Adres

Masarykova 37,, Brno
Fyzioterapie v praxi (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost
777 50.....

Vstupní vyšetření a terapie (700 Kč)

Následující terapie (600 Kč)

Orgánová terapie= viscerální chiropraxe (700 Kč) + 4 Více

Klasická masáž zad (600 Kč)

Výživové poradenství (600 Kč)

Kineziotaping (250 Kč)

Fyzioterapii se věnuji od roku 2007. Chápu ji jako výrazné rozšíření diagnostických a terapeutických možností klasické medicíny. Laicky řečeno v dnešn...

• vertebrogenní obtíže, blokády, chronická onemocnění
  • korekce držení těla, bolesti zad, hlavy, kloubů, ploché nohy
  • nácvik cvičení, SM systém cvičení, kompenzační, zdravotní a jiné

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Lékařská fakulta, obor Fyzioterapie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie v praxi Vstupní vyšetření a terapie

Vynikající odborník co mě po první navštěvě zbavil brnění nohou i rukou. Odblokoval mi páteř a věnoval se mi místo 60 minut o celou půl hodinu déle a přitom mi nic navíc neúčtoval. Jen řekl že někdy je potřeba čas strávený v ordinaci prodloužit. Velmi si vážím toho že mi vysvětlil věci do podrobna. Dokonce i to jak souvisí bolest žaludku s bolestmi zad. Vyšetření bylo velice dlouhé a pan Zrubek se člověku věnuje na 100% po celou dobu. Však také popsal celou A4 poznámek o mém těle. Navíc je dobrý psycholog. Jsem objednán na další terapii.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Skvělý fyzioterapeut a první, kdo se mému problému naplno věnoval. Vše mi bylo do detailu vysvětleno a konečně vím, kde je problém. Mohu doporučit

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Lékaře mi vyhledala dcera přes internet, protože jsem již déle jak 30 let trpěla bolestmi v bederní části páteře. Lékař mi pomohl již po jednom výkonu, což je takřka neskutečné po těch letech nedospaných nocí. Děkuji a fyzioterapeuta doporučuji.

Umístění: Fyzioterapie v praxi Vstupní vyšetření a terapie

Pan Zrubek je velmi příjemný člověk a profesionál, který dokáže poradit a pomoct. Bohužel některé zdravotní problémy nevyřeší jedna návštěva a tak rád zavítám na další terapii k panu Zrubkovi!

Umístění: Fyzioterapie v praxi Vstupní vyšetření a terapie

Pana Zrubka navštěvuji již delší dobu a jsem s ním velmi spokojený. Tyto služby se nedají vůbec srovnat s rehabilitací, kterou hradí pojišťovny. Přístup pana Zrubka je velmi profesionální, snaží se najít příčinu problému, poradit jakým nežádoucím aktivitám se vyvarovat a hlavně se snaží člověku pomoci. Určitě doporučuji pana Zrubka navštívit, protože takových dobrých fyzioterapeutů je opravdu málo. Děkuji

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pana fyzioterapeuta Zrubka jsem navštívil z důvodu dlouhodobé bolesti zad přesněji bederní části zad. Při první návštěvě se mi pan Zrubek maximálně věnoval a snažil se najít příčinu problému. Nejprve jsme prodiskutovali možnou příčinu (probrání anamnézy) a pak došlo k celkovému vyšetření. Dále byla provedeno odblokování bederní části zad. Bylo mi řečeno, že by již záda neměli bolet. Nechtěl jsem tomu věřit, ale po třech dnech musím říct, že je tomu tak. Pana Zrubka bych doporučil.

