Pavla Trnková, veterinář Brno

MVDr. Pavla Trnková

Veterinář Více

Langrova 1d, 627 00 Brno-Slatina, Brno
MVDr. Pavla Trnková, Veterinární ordinace + specializované oční pracoviště

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: MVDr. Pavla Trnková, Veterinární ordinace + specializované oční pracoviště Jiný

Za paní doktorkou dojíždime 200 km nebo jsem
přesvědčena že paní doktorka je odbornice na správném místě !!! Odbornice přes oční vady , moc milá ke zvířatům a vždy od ni odcházím s vděčnosti ze mému pejsků pomohla a vyléčila , finančně dostupné určitě pro všechny až k mému údivu oproti ostatním ! Je to odbornice na pravém místě , určitě doporučuji všem kdo chcou aby pejsek nebo jiné zvířátko bylo v nejlepších rukách !

skvělá paní doktorka, vstřícná a milá, ošetření rychlé,kocour se nebál a byl v pohodě a to velmi oceňuji

Umístění: MVDr. Pavla Trnková, Veterinární ordinace + specializované oční pracoviště oslepnutí psa

Paní doktorka Trnková je velmi příjemná, milá s profesionálním přístupem. Pro naši fenku udělala, co bylo v jejích silách. MOC DÍKY

Umístění: MVDr. Pavla Trnková, Veterinární ordinace + specializované oční pracoviště operace oka, kastrace, ambulantní péče ...

K paní MVDr. Trnkové jsem se prvně dostal cca v roce 2013,kdy jiná paní"MVDr." tak usilovně léčila infekční váček v oku, až došlo k prasknutí oka. Díky péči paní doktorky Trnkové pes o oko nepřišel, leč to bylo na jasnou amputaci. Následné léta se infekty střídaly v obou očích, což u psa plemene francouzský buldoček, zejména v letních měsících časté. Vždy byla péče výteční, lékařský zásah perfektní a přístup paní doktorky profesionální, jak k majiteli tak ke zvířeti. A ruku na srdce zkratko ma.pos, když jste objednána k humánnímu lékaři, vždy jdete na čas do ordinace, leda prdlajs, bo před Vámi je řada lidí, kteří mají své problémy a potíže a chtějí se u lékaře z nich "vykecat", tak co se čílíte. Jdu na ošetření či kontrolu na čas, a že se dostanu na řadu o pár minut později, i já budu zdržovat a vykecávat se a nějaké jiné ma.pos bude poskakovat na židli. Díky čekárně u paní doktorky jsem poznal mnoho zajímavých lidí a náš Eda mnoho zajímavých psů, tak o co jde? Závěr : neznám lepšího očního lékaře pro psy, zejména ty bez čumáků, neznám lepšího lékaře preventistu než je paní doktorka Trnková. A kdo je z rodiny buldočkářů na Jižní Moravě a kousku Slovenska a dalších krajů mě dá za pravdu. Této paní v péči o našeho seniora bezmezně věřím, a jsem za ni rád. Všem mohu jen a jen doporučit.

Umístění: MVDr. Pavla Trnková, Veterinární ordinace + specializované oční pracoviště Časté záněty očí

U paní doktorky jsme byly na vyšetření očí kvůli častým zánětům s roční fenkou border colie. Paní doktorka i sestřička byly velmi příjemné a k naší bázlivé fenečce se chovaly citlivě a přátelsky.
Proběhlo vyšetření obou očí , včetně vyšetření v temné komoře.
Po krátké úspěšné léčbě jsme se zbavily dlouhodobého problému, který jsme řešily asi 6 měsíců u jiného lékaře.
Za mne 100% doporučuji a pokud budeme opět potřebovat pomoc paní doktorky, čekací doba mne jistě neodradí , vzhledem k tomu , že je paní doktorka špička ve svém oboru a jezdí za ní pacienti i ze zahraničí.

K paní doktorce chodíme již 25 roků, vždy perfektní, profesionální a citlivý přístup. Paní doktorka je obětavá, vždy ochotná , velmi doporučuji pro vaše malé i velké mazlíčky.