Pavla Doláková

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeut, Psycholog přijímá nové pacienty

6 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 333 návštěv profilu během posledních 30 dní

Terapie nemusí bolet. Vždy se snažím klientům vytvořit maximální pocit bezpečí, aby mohli bez obav vyjádřit své pocity a postoje. Společnou prací hledáme cesty, jak se s daným problémem… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• P
    Umístění: Kubelíkova 43, PrahaSlužby: deprese

Měla jsem velké obavy vyprávět někomu cizímu, co se mi děje. Paní Doláková je nesmírně lidská a chápavá. Už po první konzultaci jsem se cítila lépe.

• M
    Umístění: Denisovo nábřeží 4, PlzeňSlužby: Maniodeprese

Navštívila jsem paní psycholožku, abych pomohla sobě v době kdy se mi zhoršovaly hlavně deprese... měla jsem pocit, že mi nevěří, stále mi vnucovala názor že jsem jen přehnaný perfekcionalista.. tím pádem ztratila mou důvěru... řekla mi abych zvolnila tempo v něčem (u mě škola) a odpočinula si... na druhé návštěvě jsem řekla že jsem zvolnila, ale že už přemýšlím, kam vložit další aktivitu (příznak mánií).... stále to byl jen perfekcionalismus... byla jsem u ní dvakrát (první asi v lehké depresi, v druhé bych řekla že v lehké formě mánie) a potom mi řekla že už si nemáme co říct a že se mám ozvat až mi bude zase zle.... nevím, ale můj psycholog i když se cítím dobře, tak mě vždy pozve na další návštěvu, aby se mnou neztratil kontakt.. nemyslím si, že po dvou sezeních se dá ukončit "léčba," tak aby zafungovala... teď jsem se za pomocí prášků dostala z těžké deprese a čekám na oficiální zprávu že je to bipolární... každopádně si myslím že perfekcionalismus není to samé jako propad až do těžké deprese...

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Denisovo nábřeží 4, PlzeňSlužby: Běžný termín

Poprvé u psychologa..neuvěřitelně lidský přístup...Děkuji...moc mi to dalo..Nejvic doporučuji za ten pristup

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Denisovo nábřeží 4, PlzeňSlužby: Běžný termín

Velmi příjemná návštěva, možnost objednat se jednoduše přes internet mě vše ulehčila. Doporučuji každému jak paní psycholožku tak stránky ZnamyLekar.

• L
    Umístění: Denisovo nábřeží 4, PlzeňSlužby: individuální psychoterapie 50 min.

Paní doktorku jsem objevila na internetu
    byla to sázka do loterie,ale musí říct po první návštěvě mám pocit, že se známe jiz dlouho.Takže za mě vřele doporučuji.

• Umístění: Kubelíkova 43, PrahaSlužby: Koučink a supervize

S Pavlou je radost spolupracovat, vždy přesně ví, jak člověka nastartovat a posunout vpřed. Je nesmírně motivující, podporující a plná soucitu. Jednoznačně doporučuji:-)
    Hana Macková

Dotazy od pacientů (15)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Terapie nemusí bolet. Vždy se snažím klientům vytvořit maximální pocit bezpečí, aby mohli bez obav vyjádřit své pocity a postoje. Společnou prací hledáme cesty, jak se s daným problémem vypořádat a změnit situaci ke spokojenosti klientů.

Nabízím individuální terapii, párovou terapii a rodinné poradenství. V současné době pracuji v Praze na Žižkově a v Plzni (Denisovo nábřeží). Zároveň působím ve společnosti Gaudia proti rakovině.

Absolvovala jsem pětileté komplexní vzdělání v systemickém psychoterapeutickém přístupu v Institutu pro systemickou zkušenost v Praze (ISZ Praha) s akreditací u České lékařské společnosti JEP a Evropské asociace pro psychoterapii EAP. Na Lince bezpečí jsem absolvovala výcvik v telefonické krizové intervenci.

Několik let jsem působila jako krizová interventka na Lince bezpečí.

• psychoterapie

Publikace

• překlad knihy Steve de Shazer - Klíče k řešení v krátké terapii (Portál, 2017)

Znalost jazyků

• angličtina

Nemoci

• rozvod - zvládání průběhu a uspořádání si nového začátku
  • úzkosti, deprese, panické ataky
  • syndrom vyhoření
  • sebevědomí, nejistota