Umístění: Fyzioterapie v praxi

Navstivila jsem vice fyzioterapeutu ,ale poprve jsem mela pocit ,ze muj problem nekoho zajima a chce mi pomoct problem resit.
Velice mily a pratelsky pristup.
Po diagnostice jsem pozadala o radu ohledne cviku, vse mi ukazal a vysvetlil.
Muzu Vam vsem doporucit navstevu , verim ze budete nadseni...jako ja.
Šebelova

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doktor je velice prijemny clovek, ktery se opravdu snazi cloveku pomoci. Pred samotnou lecbou problemu nejprve s clovekem komunikuje a nasloucha mu. Umi poradit. Po jedne navsteve jsem spokojen. Jde mu o pomoc cloveku. O tom svedci i fakt, ze nenuti dalsi navstevu. U me prave naopak rekl, ze mi problem napravil a opravdu se muj zdravotni stav zlepsil. A to po jedne navsteve. Doporucuji vsem.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan Zrubek postupně diagnostikoval problém a poté se pustil do jeho řešení pomocí fyzioterapie, během tohoto jednoho cvičení mi odstranil potíže spojené s zkrácenou šlachou v levé noze.

Umístění: Fyzioterapie v praxi reflux jicnu a bolest zad

Kontakt na pana Zrubka jsem našel před půl rokem na internetu, když jsem se zajímal o alternativní léčbu ohledně refluxní choroby. Zabývá se totiž mj. tzv. viscerální terapií. Přestože to k němu mám daleko (100 km), nikdy jsem nelitoval cesty. Po půl roce společného snažení se můj stav ohledně refluxu citelně zlepšil. Jako fyzioterapeuta jej mohu rozhodně doporučit. Dle vlastních zkušeností mohu říct, že jeho cílem není pacienta "léčit", ale skutečně vyléčit.

Následující terapie

Výživové poradenství

Prodej dárkových poukazů

Cena není uvedená

Umístění: Fyzioterapie v praxi

Velice mily a pratelsky pristup.
Po diagnostice jsem pozadala o radu ohledne cviku, vse mi ukazal a vysvetlil.
Muzu Vam vsem doporucit navstevu , verim ze budete nadseni...jako ja.
Šebelova

Umístění: Fyzioterapie v praxi reflux jicnu a bolest zad

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, nejprve Vam Chci podekovat. Nedavno jsem byl u Vas s problem achilovky a po Vasi pomoci je noha lepsi. Stale se vsak nemohu zbavit otoku. Tento me neboli, masiruju ho, aescin nezabral ale porad se nechce zmensit. Mate nejakou radu. Dekuji za odpoved.

Dobrý den. Ve Vaši konkrétní situaci bych doporučoval magnetoterapii (10-15x) nebo aplikaci laseru určeného na ošetření měkkých tkání (počet indikací podle výkonu laseru, možno 5-10x). Lékař ortoped Vám může vystavit žádanku na tyto ošetření. PS: děkuji za slova chvály a budu moc rád, pokud mi dáte hodnocení na známém lékaři. S pozdravem Pavel Zrubek

Pavel Zrubek

• Dobrý den, mám dotaz týkající se bolesti zad. Před 11 ti lety jsem měla úraz, při kterém jsem spadla a nemohla jsem se nadechnout. Byl to náraz na pravé žebro, od té doby mi bolest od žeber jde do zad a odsud do hlavy. Na rtg vyloučili zlomené žebro. Cítím i drobné hrbolky a bolesti při doteku žeber. Prošla jsem spoustu fizioterapeutů, ale vždy jsem se po ošetření cítila hůř a bolesti se stále vrací dál. Myslíte, že by se to dalo ještě nějak napravit? Nebo se s tím mám naučit žít a dopovat se léky. Děkuji za radu.

Dobrý den. Děkuji za dotaz. Rozhodně bych neskládal zbraně. Z vlastí zkušeností vím, že cest jak dojít ke zlepšení či uzdravení je několik. Někdy to déle trvá než člověk narazí na metodu nebo terapeuta, který mu pomůže..Každý má pracuje trochu jinak využívající svého umu. Pokud bude chtít, můžete se ke mě objednat a zkusíme s tím něco udělat. S pozdravem Pavel Zrubek

Pavel Zrubek

• vertebrogenní obtíže, blokády, chronická onemocnění
  • korekce držení těla, bolesti zad, hlavy, kloubů, ploché nohy
  • nácvik cvičení, SM systém cvičení, kompenzační, zdravotní a jiné

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Lékařská fakulta, obor Fyzioterapie

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína
  • univerzální mezioborové výkony
Zobrazit více