Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III Jiný

paní doktorka,ale i sestřička nemají chybu. Jsou veselé, vše důkladně vysvětlí, popíší. Paní doktorka je velmi schopná dívat se na zdravotní problémy ze širších úhlů pohledu, hledá souvislosti a doporučí Vás případně k dalšímu léčení jinde. Za svůj život jsem se nesetkala s lepším přístupem. Tady můžu říct, že sem chodím velmi ráda. Paní doktorko a milá sestřičko, děkujeme Vám!

Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III Jiný

Paní doktorka, mi svoji péčí zachránila život....po několika letech obíhání různých lékařů, mě paní doktorka podrobně vyšetřila, zkoumala moje zdravotní problémy, až zjistila, kde je problém...vděčím ji za život....

Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III Jiný

Paní doktorka je pravý profesionál. Jsem její pacientkou 7let a nikdy jsem ji nezastihla ve špatné náladě. Je milá, vnímavá a empatická. Takových lékařů je opravdu málo.

Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III Jiný

Paní doktorka mně přijala od jiné lekarky a vždy se mi podrobně věnovala při každé návštěvě.
Doporučuji.

Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III

Paní doktorka je skvělá.
Ochotně se vším poradí a pomůže. Je k lidem milá a vnímavá. Nikdy jsem ji nezažil ve špatné náladě. Zkrátka a dobře - profesionálka.
Je to jediná doktorka, na jejíž návštěvu se vždy vyloženě těším. Takhle by to mělo vypadat! Ona i její zdravotní sestřička jsou úžasné! Měl jsem štěstí, že jsem je vyhledal. :)

Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III Doporučení od obvodní lékařky

Paní doktorka vše vysvětlí,ptá se na široké okolností a zjisti důvody,proč nemoc vzniká. Delší doba čekání je samozřejmě způsobena neodhadnutelností situace se kterou pacient přijde. Sama jsem byla důvodem zpoždění,avšak pro laskavý přístup a odborné schopnosti si člověk rád počká. Vřele doporučuji.

K paní doktorce chodím už spoustu let. Je to velmi hodná lékařka, stále usměvavá s lidským a chápajícím přístupem ke svým pacientům. O tom, že je vynikajícím odborníkem ve svém oboru není nejmenších pochyb. Jsem jí velmi vděčná, že u ní mohu být v endokrinologické péči.

Opravdu výborná lékařka na svém místě, svou práci dělá s láskou a s tím, že jí to baví. Mám s ní opravdu jen samé dobré zkušenosti,jelikož mi pomohla když jsem měla jít na operaci, opravdu všechno mi vysvětlila. Můžu se na ni obrátit kdykoli potřebuji a ona mi ráda pomůže.

Paní doktorka Řehořková je výborná lékařka a také její komunikace s pacienty je vynikající. Její služby mohu jedině doporučit.

Paní doktorku hodnotím velice kladně, je vždy ochotná, milá, má zájem o pacienta. Je to profesionálka s lidským přístupem. Jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Velmi mi pomohla. Mohu jen doporučit.
M.Kejdanová