Dentální hygiena - vstupní vyšetření

• Zánět dásní
  • Bolesti zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Justsmile-zubní ordinace preventivní vyšetření dutin ústní

K paní doktorce jsem se dostala po odchodu paní doktorky Brzobohaté. V lednu jsem šla na preventivní kontrolu. Podle paní doktorky jsem byla bez kazů. Před 6 týdny mně vypadla plomba a ulomil se kus zubu a bolel. Po zavolání a prosbě o objednání mně bylo oznámeno datum - říjen. Opravu jsem řešila jiným lékařem. Tam mně bylo oznámeno, že v zubu byl pod plombou kaz a další je na vedlejším zubu. Změnila jsem lékaře.

MDDr. Pavla Hovorková

Jsem ráda, že jste si problém už vyřešila. Nesouhlasím ale s Vaší reakcí na prevenci. Dle zápisu ve Vaší kartě, jste po prevenci v lednu byla objednaná na plombu- tudíž není pravda, že jsem Vám řekla,že nemáte kazy! Objednací doba je bohužel taková, ale akutním pacientům vycházíme vstříc. Pěkný den. Hovorková

Fantastická péče. Přišel jsem vystresovaný z dvoutýdenní intenzivní bolesti zubů, po poměrně složitém zákroku jsem odcházel domů svěží a odpočinutý. První stomatolog, u kterého jsem v křesle málem usnul. Po půl roce žádné potíže, vše OK. Perfektní práce !

Naprostá spokojenost a také uvádím, že paní doktorku považuji za nejlepší zubařku, u které jsem se kdy nechal ošetřit. Příjemné prostředí ordinace a pohodová atmosféra, odborné vyšetření, srozumitelné vysvětlení postupu, vnímání pacienta, bezbolestný zákrok, souhra se sestřičkou. Prostě naprostá spokojenost. Všem doporučuji :) Martin Višňovský

Nejlepší zubařka u jaké jsem byl, velmi pečlivá, vše vysvětlí. Paní doktorka i její sestřička působí velmi příjemně a profesionálně. Myslím, že to bude první zubař a doktor vůbec, ke kterému budu chodit rád. V čekárně nečekáte. Ceny jsou trochu dražší, ale za tu práci co odvádí to rozhodně stojí. Všem doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velice příjemná a sympatická. Při mé první návštěvě mi na klinice udělali rentgen, na kterém mi paní doktorka ukázala, co všechno bude potřeba spravit. V mém případě je toho nemálo kvůli mým přechozím zubařům, kteří péči zanedbávali. Také jsem navštívila dentalní hygienistku na doporučení paní doktorky. Byla to má úplně první návštěva a můžu říct, že mi snad poprvé v životě někdo vysvětlil, proč je dobré mít 3 kartáčky. Už je také používám. Cenově je centrum trošku dražší, ale dle mého názoru je to vyváženo komfortem a profesionální péčí. Za mě mohu vřele doporučit.

Paní doktorka mě zbavila strachu ze zubařů, kterých jsem se vždy bál. Vše mi přesně vysvětlila, popsala... Ošetření naprosto bezbolestné, perfektní. Jak po lidské, tak po profesní stránce na jedničku.

velmi prijemna a mila, pecliva, profesionalni pristup, moderni ordinace. doporucuju!

U pani doktorky jsem byla jako nová pacientka, a s jejím příjemným přístupem ke mně jako k pacientovi jsem velice spokojena. Na první prohlídce mi vše vysvětlila, probrala se mnou stav mého chrupu a případné možné další řešení.

S paní doktorkou Navrátilovou se mi velmi dobře spolupracuje, domluvy a konzultace ohledně každého pacienta bere vždy velmi svědomitě a pomáhá mi v léčebných plánech.Pacienti posílaní od na dentální hygienu jsou vždy dobře informováni, motivováni a vědí, co je bude čekat. Působí příjemně, má hodnou sestřičku a celkově se setkávám se spokojeností i ze strany pacientů.Těším se na další spolupráci!

Paní doktorka je nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měl. Při dnešní návštěvě jsem poprvé neměl strach. Všechno vysvětlí, dělá maximum pro to, aby zákrok nebolel. Je milá, laskavá a usměvavá. Po zákroku s pacientem srozumitelně probere, co vlastně dělala. Chodíme k ní i s přítelkyní a jsem oba velice spokojeni.