučink Praha 1 koučování

K paní Pavle jsem se na doporučení objednala, když jsem nebyla spokojená se současným vztahem s mým partnerem. Díky paní Pavle jsem zjistila, že abych našemu vztahu pomohla, musím řešit především spokojenost vlastní :)).
To byl takový můj hlavní "AHA" moment.
Sezení probíhalo ve velmi příjemné atmosféře a pomohlo mi si ujasnit a někdy i přehodnotit mé názory.
Moc paní Pavle děkuji za pomoc.
Kamila D.

Milá Kamilo,
děkuji za Vaši zprávu. Jsem moc ráda, že Vám sezení pomohla a přeji vše dobré:-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Koučink Praha 1 behaviorální poradenství

Velmi doporučuji! Hned po první sezení jsem cítila velké zlepšení a nadhled na řešeným problémem. Těším se na další setkání.

Milá Aneto,
děkuji Vám za Vaši zpětnou vazbu. Je opravdu velmi motivační pro mě i klienta, když se nám společně podaří sezení, jako toto s Vámi.
Těším se na další spolupráci:-)

Umístění: Koučink Praha 1 koučování

K paní koučce chodím už několik měsíců a jsem naprosto spokojený. Po každém sezení odcházím nabitý energií a s chutí se dál posouvat a pracovat na sobě. Milý přístup, příjemná atmosféra. Doporučuji!

Milý Milane,
děkuji za Vaše vyjádření. Jsem ráda, že na Vás naše sezení takto působí. Když klient přichází na sezení s upřímností a otevřeným srdcem jako Vy,
je to vždy radost.
Přeji Vám v životě to nejlepší :-)

Umístění: Koučink Praha 1 koučování

Děkuji Pavle za to, že mi při mých vztahových problémech ukázala, jak dosáhnout určitého nadhledu a tím zjistit, jestli chci ve vztahu pokračovat. Vím, že rozhodnutí za mě nikdo jiný neudělá, ale otázky, které mi Pavla pokládala, mě přiměly podívat se na situace zase trochu jinak. Jsem ráda, že jsem ji navštívila, je to fajn popovídat si o svých trápeních s někým nezaujatým.

Milá Evo,
děkuji za Vám za Vaše hodnocení a přeji, ať se Vám v životě daří :-).

Umístění: Koučink Praha 1 koučování

K paní Pavle jsem šla v době, kdy mi to v životě moc nevycházelo.

Byla jsem čerstvě po rozchodu a v práci to také úplně neklapalo.

Mé obavy, že toto zažívá spousta lidí a také s tím nikam nechodí, byly hned na začátku rozptýleny.

Když pominu úlevu, která nastala po prvním sezení, kdy jsem se mohla svěřit s tím, jak se skutečně cítím, dala mi naše sezení hodně. Pomohla mi zaměřit se na to, jak bych ráda žila svůj život.

Přestala jsem se tolik soustředit na to, co všechno je u mě špatně a zkusila jsem změnit pohled na určité situace. Vím, že jsem v procesu, někdy se mi daří zvládat věci lépe, někdy hůře, ale cítím větší nadhled a také mám větší pochopení pro okolí, bez potřeby hned posuzovat a řešit.

Ráda bych Pavle poděkovala za to, že mi je průvodcem na této mé cestě.

Milá Lucko,
děkuji Vám za tento komentář. I pro mne je radostí, setkávat se s klienty jako jste Vy. Máte velkou sebereflexi a motivaci, tolik potřebnou k práci na sobě. Přeji Vám jen to nejlepší a těším se na další sezení s Vámi:-)

Umístění: Koučink Praha 1 coaching

Paní Pavla je skvělá. Byla jsem zde dnes poprvé a hned mám příjemnější den. Přesně pochopila moje pocity a věřím, že mi to pomůže při překonávání svých obav kam v životě směřovat a dívat se na sebe s větším optimismem. Děkuji za dnešní setkání.

Milá Andreo,
děkuji vám za krásný komentář. Věřím ve vaše odhodlání a moc se těším na další sezení s Vámi.
Mějte se zatím krásně:-)

Umístění: Koučink Praha 1 koučování

Roky jsem měl v hlavě otázku, na kterou jsem nedokázal najít odpověď.
Říkal jsem si ale, že to vyřeším sám, že nepotřebuji tuto formu pomoci.
Po dvou sezeních se cítím, že konečně vím, co mám dělat.
Získal jsem plno "aha" momentů, po kterých jsem se cítil neuvěřitelně.

Paní Pavla je velice empatická a maximálně doporučuji její služby!

Ještě jednou Vám moc děkuji, Pavlo.
Krok č. 1 je za dveřmi.

Mějte se krásně!

Martin

Milý Martine,
děkuji Vám za krásnou zprávu. Vaše vnímavost a odhodlání k akčním krokům je obdivuhodné. Přeji Vám do života jen to nejlepší:-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Koučink Praha 1 coaching

Od začátku jsme se cítila velmi příjemně a doporučuji všem, kteří si třeba jen potřebují popovídat s někým mimo okruh známých a kteří potřebují srovnat své myšlenky.

Milá Katko,
děkuji Vám za krásnou zpětnou vazbu. Jsem ráda, že na Vás naše první společné sezení takto působilo. Oceňuji Vaši odvahu a přímost, s kterými jste se na schůzku přišla a přeji Vám do budoucna vše nejlepší :-)

Umístění: Koučink Praha 1 koučování

Na Pavlu jsem dostala doporučení od své kamarádky. Ve vztahu jsem se dostala do bodu, kdy nefungovala komunikace s partnerem, zvažovala jsem i rozchod. S Pavlou jsem přehodnotila způsob komunikace a věci se začaly dít. Dnes jsem více v klidu a ve vztahu s partnerem stále pokračujeme J. Jsem ráda, že jsem konzultace vyhledala.

Milá Moniko,
moc ráda čtu Vaše slova. Těší mě, že jste s partnerem krizi překonali. Přeji Vám hodně spokojenosti v dalším společném životě:-)

Umístění: Koučink Praha 1 koučování

S paní Úblovou jsem řešila svoji rodinnou situaci. Na psychologa jsem se úplně necítila, ale potřebovala jsem si svoji stávající situaci ujasnit a také trochu naplánovat jak ji budu řešit. Pavla mi pomohla získat nadhled, ale i potřebnou sebejistotu. S její pomocí jsem ve svém životě postoupila o kus vpřed a dokázala si, že jsem schopná zvládnout i věci, v kterých si úplně nevěřím. Děkuji.

Milá Věro,
děkuji Vám za pěkný komentář. Mám radost z toho, že se cítíte odvážnější a samostatnější.
Přeji Vám, ať se i nadále daří :-)

Léčené nemoci

• Nízké sebevědomí