Pavla Lazosová, alergolog Praha

MUDr. Pavla Lazosová

Alergolog

Opatovská 11, Praha 11
Alergologie Opatovská s. r. o.

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

paní Dr. je milá, sestřička také. Chodím tam již mnoho let a naštěstí velké problémy nemám, jinak bych asi musela změnit lékaře, moc mi nesedí, je už stará a okoukaná, měla by uvolnit místo mladším.

Vážená Drme,
pokud umíte psát tak doufám i číst!Vše co jsem absolvovala jsem popsala ve svém hodnocení!Léčila jsem se léta neúspěšně s imunitou a alergií (na ALERGOLOGII!!!),tak jsem hledala jiného lékaře.Jak jsem psala po 4měsících testování i krve, mám Zyrtec a stav se nemění.Stěžovala jsem si na nemocnost a popsala pocity už při první návštěvě.Při poslední jsem už požadovala léky tak mám Zyrtec!Protože světe div se:) mám alergii na pyly už od dětství,což mám i v anamnéze a v ordinaci jsem to sdělila hned při první návštěvě.Také mně zaráží,že se zde dělají testy všeobecně na směs trav a obilí a ne jednotlivě.Z minulé ordinace alespoň vím jaké trávě se mám vyhnout!A chlamydie ty má prý každý!Je spousta studií např.Mudr Ždichynec,které dokazují,že ne každému nevadí a co dokáží způsobit,takže by se jimi měl každý dobrý imunolog zabývat a ne je podceňovat a vše svádět na alergii!Má vleklá onemocnění po oslabení organismu tomu nasvědčují.Ať se Vám to líbí nebo ne já spokojená nejsem.A k paní doktorce jsem se chovala velice slušně:)nemějte obavy.Jinak mi také zrovna moc sympatická nepřipadáte!:))