Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň Jiný

Dobrý den som šťastná že som sa dostala do ruk také u doktorovi v roku 2009 má operoval na prsnik som chvála bohu poriadku má zlaté ruky úžasný lékař ktory zachránil Moj život inym ženám patry mu velké dakujeme pan doktor

Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň Jiný

Jsem skoro 7 let po operaci skoro bez problémů. Pro mne je pan doktor vážený odborník, perfektní operatér s výsledky. Klobouk dolů před takovým lékařem. Po opreraci mi zbyla pouze jizva, prso je stále hezké :-). Moc, moc, moc,....děkuji

Odborník na svém místě,starostlivý,pečlivý,příjemný.děkuji mu za operaci kterou provedl perfekně a kolektiv sester které má jsou super.Děkuji Plachá Chodov

Nejlepší lékař kterého znám. Vždy mně nabije energií, má hezký přístup k pacientovi. Zdeňka Pašková

Úžasný pan doktor. Nikdy jsem nepoznala lepšího lékaře. Moc za všechno děkuji. Hana Soukupová

Vynikající oborník zachránil mě život není lepší .

pan doktor je vyborny chirurg,velmi peclivy a prsni poradnu vede velmi dobře.Nevím jestli je nejlepsi odbornik,ale spousta zen mu vdeci za zivot.Za vse dekujeme.

Velmi precizní přístup k pacientům.Děkuji moc pane doktore.

perfektni odbornik,peclivy lekar.A laskavy clovek.

pan doktor je vyborny chirurg,velmi peclivy a prsni poradnu vede jako nikdo jiny.Neexistuje lepsi odbornik,a spousta zen mu vdeci za zivot.Za vse dekujeme.