Ortenovo náměstí 9, Praha 7, Praha 7, Praha
Ortenovo náměstí 9, Praha (mapa)

Další dostupný termín:

Individuální psychoterapie 50 min. • od 800 kč

Párová psychoterapie 90 min. • od 1 200 kč

Rodinné poradenství 90 min. • 1 200 Kč +1 Více

Běžný termín • od 800 kč

Terapie nemusí bolet. Vždy se snažím klientům vytvořit maximální pocit bezpečí, aby mohli bez obav vyjádřit své pocity a postoje. Společnou prací hled...

• rozvod - zvládání průběhu a uspořádání si nového začátku
  • úzkosti, deprese, panické ataky
  • syndrom vyhoření

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha

Paní terapeutku rozhodně doporučuji. Docházel jsem za ní dlouhodobě kvůli panickým atakám, kterých jsem se díky práci paní terapeutky zbavil. Trpělivě a s pochopením mi pomohla ataky překonat. Díky!

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha deprese

Měla jsem velké obavy vyprávět někomu cizímu, co se mi děje. Paní Doláková je nesmírně lidská a chápavá. Už po první konzultaci jsem se cítila lépe.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradna pro osobnostní rozvoj - Denisovo nábřeží 4, Plzeň Běžný termín

Poprvé u psychologa..neuvěřitelně lidský přístup...Děkuji...moc mi to dalo..Nejvic doporučuji za ten pristup

Velmi příjemná návštěva, možnost objednat se jednoduše přes internet mě vše ulehčila. Doporučuji každému jak paní psycholožku tak stránky ZnamyLekar.

Umístění: Poradna pro osobnostní rozvoj - Denisovo nábřeží 4, Plzeň individuální psychoterapie 50 min.

Paní doktorku jsem objevila na internetu
byla to sázka do loterie,ale musí říct po první návštěvě mám pocit, že se známe jiz dlouho.Takže za mě vřele doporučuji.

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha Koučink a supervize

S Pavlou je radost spolupracovat, vždy přesně ví, jak člověka nastartovat a posunout vpřed. Je nesmírně motivující, podporující a plná soucitu. Jednoznačně doporučuji:-)
Hana Macková

Individuální psychoterapie 50 min.

Ortenovo náměstí 9, Praha

Párová psychoterapie 90 min.

od 1 200 kč

od 1 200 kč

Ortenovo náměstí 9, Praha

Rodinné poradenství 90 min.

1 200 Kč

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha Koučink a supervize

Hana Macková

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    už asi 3 roky mě trápí dlouhodobý stres, nyní jen z minulosti. Nemám nic, co by mě mohlo stresovat, ale pokaždé, když se vracím k rodičům, jsem celá vynervovaná a dělá se mi špatně od žaludku, protože tam mám špatné vzpomínky. Rodiče mě nutili do vysoké školy, kvůli tomu začal všechen stres, dvakrát jsem byla hospitalizovaná na infekčním, kvůli zvracení, ale všechny výsledky a odběry byly v pořádku.
    Dá se tohoto stresu z minulosti nějak zbavit, popř. jak?
    Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    kromě psychoterapie by Vám mohly pomoci i relaxační techniky a práce s tělem. Je dobře, že jste se rozhodla stresu se zbavit. Držím Vám palce!

Pavla Doláková

• Dobry den mam 7 letou dcerku jmenuje se Jennifer mame velke problemy s usínáním a ze se ji ukazuje oblicej nejake pani a ale me vice dela starost ze se boji uplne vseho vetru a hlavne bourky vim ze deti maji strach ale toto je opravdu hrozne ne jen ze se crla klepa ale krici a dosahuje to az do hysterickeho place s tim ze nemuze dychat zvraci a schova se.nekam do kouta ci pod postel znamy uz rikaly at se nekam objedname at to rrsim a nenechavam jen tak prosim muzete mi nejak poradit dekuji

Dobrý den, doporučila bych Vám poradit se s Vaší dětskou lékařkou a požádat jí o doporučení dětského psychologa/psychoterapeuta.
    Držím palce, ať se Jennifer brzy cítí lépe.

• rozvod - zvládání průběhu a uspořádání si nového začátku
  • úzkosti, deprese, panické ataky