Stříbrnická 10, Ústí nad Labem
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Š

Na paní doktorku jsme narazili na pohotovosti o víkendu a můžu vřele doporučit je opravdu skvělá synovi zachránila zivot. Kdybychom někdy měnili pediatra víme kam jít :)

Je to skvela doktorka a sestra a jak jsem cetla na zacatku tak pani doktorka si musi taky zajet na dovcu potrebuje to kazdy clovet.Jeste ze jsem u ni je peclyva a nic nezanedba a holky se neboji to je super,a obe jsou moc myle.dekujem

SKVĚLÁ LÉKAŘKA MUŽU JEN DOPORUČIT

Výborná lékařka i sestra. Velmi vstřícný lidksý přístup.

doporučuji velká ochota a vstřícnost

K paní doktorce chodíme s oběma dětma. Je moc milá, vždycky poradí a pomůže, nikdy neodbyde. Dětem se věnuje maximálně, což se odráží v delším čekání v čekárně, ale to čekání stojí za to. Radši si počkám na její ošetření než abych šla jinam a byla hotová v cuku letu. Neměnila bych. Je to člověk na správném místě. Stejně tak její sestřička. I.K.

Neznám lepší doktorku než je pí.Drnková.Jsme s ní naprosto spokojeni.To že musíme někdy čekat trošku déle nám nevadí,když jdete k jinými doktorovi tak čekáte třeba ještě déle.Takže:DOPORUČUJI

Jsme zcela spokojeni, lidský přístup, výborná také zdr. sestra, zatím nemáme zkušenost s vážným zdravotním problémem.

Musím souhlasit s ostatními, paní doktorka je vážně člověk na svém místě a to čekání v ordinaci za to stojí. Je to důsledek toho, že se paní dotorka věnuje danému pacienovi. Kdyby to šlo jako na běžícím páse, měla bych obyvy, zda něco nezanedbala. Lepší paní doktorku jsme si nemohli vybrat. Děkuji za ni!!

Kdyby nebylo tak dlouhé čekání tak OK