Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Stříbrnická 10, Ústí nad Labem

Na paní doktorku jsme narazili na pohotovosti o víkendu a můžu vřele doporučit je opravdu skvělá synovi zachránila zivot. Kdybychom někdy měnili pediatra víme kam jít :)

Skvělá lékařka..mohu řīct že jí věřīm.synovi je7 let a nikdy se nespletla,vše vždy probīhalo tak jak diagnostikovala..100%DŮVĖRA..navic klidna a pohodová.

Je to skvela doktorka a sestra a jak jsem cetla na zacatku tak pani doktorka si musi taky zajet na dovcu potrebuje to kazdy clovet.Jeste ze jsem u ni je peclyva a nic nezanedba a holky se neboji to je super,a obe jsou moc myle.dekujem

SKVĚLÁ LÉKAŘKA MUŽU JEN DOPORUČIT

Výborná lékařka i sestra. Velmi vstřícný lidksý přístup.

jako doktorka Ok, ale neumí zorganizovat čekárku, moc lidí, dlouho se čeká a sestra kmitá jak fretka, stačila by občas ještě jedna sestra na výpomoc třeba v době chřipek a bylo by to OK...a né si jezdit na dovolenou a nechat to tam napospas a ještě k tomu si tam naverbovat další okrsky...tohle beru jako neprofesionální

doporučuji velká ochota a vstřícnost

K paní doktorce chodíme s oběma dětma. Je moc milá, vždycky poradí a pomůže, nikdy neodbyde. Dětem se věnuje maximálně, což se odráží v delším čekání v čekárně, ale to čekání stojí za to. Radši si počkám na její ošetření než abych šla jinam a byla hotová v cuku letu. Neměnila bych. Je to člověk na správném místě. Stejně tak její sestřička. I.K.

Neznám lepší doktorku než je pí.Drnková.Jsme s ní naprosto spokojeni.To že musíme někdy čekat trošku déle nám nevadí,když jdete k jinými doktorovi tak čekáte třeba ještě déle.Takže:DOPORUČUJI

Jsme zcela spokojeni, lidský přístup, výborná také zdr. sestra, zatím nemáme zkušenost s vážným zdravotním problémem.