Masarykova 37,, Brno-střed , Brno
Fyzioterapie v praxi (mapa)

Přijímám: dospělí
Hotovost

Kineziotaping • 300 Kč

Klasická masáž zad • 600 Kč

Léčebný program/permanentky • od 500 kč +5 Více

Následující terapie • 700 Kč

Orgánová terapie/viscerální chiropraxe • 600 Kč

Prodej dárkových poukazů • od 500 kč

Fyzioterapii se věnuji od roku 2007. Chápu ji jako výrazné rozšíření diagnostických a terapeutických možností klasické medicíny. Laicky řečeno v dnešn...

• vertebrogenní obtíže, blokády, chronická onemocnění

Vstupní vyšetření a terapie

800 Kč

Výživové poradenství

Umístění: Fyzioterapie v praxi Častá bolest beder

Jde vidět že ví co dělá. Skutečná kapacita a profík v oboru. Cenné rady a cvičení i doma. Můžu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie v praxi bolest nohyVstupní vyšetření a terapie

Dobrý den ,minulý týden 18.3 jsem se objednala u pana Zrubka na fyzioterapii .Vyšetření bylo velmi podrobné pk následovala náprava celého těla.Protože mě noha bolí několik měsícu nemohu očekávat okamžité zlepšení ale přesto po 4 dnech je bolest o mnoho menší, cítím se lépe a rozhodně pujdu na další nápravu .Pan Zrubek je výborný neurofyzioterapeut.Doporučuji Jitka Veselá

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie v praxi Vstupní vyšetření a terapie

Vynikající odborník co mě po první navštěvě zbavil brnění nohou i rukou. Odblokoval mi páteř a věnoval se mi místo 60 minut o celou půl hodinu déle a přitom mi nic navíc neúčtoval. Jen řekl že někdy je potřeba čas strávený v ordinaci prodloužit. Velmi si vážím toho že mi vysvětlil věci do podrobna. Dokonce i to jak souvisí bolest žaludku s bolestmi zad. Vyšetření bylo velice dlouhé a pan Zrubek se člověku věnuje na 100% po celou dobu. Však také popsal celou A4 poznámek o mém těle. Navíc je dobrý psycholog. Jsem objednán na další terapii.

Skvělý fyzioterapeut a první, kdo se mému problému naplno věnoval. Vše mi bylo do detailu vysvětleno a konečně vím, kde je problém. Mohu doporučit

Lékaře mi vyhledala dcera přes internet, protože jsem již déle jak 30 let trpěla bolestmi v bederní části páteře. Lékař mi pomohl již po jednom výkonu, což je takřka neskutečné po těch letech nedospaných nocí. Děkuji a fyzioterapeuta doporučuji.

Umístění: Fyzioterapie v praxi Vstupní vyšetření a terapie

Pan Zrubek je velmi příjemný člověk a profesionál, který dokáže poradit a pomoct. Bohužel některé zdravotní problémy nevyřeší jedna návštěva a tak rád zavítám na další terapii k panu Zrubkovi!

Umístění: Fyzioterapie v praxi Vstupní vyšetření a terapie

Pana Zrubka navštěvuji již delší dobu a jsem s ním velmi spokojený. Tyto služby se nedají vůbec srovnat s rehabilitací, kterou hradí pojišťovny. Přístup pana Zrubka je velmi profesionální, snaží se najít příčinu problému, poradit jakým nežádoucím aktivitám se vyvarovat a hlavně se snaží člověku pomoci. Určitě doporučuji pana Zrubka navštívit, protože takových dobrých fyzioterapeutů je opravdu málo. Děkuji

Pana fyzioterapeuta Zrubka jsem navštívil z důvodu dlouhodobé bolesti zad přesněji bederní části zad. Při první návštěvě se mi pan Zrubek maximálně věnoval a snažil se najít příčinu problému. Nejprve jsme prodiskutovali možnou příčinu (probrání anamnézy) a pak došlo k celkovému vyšetření. Dále byla provedeno odblokování bederní části zad. Bylo mi řečeno, že by již záda neměli bolet. Nechtěl jsem tomu věřit, ale po třech dnech musím říct, že je tomu tak. Pana Zrubka bych doporučil.

Umístění: Fyzioterapie v praxi

Navstivila jsem vice fyzioterapeutu ,ale poprve jsem mela pocit ,ze muj problem nekoho zajima a chce mi pomoct problem resit.
Velice mily a pratelsky pristup.
Po diagnostice jsem pozadala o radu ohledne cviku, vse mi ukazal a vysvetlil.
Muzu Vam vsem doporucit navstevu , verim ze budete nadseni...jako ja.
Šebelova

Pan doktor je velice prijemny clovek, ktery se opravdu snazi cloveku pomoci. Pred samotnou lecbou problemu nejprve s clovekem komunikuje a nasloucha mu. Umi poradit. Po jedne navsteve jsem spokojen. Jde mu o pomoc cloveku. O tom svedci i fakt, ze nenuti dalsi navstevu. U me prave naopak rekl, ze mi problem napravil a opravdu se muj zdravotni stav zlepsil. A to po jedne navsteve. Doporucuji vsem.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám dotaz týkající se bolesti zad. Před 11 ti lety jsem měla úraz, při kterém jsem spadla a nemohla jsem se nadechnout. Byl to náraz na pravé žebro, od té doby mi bolest od žeber jde do zad a odsud do hlavy. Na rtg vyloučili zlomené žebro. Cítím i drobné hrbolky a bolesti při doteku žeber. Prošla jsem spoustu fizioterapeutů, ale vždy jsem se po ošetření cítila hůř a bolesti se stále vrací dál. Myslíte, že by se to dalo ještě nějak napravit? Nebo se s tím mám naučit žít a dopovat se léky. Děkuji za radu.

Dobrý den. Děkuji za dotaz. Rozhodně bych neskládal zbraně. Z vlastí zkušeností vím, že cest jak dojít ke zlepšení či uzdravení je několik. Někdy to déle trvá než člověk narazí na metodu nebo terapeuta, který mu pomůže..Každý má pracuje trochu jinak využívající svého umu. Pokud bude chtít, můžete se ke mě objednat a zkusíme s tím něco udělat. S pozdravem Pavel Zrubek

Pavel Zrubek

• Dobry den, nejprve Vam Chci podekovat. Nedavno jsem byl u Vas s problem achilovky a po Vasi pomoci je noha lepsi. Stale se vsak nemohu zbavit otoku. Tento me neboli, masiruju ho, aescin nezabral ale porad se nechce zmensit. Mate nejakou radu. Dekuji za odpoved.

Dobrý den. Ve Vaši konkrétní situaci bych doporučoval magnetoterapii (10-15x) nebo aplikaci laseru určeného na ošetření měkkých tkání (počet indikací podle výkonu laseru, možno 5-10x). Lékař ortoped Vám může vystavit žádanku na tyto ošetření. PS: děkuji za slova chvály a budu moc rád, pokud mi dáte hodnocení na známém lékaři. S pozdravem Pavel Zrubek

Pavel Zrubek

• vertebrogenní obtíže, blokády, chronická onemocnění
  • korekce držení těla, bolesti zad, hlavy, kloubů, ploché nohy
  • nácvik cvičení, SM systém cvičení, kompenzační, zdravotní a jiné

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína
  • univerzální mezioborové výkony
Zobrazit více