Masarykova 37, Brno-střed, Brno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

Kineziotaping • 800 Kč

Klasická masáž zad • 1 500 Kč

Léčebný program/permanentky • Od 1 000 Kč +6 Více

Následující terapie • 1 500 Kč

ONLINE NÁVODY • 500 Kč

Orgánová terapie/viscerální chiropraxe

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

800 Kč

Od 1 000 Kč

500 Kč

2 000 Kč

Fyzioterapie v praxi

Fyzioterapii se věnuji od roku 2007. Chápu ji jako výrazné rozšíření diagnostických a terapeutických možností klasické medicíny. Laicky řečeno v dnešn...

Léčené nemoci

• Vertebrogenní obtíže, blokády, chronická onemocnění
  • Korekce držení těla, bolesti zad, hlavy, kloubů, ploché nohy
  • Nácvik cvičení, SM systém cvičení, kompenzační, zdravotní a jiné
Zobrazit všechny léčené nemoci

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína
  • univerzální mezioborové výkony
Zobrazit více

Umístění: Fyzioterapie v praxi

Tatinek byl u pana Zrubka kvuli bolestem zad. Velice se mu libil pristup a jemne techniky po kterych se citil velmi dobre. Tatinek chodil nekolik let k fyzioterapeutum a nikdo mu neposkytl takove informace a necitil se po jejich osetreni takhle dobre. Takze muzeme jen doporucit.

Umístění: Fyzioterapie v praxi Vstupní vyšetření

Pan Zrubek je nejenom odborník, ale i talent a příjemný člověk. Odstranil můj dlouhodobý problém s natažením svalu mezi krkem a lopatkou a stačilo na to jít k němu pouze jednou na 90 minut. Problém do cca týdne zmizel úplně. Využití jeho zázračných služeb považuji za jednu ze svých nejlepších investic.

Umístění: Fyzioterapie v praxi Vstupní vyšetření

Dnes jsem navštívila ordinací pana
Bc Pavla Zrubka fyzioterapeuta A jsem velmi spokojená doporučuji všem kdo má problémy s pohybovým ustrojim se objednat - je velmi vstricny vse Vam dokonale vysvetli a predvede bez ohledu na cas . Masaz skvela a pristup k pacientovi super
mam problem nedoslýchavost vse zohlednil nemela jsem problem !!!!! Pri dnesni navsteve jsem si hned domluvila dalsi masaz dle
Potreby- DOPORUCUJI nebudete zklamani Hana Szabova Brno

Umístění: Fyzioterapie v praxi Vstupní vyšetření

Pan fyzioterapeut má zlaté ručičky. Blokády zad, které mě dlouhodobě trápily dokázal spravit za dvě sezení. Ví přesně kam sáhnout a návštěva u něj je velmi příjemná. Moc děkuji

Umístění: Fyzioterapie v praxi Častá bolest beder

Jde vidět že ví co dělá. Skutečná kapacita a profík v oboru. Cenné rady a cvičení i doma. Můžu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie v praxi bolest nohyVstupní vyšetření a terapie

Dobrý den ,minulý týden 18.3 jsem se objednala u pana Zrubka na fyzioterapii .Vyšetření bylo velmi podrobné pk následovala náprava celého těla.Protože mě noha bolí několik měsícu nemohu očekávat okamžité zlepšení ale přesto po 4 dnech je bolest o mnoho menší, cítím se lépe a rozhodně pujdu na další nápravu .Pan Zrubek je výborný neurofyzioterapeut.Doporučuji Jitka Veselá

Umístění: Fyzioterapie v praxi Vstupní vyšetření a terapie

Vynikající odborník co mě po první navštěvě zbavil brnění nohou i rukou. Odblokoval mi páteř a věnoval se mi místo 60 minut o celou půl hodinu déle a přitom mi nic navíc neúčtoval. Jen řekl že někdy je potřeba čas strávený v ordinaci prodloužit. Velmi si vážím toho že mi vysvětlil věci do podrobna. Dokonce i to jak souvisí bolest žaludku s bolestmi zad. Vyšetření bylo velice dlouhé a pan Zrubek se člověku věnuje na 100% po celou dobu. Však také popsal celou A4 poznámek o mém těle. Navíc je dobrý psycholog. Jsem objednán na další terapii.

Umístění: Fyzioterapie v praxi Vstupní vyšetření a terapie

Skvělý fyzioterapeut a první, kdo se mému problému naplno věnoval. Vše mi bylo do detailu vysvětleno a konečně vím, kde je problém. Mohu doporučit

Umístění: Fyzioterapie v praxi Vstupní vyšetření a terapie

Lékaře mi vyhledala dcera přes internet, protože jsem již déle jak 30 let trpěla bolestmi v bederní části páteře. Lékař mi pomohl již po jednom výkonu, což je takřka neskutečné po těch letech nedospaných nocí. Děkuji a fyzioterapeuta doporučuji.

Umístění: Fyzioterapie v praxi Vstupní vyšetření a terapie

Pan Zrubek je velmi příjemný člověk a profesionál, který dokáže poradit a pomoct. Bohužel některé zdravotní problémy nevyřeší jedna návštěva a tak rád zavítám na další terapii k panu Zrubkovi!

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, nejprve Vam Chci podekovat. Nedavno jsem byl u Vas s problem achilovky a po Vasi pomoci je noha lepsi. Stale se vsak nemohu zbavit otoku. Tento me neboli, masiruju ho, aescin nezabral ale porad se nechce zmensit. Mate nejakou radu. Dekuji za odpoved.

Dobrý den. Ve Vaši konkrétní situaci bych doporučoval magnetoterapii (10-15x) nebo aplikaci laseru určeného na ošetření měkkých tkání (počet indikací podle výkonu laseru, možno 5-10x). Lékař ortoped Vám může vystavit žádanku na tyto ošetření. PS: děkuji za slova chvály a budu moc rád, pokud mi dáte hodnocení na známém lékaři. S pozdravem Pavel Zrubek

Pavel Zrubek

jsem ve 30. týdnu těhotenství a byla mi diagnostikována blokáda krizokycelniho kloubu.
Potíže trvají již 2 týdny. Byla jsem před týdnem u fyzioterapeuta na odblokování, kde se povedlo. Nicméně co se týče chůze a bolesti, tak žádná změna. Za další 2 dny jsem byla znovu na fyzioterapii, kde se mi to pokusili rozmasirovat a opět bez výsledku. Zítra jdu znovu.
A moje otázka zní - je nějaká sance, ze se to do porodu nějak samo srovná nebo jaké mám další možnosti? Jsem už zoufalá, jelikož nejsem použitelná a nedokážu si představit s tímhle rodit a potom se starat o dite.
Předem děkuji za odpověď a přeji hezky den.

Dobrý den. Možnosti, na které se ptáte určitě jsou. Zatím ta terapie nebyla úspěšná. Je potřeba najít někoho, kdo Vám pomůže.. Dobře na tyto potíže zabírá i tejpování. Názor p. Krupy neberte vážně. Není relevantní. S pozdravem P.Zrubek

Pavel Zrubek