MVDr. Pavla Trnková, Veterinární ordinace + specializované oční pracoviště
Langrova 1d, 627 00 Brno-Slatina, Brno

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: MVDr. Pavla Trnková, Veterinární ordinace + specializované oční pracoviště Jiný

Za paní doktorkou dojíždime 200 km nebo jsem
přesvědčena že paní doktorka je odbornice na správném místě !!! Odbornice přes oční vady , moc milá ke zvířatům a vždy od ni odcházím s vděčnosti ze mému pejsků pomohla a vyléčila , finančně dostupné určitě pro všechny až k mému údivu oproti ostatním ! Je to odbornice na pravém místě , určitě doporučuji všem kdo chcou aby pejsek nebo jiné zvířátko bylo v nejlepších rukách !

skvělá paní doktorka, vstřícná a milá, ošetření rychlé,kocour se nebál a byl v pohodě a to velmi oceňuji

Umístění: MVDr. Pavla Trnková, Veterinární ordinace + specializované oční pracoviště oslepnutí psa

Paní doktorka Trnková je velmi příjemná, milá s profesionálním přístupem. Pro naši fenku udělala, co bylo v jejích silách. MOC DÍKY

Umístění: MVDr. Pavla Trnková, Veterinární ordinace + specializované oční pracoviště operace oka, kastrace, ambulantní péče ...

K paní MVDr. Trnkové jsem se prvně dostal cca v roce 2013,kdy jiná paní"MVDr." tak usilovně léčila infekční váček v oku, až došlo k prasknutí oka. Díky péči paní doktorky Trnkové pes o oko nepřišel, leč to bylo na jasnou amputaci. Následné léta se infekty střídaly v obou očích, což u psa plemene francouzský buldoček, zejména v letních měsících časté. Vždy byla péče výteční, lékařský zásah perfektní a přístup paní doktorky profesionální, jak k majiteli tak ke zvířeti. A ruku na srdce zkratko ma.pos, když jste objednána k humánnímu lékaři, vždy jdete na čas do ordinace, leda prdlajs, bo před Vámi je řada lidí, kteří mají své problémy a potíže a chtějí se u lékaře z nich "vykecat", tak co se čílíte. Jdu na ošetření či kontrolu na čas, a že se dostanu na řadu o pár minut později, i já budu zdržovat a vykecávat se a nějaké jiné ma.pos bude poskakovat na židli. Díky čekárně u paní doktorky jsem poznal mnoho zajímavých lidí a náš Eda mnoho zajímavých psů, tak o co jde? Závěr : neznám lepšího očního lékaře pro psy, zejména ty bez čumáků, neznám lepšího lékaře preventistu než je paní doktorka Trnková. A kdo je z rodiny buldočkářů na Jižní Moravě a kousku Slovenska a dalších krajů mě dá za pravdu. Této paní v péči o našeho seniora bezmezně věřím, a jsem za ni rád. Všem mohu jen a jen doporučit.

Umístění: MVDr. Pavla Trnková, Veterinární ordinace + specializované oční pracoviště Časté záněty očí

U paní doktorky jsme byly na vyšetření očí kvůli častým zánětům s roční fenkou border colie. Paní doktorka i sestřička byly velmi příjemné a k naší bázlivé fenečce se chovaly citlivě a přátelsky.
Proběhlo vyšetření obou očí , včetně vyšetření v temné komoře.
Po krátké úspěšné léčbě jsme se zbavily dlouhodobého problému, který jsme řešily asi 6 měsíců u jiného lékaře.
Za mne 100% doporučuji a pokud budeme opět potřebovat pomoc paní doktorky, čekací doba mne jistě neodradí , vzhledem k tomu , že je paní doktorka špička ve svém oboru a jezdí za ní pacienti i ze zahraničí.

K paní doktorce chodíme již 25 roků, vždy perfektní, profesionální a citlivý přístup. Paní doktorka je obětavá, vždy ochotná , velmi doporučuji pro vaše malé i velké mazlíčky.

Umístění: MVDr. Pavla Trnková, Veterinární ordinace + specializované oční pracoviště vyšetření oka

Byli jsme k paní doktorce objednaní na vyšetření oka. Objednaný termín nebyl dodržen, čekali jsme déle, než půl hodiny bez jakéhokoliv náznaku omluvy. Náš pes byl vystresovaný a obecně je bázlivější povahy, potřebuje citlivější přístup. Paní doktorka však ani nepoznala, že pes je ve stresu a osočila nás, že je nevychovaný. Ani sestra nejevila známky jakéhokoliv vztahu ke zvířatům. K vyšetření psa přistupovala paní doktorka rovněž necitlivě. Nechováme prvního psa a nejedná se o naše první setkání s veterinárním lékařem, můžeme již srovnávat chování a přístup. V žádném případě návštěvu této ordinace vzhledem k výše uvedenému ostatním nedoporučuji.

MVDr. Pavla Trnková

Po určitém váhání jsem se rozhodla zareagovat na toto hodnocení, které mohu označit za naprosto nepravdivé. Vzhledem k tomu, že autor příspěvku nenašel odvahu se podepsat, lze předpokládat, že ani autor sám nevěří tomu, co napsal.
- čas objednání:
Pes byl sice objednán, ale majitel věděl, že se jedná pouze o orientační čas, který se samozřejmě snažím dodržet, ale z objektivních důvodů to někdy není možné. Majitele jsem přímo v čekárně informovala, že máme mírné zpoždění a že bude muset chvíli počkat, jednalo se o zpoždění 20 minut. Majitel na tuto informaci nijak nereagoval, předpokládala jsem tedy, že s tím nemá žádný problém. Zarážející ovšem je, že člověk, který si nyní stěžuje na čekání, zcela dobrovolně vysedává u počítače a ztrácí svůj čas psaním zcela nesmyslných a lživých zpráv.
- vystresovaný a bázlivý pes (jak píše majitel):
Jak jsem poznala při vyšetření, pes rozhodně není bázlivý a vystresovaný. Naopak je velmi šikovný a velmi rychle se učí. Má pouze velkou smůlu v tom, že majitelé mu neposkytli ani základní výchovu.
- necitlivý přístup při vyšetření a nulový vztah ke zvířatům sestry (jak píše majitel):
Přesný opak je pravdou. Psa jsem vyšetřovala velmi citlivě, navíc jsem velmi slušně a trpělivě vysvětlovala majiteli každý krok vyšetření.
Na začátku vyšetření pes reagoval velmi hystericky a ještě větší hysterický výstup předvedla dcera majitele. Majitel nedokázal zvládnout ani svého psa a nedokázal ani usměrnit chování své dcery. Ani po opakované výzvě majitelé nedokázali zvládnout svého psa a hrozilo dokonce, že pes ublíží sám sobě např. při pádu ze stolu. Podotýkám, že se jednalo o malého psa (špic, věk 8 měsíců, váha 4 kg).
Majiteli jsme podrobně vysvětlili, jak je nutné pracovat se psem. Za asistence sestry se mi poté podařilo naprosto bez problémů psa vyšetřit
a z ordinace odcházel zcela klidný a spokojený pes. Majitel po celou dobu mlčel, ale předpokládala jsem, že alespoň něco pochopil . Je mi velmi líto psa, že musí žít s tímto majitelem. Ještě horší je ovšem to, jak špatný příklad dává tento člověk své dceři, která byla v ordinaci přítomna.
Pavla Trnková