Ortenovo náměstí 9, Praha 7, Praha 7, Praha

Rodinné poradenství 90 min. • 1 500 Kč

Krizová intervence • 800 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejčastěji hledané služby

Od 1 000 Kč

Od 1 000 Kč

800 Kč

Online konzultace

Od 1 500 Kč

1 500 Kč

Ortenovo náměstí 9, Praha

Terapie nemusí bolet. Vždy se snažím klientům vytvořit maximální pocit bezpečí, aby mohli bez obav vyjádřit své pocity a postoje. Společnou prací hled...

Léčené nemoci

• Angličtina

Publikace a články

Publikace (1)

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní terapeutka hned poznala, kde je problém, a pomohla mi, abych si vše vyjasnila.

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha Běžný termín

Rozhodně doporučuji. Velmi lidské a milé popovídání. Děkuji.

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha Běžný termín

Paní Doláková je velice milá, vstřícná a empatická. Sezení probíhá v příjemné atmosféře a prostředí. Všem doporučuji.

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha Individuální psychoterapie (50 minut)

Nejlepší rozhodnutí, které jsem kdy udělala bylo včas všechno začít řešit. Paní Doláková je moje krevní skupina a je to úžasný člověk, kterému opravdu vděčím za pomoc, kterou mi poskytuje.

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha Běžný termín

Paní doktorka je skvělá! Bála jsem se svěřit cizímu člověku, ale s ní to šlo samo. Doporučuji všema deseti!

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha Běžný termín

Doporučuji, a to jako spokojená pacientka, která Pavlu navštěvovala téměř dva roky a rozhodně se opět ráda obrátím v případě potřeby. Děkuji za vše.

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha Individuální psychoterapie (50 minut)

Velmi srdečný přístup a milá atmosféra mi pomohla se svěřit se vším co mě trápí a budeme dále v terapii pokračovat.

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha Běžný termín

Příjemná ordinace i atmosféra. Necítila jsem se blbě mluvit o určitých věcech a nebála jsem se odsouzení nebo tak něco. Těším se na další setkání :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha Rodinné poradenství 90 min.

Neoznačený zvonek
Žádný doklad o zaplacení
Z ordinace jsem neměla dobrý pocit
Toto bylo moje první sezení tohoto druhu nemám srovnání

C
Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha Individuální psychoterapie (50 minut)

Pani je velmi zlatá a ochotná, buduci tyzden mam dalsie sedenie :) Velmi empaticka a ludska, na konci terapie ma objala, odchadzala som s dobrym pocitom :)

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

už asi 3 roky mě trápí dlouhodobý stres, nyní jen z minulosti. Nemám nic, co by mě mohlo stresovat, ale pokaždé, když se vracím k rodičům, jsem celá vynervovaná a dělá se mi špatně od žaludku, protože tam mám špatné vzpomínky. Rodiče mě nutili do vysoké školy, kvůli tomu začal všechen stres, dvakrát jsem byla hospitalizovaná na infekčním, kvůli zvracení, ale všechny výsledky a odběry byly v pořádku.
Dá se tohoto stresu z minulosti nějak zbavit, popř. jak?
Moc děkuji za odpověď.

kromě psychoterapie by Vám mohly pomoci i relaxační techniky a práce s tělem. Je dobře, že jste se rozhodla stresu se zbavit. Držím Vám palce!

Pavla Doláková

Dobry den mam 7 letou dcerku jmenuje se Jennifer mame velke problemy s usínáním a ze se ji ukazuje oblicej nejake pani a ale me vice dela starost ze se boji uplne vseho vetru a hlavne bourky vim ze deti maji strach ale toto je opravdu hrozne ne jen ze se crla klepa ale krici a dosahuje to az do hysterickeho place s tim ze nemuze dychat zvraci a schova se.nekam do kouta ci pod postel znamy uz rikaly at se nekam objedname at to rrsim a nenechavam jen tak prosim muzete mi nejak poradit dekuji

Dobrý den, doporučila bych Vám poradit se s Vaší dětskou lékařkou a požádat jí o doporučení dětského psychologa/psychoterapeuta.
Držím palce, ať se Jennifer brzy cítí lépe.