Pavla Lazosová, alergolog Praha

MUDr. Pavla Lazosová

Alergolog

Opatovská 11, Praha 11
Alergologie Opatovská s. r. o.

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Paní doktorka mi velice pomohla s léčbou mojí alergie.

Velice mě zaráží poslední reakce. Nějak se mi tomu nechce věřit. Dělali Vám testy z krve? Tam by se nejspíš přišlo na to, zda máte imunitní či dokonce autoimunitní onemocnění a to by se rozhodně neléčilo Zyrtectem, vzhledem k tomu, že autoimunitní onemocnění jsou např. cukrovka, lupus apod. Jinak možná že Zyrtec může psát Pl, ale já beru Zodac - je to to samé prakticky a světe div se, chodím kvůli tomu 4 krát ročně na alergologii, protože jsem alergik, to už tak bývá :-) Jinak jestli jste si stěžovala Paní doktorce na imunitu, je to divné, byla jsem u ní nedávno, jen jsem jí řekla, že mám problémy s usazenou rýmou a imunitou a hned mi napsala jedny lepší kapky, na imunitu mi napsala Ribomunyl atd. Kdykoliv jsem měla problém i mimo ordinaci alergologa, vše se mnou řešila. Na internetu působíte dost nepříjemně, záleží, jak se také k doktorům chováte, jinak si to nedovedu vysvětlit.

Vynikající přístup k pacientům.

Ze všech svých doktorů jí mám nejraději. Je hodná a v klidu. Jejím odborným znalostem naprosto důvěřuji a pomohla mi tam, kde jiní doktoři selhali. Líbí se mi, že se zajímá i o životní styl pacienta, protože to hraje významnou roli při našich potížích, ať už se jedná o alergie nebo jiné. Tedy dokáže i poradit, jak si člověk může pomoci sám svým přičiněním, a ne že jen vysolí léky a čau. Ve skutečnosti její rady mi pomohly mnohem více než jakékoli léky. Díky ní jsem zdravější než kdy dřív a praktického lékaře jsem neviděla již několik let. Jana Braňková

Chodím k Paní doktorce již 9 let a jsem s ní velmi spokojená. Je vždy milá a vstřícná a ochotná řešit i problémy mimo obor alergologie, takže mi mockrát pomohla v různých zdravotních problémech.

Paní doktorka je jak z nějaké pohádky,milá a moudrá která léčí především přístupem k pacientů což je v dnešní době zázračné.

Paní doktorka a sestřička jsou dvě velmi hodné, milé, vstřícné a pečlivé profesionálky.
Musím jejich péči i chování k pacientovi velice pochválit, protože jsem se s tak úžasným přístupem dlouho nesetkala.

Paní doktorka je velice milá, nesedí tam jen aby "vydávala prášky", pomůže se dobrat k příčině obtíží, poradí opravdu do hloubky. Léčí mne i celou mou rodinu už hodně dlouho. Takových lékařů by mělo být co nejvíc.

Děkuji paní doktorce za její skvělou péči a laskavý přístup. Škoda, že takových lékařů není víc.

Chodím k ní mnoho let, neměnila bych. Naprosto jí věřím.