Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Dobrý deň,
po včerajšej návšteve ordinácie u pána Vlašína mne i môjmu partnerovi spadol kameň zo srdca. Čakáme dvojičky. Neinvazívny Harmony test ukázal vysokú pravdepodobnosť T13. Nemohla som odvtedy spať… pán doktor je úžasný ! Jeho prístup, vysvetlenie, ukazovanie všetkého , čo majú obe detičky došiel k záveru , že sú 100% morfologicky OK, ponúkol nám ešte jednu návštevu v 21.týždni tehotenstva na veľký UTZ a ak by niečo sa mu nezdalo, mohol by odobrať plodovu vodu hneď v ten deň. Ale záver je , že potom ako citlivo všetko vysvetlil, skontroloval u každého z deti aj trikrát a všetko popísal do bodky je pre mňa najviac . Konečne si zase začnem užívať tehotenstvo Ďakujeme z celého srdca pánovi Vlašínovi a vrchnej sestre pani VackovejA už teraz sa tešíme na veľký UTZ, Mária B.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

I když máte VŠECHNY výsledky screeningů v pořádku, může se vám díky tomuto a dalším lékařům z Prenatal narodit dítě s těžkou vývojovou vadou. A pan lékař vám jen suše sdělí, abyste se "nehrabala v minulosti, ale udělala si nové zdravé dítě". Neskutečná arogance, necitlivost a neschopnost uznat svoji osudovou chybu, která nám naprosto změnila život. VELMI NEDOPORUČUJI tohoto lékaře jakožto i celý Prenatal.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Pan doktor je opravdu špička ve svém oboru. A já nesmírně ráda, že jsem se po špatných výsledcích screeningu, mohla dostat právě k němu do ordinace. Dělal mi i samotný zákrok - odběr choriových klků z placenty. Můj strach tak byl díky němu mnohem menší, protože jsem věděla, že do lepších rukou jsem se nemohla dostat. Opravdu veliký profesionál a já mu za vše mockrát děkuji.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

S manželem jsme byli na prvním screeningu u pana doktora. Vůbec o něm nepochybuji jako o odborníkovi, ale příštup se kterým jsme se setkali mě hodně uzemnil. S ohledem na to, že je mě pořádný kus baby, jsem mu na začátku vyšetření říkala, že při prvním těhotenství musel dělat ultrazvuk "zevnitř". Na to mě hned odsekl, že to snad pozná sám. Pak se snažil dvacet minut pořád něco hledat, ale břicho prostě nešlo dostatečně "prosvítit". Což je samozřejmě moje chyba. Ale bohužel tenhle úkon provázely poznámky typu "hm, tak to je super, to tam toho fakt hodně vidím" atp. Nakonec mi řekl, že tam nic moc nevidí, at přijdeme za měsíc. Myslím, že se v rámci praxe setkává s různými pacientkami a ať už je žena jaká chce a on si o tom myslí co chce, měl by umět zachovat dekorum a ne tam všechno takhle nedůstojně komentovat.A to jen doplním, že pan doktor měl informaci, že nám před 8-mi měsíci zemřely ve 29 tt. dvě děti a trocha empatie by neuškodila ani nám, ani jemu. Na kontrolu už se rozhodně chystám k někomu jinému, protože i když je odborník, jeho neempatické chování bohatě převyšuje jeho kvalifikaci. Jako jediné plus při vyšetření považuju moc milé sestřičky na odběru krve.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Věřím, že pan doktor je odborník a také ultrazvuk udělal doufám perfektně...ovšem jeho první věta při vyšetření byla: "To byl omyl nebo jste si s tatínkem chtěli udělat radost na starý kolena?" a následně poučení o event. rizicích a genetickém vyšetření ve stylu " dostala jste letáček.."
...s takovým arogantním a neuctivým chováním jsem se ještě nesetkala...

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Pan doktor Vlašin je ten nejlepší doktor kterého sem poznala... Miminko krásně popsal všechno pečlivě zkontroloval... Pohlaví poznal na 100procent byla sem nesmírně šťastná že jsem byla právě u něj doufala sem ze půjdu právě k němu a jsem za to vděčná můžu vřele doporučit

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Mela jsem riziko DS 1:7, hodne jsem zvazovala odber plodove vody, ktereho jsem se vzhledem k moznym rizikum dost bala. Pan doktor maleho vysetril, vse popsal a ukazal a rekl, ze na osmdesat procent by mel byt v poradku. Pri dotazu na plodovku rekl, ze by na ni v tomto pripade nesel, ale ze vi, ze neni neomylny a ze ma sve limity, takze finalni rozhodnuti je na nas. Nesli jsme. A za ctyri mesice se nam narodil zdravy chlapecek. Pokud se nam nekdy zadari, tak bych sla na vysetreni opet za nim.
Co se tyce jeho odtazitosti mam opacnou zkusenost, sama jsem dost studeny cumak, takze po precteni recenzi jsem cekala vselico, ale pan doktor byl moc mily, chapajici a parkrat jsme si zavtipkovali. Rada na to vzpominam, hlavne na tu naslednou ulevu. :)

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Screeningové vyšetření NT+ v prvním trimestru

Nepříliš často mě přiměje nějaká událost k napsání recenze, ale dnes si nemůžu pomoct. Včera jsme podstoupili vyšetření NT+ u pana doktora Vlašína. Díky jeho profesionalitě, ochotě a milému přístupu to byl pro mě i pro manžela nezapomenutelný a emocionální zážitek. Mimo veškerých informací, kde nám podrobně popsal všechny části těla a orgány našich miminek, byl i vtipný a celkový dojem zanechal maximálně pozitivní.
Moc děkujeme a doufám, že budu mít i nadále štěstí na takové profesionály!

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Riziko DS 1:25

Pana Dr. Vlasina jsem znala jen z doslechu. Vždy byl označován za profesionála a top v jeho oboru. Nikdy jsem však netušila, že i já jednou zavítám do jeho ordinace. Po zjištění, že výsledky krve vyšly na DS 1:25 jsem se okamžitě k panu dr. objednala. Již při vstupu do ordinace mě pan dr. oslovil svým profesionálním přístupem. Ani sekundu jsem o jeho profesionalite nepochybovala. Nechápu některé recenze, kde si dotyčné stěžují na aroganci pana dr. Lepší strohý ale profi přístup, než nějaké vtipkovani či telefonování u vyšetření, což jsem zažila. Tímto bych chtěla vyslovit velke DIIIIKY. Doufejme, že pan doktor nikdy neodejde do důchodu????jinak!!! Mám krásnou zdravou holčičku

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Pana doktora Vlašína doporučuji všude kudy chodím. V době kdy nám nikdo nedokázal říct co přesně je s naším miminkem a co dál máme dělat, nám doktor dal přesnou diagnózu a i řekl svůj názor jak by dál pokračoval. Za mě suprový přístup.
Všichni se kterými jsme se setkali v centru prenatální diagnostiky v Brně byli velice profesionální! Děkujeme