Pavla Doláková

Psychoterapeut, Psycholog přijímá nové pacienty

4 názory +přidat

Objednat se 345 návštěv profilu během posledních 30 dní

Terapie nemusí bolet. Vždy se snažím klientům vytvořit maximální pocit bezpečí, aby mohli bez obav vyjádřit své pocity a postoje. Společnou prací hledáme cesty, jak se s daným problémem… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Kubelíkova 43, Praha

Hodnocení pacientů

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Denisovo nábřeží 4, PlzeňSlužby: Běžný termín

Poprvé u psychologa..neuvěřitelně lidský přístup...Děkuji...moc mi to dalo..Nejvic doporučuji za ten pristup

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Denisovo nábřeží 4, PlzeňSlužby: Běžný termín

Velmi příjemná návštěva, možnost objednat se jednoduše přes internet mě vše ulehčila. Doporučuji každému jak paní psycholožku tak stránky ZnamyLekar.

• L
    Umístění: Denisovo nábřeží 4, PlzeňSlužby: individuální psychoterapie 50 min.

Paní doktorku jsem objevila na internetu
    byla to sázka do loterie,ale musí říct po první návštěvě mám pocit, že se známe jiz dlouho.Takže za mě vřele doporučuji.

• Umístění: Kubelíkova 43, PrahaSlužby: Koučink a supervize

S Pavlou je radost spolupracovat, vždy přesně ví, jak člověka nastartovat a posunout vpřed. Je nesmírně motivující, podporující a plná soucitu. Jednoznačně doporučuji:-)
    Hana Macková

Dotazy od pacientů (15)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Terapie nemusí bolet. Vždy se snažím klientům vytvořit maximální pocit bezpečí, aby mohli bez obav vyjádřit své pocity a postoje. Společnou prací hledáme cesty, jak se s daným problémem vypořádat a změnit situaci ke spokojenosti klientů.

Nabízím individuální terapii, párovou terapii a rodinné poradenství. V současné době pracuji v Praze na Žižkově a v Plzni (Denisovo nábřeží). Zároveň působím ve společnosti Gaudia proti rakovině.

Absolvovala jsem pětileté komplexní vzdělání v systemickém psychoterapeutickém přístupu v Institutu pro systemickou zkušenost v Praze (ISZ Praha) s akreditací u České lékařské společnosti JEP a Evropské asociace pro psychoterapii EAP. Na Lince bezpečí jsem absolvovala výcvik v telefonické krizové intervenci.

Několik let jsem působila jako krizová interventka na Lince bezpečí.

• psychoterapie

Publikace

• překlad knihy Steve de Shazer - Klíče k řešení v krátké terapii (Portál, 2017)

Znalost jazyků

• angličtina

Nemoci

• rozvod - zvládání průběhu a uspořádání si nového začátku
  • úzkosti, deprese, panické ataky
  • syndrom vyhoření
  • sebevědomí, nejistota