Masarykova 37,, Brno-střed, Brno
Fyzioterapie v praxi (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost
777 50.....

Vstupní vyšetření a terapie (800 Kč)

Následující terapie (700 Kč)

Léčebný program/permanentky (od 500 kč) + 5 Více

Klasická masáž zad (600 Kč)

Výživové poradenství (600 Kč)

Orgánová terapie/viscerální chiropraxe (600 Kč)

Fyzioterapii se věnuji od roku 2007. Chápu ji jako výrazné rozšíření diagnostických a terapeutických možností klasické medicíny. Laicky řečeno v dnešn...

• vertebrogenní obtíže, blokády, chronická onemocnění
  • korekce držení těla, bolesti zad, hlavy, kloubů, ploché nohy
  • nácvik cvičení, SM systém cvičení, kompenzační, zdravotní a jiné

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Lékařská fakulta, obor Fyzioterapie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie v praxi Vstupní vyšetření a terapie

Vynikající odborník co mě po první navštěvě zbavil brnění nohou i rukou. Odblokoval mi páteř a věnoval se mi místo 60 minut o celou půl hodinu déle a přitom mi nic navíc neúčtoval. Jen řekl že někdy je potřeba čas strávený v ordinaci prodloužit. Velmi si vážím toho že mi vysvětlil věci do podrobna. Dokonce i to jak souvisí bolest žaludku s bolestmi zad. Vyšetření bylo velice dlouhé a pan Zrubek se člověku věnuje na 100% po celou dobu. Však také popsal celou A4 poznámek o mém těle. Navíc je dobrý psycholog. Jsem objednán na další terapii.

Skvělý fyzioterapeut a první, kdo se mému problému naplno věnoval. Vše mi bylo do detailu vysvětleno a konečně vím, kde je problém. Mohu doporučit

Lékaře mi vyhledala dcera přes internet, protože jsem již déle jak 30 let trpěla bolestmi v bederní části páteře. Lékař mi pomohl již po jednom výkonu, což je takřka neskutečné po těch letech nedospaných nocí. Děkuji a fyzioterapeuta doporučuji.

Umístění: Fyzioterapie v praxi Vstupní vyšetření a terapie

Pan Zrubek je velmi příjemný člověk a profesionál, který dokáže poradit a pomoct. Bohužel některé zdravotní problémy nevyřeší jedna návštěva a tak rád zavítám na další terapii k panu Zrubkovi!

Umístění: Fyzioterapie v praxi Vstupní vyšetření a terapie

Pana Zrubka navštěvuji již delší dobu a jsem s ním velmi spokojený. Tyto služby se nedají vůbec srovnat s rehabilitací, kterou hradí pojišťovny. Přístup pana Zrubka je velmi profesionální, snaží se najít příčinu problému, poradit jakým nežádoucím aktivitám se vyvarovat a hlavně se snaží člověku pomoci. Určitě doporučuji pana Zrubka navštívit, protože takových dobrých fyzioterapeutů je opravdu málo. Děkuji

Pana fyzioterapeuta Zrubka jsem navštívil z důvodu dlouhodobé bolesti zad přesněji bederní části zad. Při první návštěvě se mi pan Zrubek maximálně věnoval a snažil se najít příčinu problému. Nejprve jsme prodiskutovali možnou příčinu (probrání anamnézy) a pak došlo k celkovému vyšetření. Dále byla provedeno odblokování bederní části zad. Bylo mi řečeno, že by již záda neměli bolet. Nechtěl jsem tomu věřit, ale po třech dnech musím říct, že je tomu tak. Pana Zrubka bych doporučil.

Umístění: Fyzioterapie v praxi

Navstivila jsem vice fyzioterapeutu ,ale poprve jsem mela pocit ,ze muj problem nekoho zajima a chce mi pomoct problem resit.
Velice mily a pratelsky pristup.
Po diagnostice jsem pozadala o radu ohledne cviku, vse mi ukazal a vysvetlil.
Muzu Vam vsem doporucit navstevu , verim ze budete nadseni...jako ja.
Šebelova

Pan doktor je velice prijemny clovek, ktery se opravdu snazi cloveku pomoci. Pred samotnou lecbou problemu nejprve s clovekem komunikuje a nasloucha mu. Umi poradit. Po jedne navsteve jsem spokojen. Jde mu o pomoc cloveku. O tom svedci i fakt, ze nenuti dalsi navstevu. U me prave naopak rekl, ze mi problem napravil a opravdu se muj zdravotni stav zlepsil. A to po jedne navsteve. Doporucuji vsem.

Pan Zrubek postupně diagnostikoval problém a poté se pustil do jeho řešení pomocí fyzioterapie, během tohoto jednoho cvičení mi odstranil potíže spojené s zkrácenou šlachou v levé noze.

Umístění: Fyzioterapie v praxi reflux jicnu a bolest zad

Kontakt na pana Zrubka jsem našel před půl rokem na internetu, když jsem se zajímal o alternativní léčbu ohledně refluxní choroby. Zabývá se totiž mj. tzv. viscerální terapií. Přestože to k němu mám daleko (100 km), nikdy jsem nelitoval cesty. Po půl roce společného snažení se můj stav ohledně refluxu citelně zlepšil. Jako fyzioterapeuta jej mohu rozhodně doporučit. Dle vlastních zkušeností mohu říct, že jeho cílem není pacienta "léčit", ale skutečně vyléčit.

Následující terapie

300 Kč

300 Kč

Prodej dárkových poukazů

Umístění: Fyzioterapie v praxi

Velice mily a pratelsky pristup.
Po diagnostice jsem pozadala o radu ohledne cviku, vse mi ukazal a vysvetlil.
Muzu Vam vsem doporucit navstevu , verim ze budete nadseni...jako ja.
Šebelova

Umístění: Fyzioterapie v praxi reflux jicnu a bolest zad

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, rad bych poprosil moc o radu.
    Pritelkyne ma v posledni dobe problemy s nehty. Jakoby se rozstepovali, nejsou hladke, maji ryhy. Co delat, prosim, velmi ji to trapi u na koznim na Kladne ji nedokazi rict co s tim. Ma nejake predepsane vytaminy, nebo neco. Radi bychom prijeli k odbornikovi,ktery nam poradi. Moc dekuji za typy a rady. Pripadne kam zajet a na koho se obratit.

Pavel Zrubek

• Dobrý den,na doporučení kamarádky jsem si koupila regevit,chtěla jsem se zeptat,jestli ho mohu užívat s Oxazepamem .Předem děkuji a lékem na vyšší kravní tlak Perindopril Mylan 4mg.Předem děkuji za odpověď sluníčkový den Soňa.

Pavel Zrubek

• vertebrogenní obtíže, blokády, chronická onemocnění
  • korekce držení těla, bolesti zad, hlavy, kloubů, ploché nohy
  • nácvik cvičení, SM systém cvičení, kompenzační, zdravotní a jiné

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Lékařská fakulta, obor Fyzioterapie

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína
  • univerzální mezioborové výkony
Zobrazit více