Pavla Lazosová, alergolog Praha

MUDr. Pavla Lazosová

Alergolog

Opatovská 11, Praha 11
Alergologie Opatovská s. r. o.

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Já se k většině bohužel nepřikláním. Mám již několik let problémy s celoroční častou nemocností a po předchozím neúspěchu jsem se obrátila na paní doktorku.Dostala jsem po 4měsících testování!! pouze antihistaminika,která beru již řadu let na alergii a můj stav se nelepší a zákaz všeho kvetoucího a květinového,včetně parfému.Pylovou alergii mám již od dětství!!Nemocnost cca 4 roky.Paní doktorka při návštěvě ordinace i po telefonu něco slíbí,ale při další návštěvě už zase o ničem neví a nepodívá se ani na anamnézu,když mně ještě moc nezná a musím vše opakovat,ale stejně to není nic platné. Mám pocit že má zmatek a neví si rady.Děkuji,ale Zyrtec může napsat i PL na to nemusím chodit k alergologovi!!Mám i problém s chlamydiemi,autoimunitou,imunitou obecně,ale to se zřejmě řeší Zyrtecem!

pani doktorka no no jaks tak mozna jako je ale ta jeji sestricka je ODPORNA protivna kdyz si tam chodite a doktorka vam nevi jak pomoct a vy si prijdete pro svoji spravu vyzvednout a ta sestra jeji dela na vas hubu bubaky je rozcilena jako byste tam nemel co chodit a je protivna chova se k pacientum odporne a dela jako by byla buh tohodle sveta ale ani nema na to mozek aby sedela a rikalasi sestra zdravotni kdyz se neumi chovat jako clovek a chova se hnusne protivna a hnusna ty vole je to ostuda ceskeho lekarstvi ze nekdo veme na lekarku tohle nevychovane .