Administrativní úkon na žádost • 200 Kč

350 Kč

500 Kč

500 Kč

Umístění: RENGO s.r.o. Jiný

Domnívám se, že zahájení komunikace po necelém pětiminutovém zpoždění od objednaného termínu "múj čas je drahý" není zrovna empatické. To, že je jeho práce drahá je patrné i z ceny za periodický posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorového vozidla trvající cca 10 min. Cena: XXXX,--Kč!!?

MUDr. Pavel Věchet

1. Když chci něco napsat veřejně, tak se pod to alespoň podepíši.
2. Vyšetření na řp se v naší ordinaci neobjednávají nikdy na čas. Patří do prohlídek v ambulantní době.
3. Cena se odvíjí od nákladovosti ordinace. Je to součet veškěrých nákladů ordinace (média, nájem, mzdy lékaře a sestry, náklady na ůklid, pomůcky, desinfekce..., ...). Hodinově to vycházi v naší ordinaci a většině pražských ordinací na 1800-2000.-/hodinu provozu ordinace. Pak skutečně 15 min. práce odpovádá 500.-. (cílené vyšetření + napsání a vystavení posudku) . Za 10 minut se mi toto ještě nikdy nepodařilo.
4. Doporučuji zvážit změnu praktického lékaře, jistě nějakého najdete, který má levnější prohlídky na řidičské oprávnění (nebude asi v Praze).

Připadá mi, že mu naopak jde pouze o peníze.Vždy se dlouho čeká, potom člověka odbyde za pár minut, a doporučí,aˇt se nestresuji (jsem matka malých dvojčat,astmatik, ....) neosobní a vždy apeluje na čas utíkající peníze !!! hrůza ! sama jsemn před RD pracovala ve zdravotnictví a toto bych si nikdy nedovolila :-(

Snaží se vyhovět a lze se k němu i objednat na určitou hodinu. Je dobrý diagnostik. Stále se vzdělává. Má přístup k pacientům. Antibiotika nasadí jen když je to účelné. Takže OK, až na ten nával pacientů v čekárně. Taky si rád pospí, takže začátek ordinačních hodin někdy nestihá.

OK.

Jestli je nejlepsi to tezko rici,ale urcite je velmi dobry.Je ochotny a rad leci.Neni v ordinaci pro penize ale pro pacienty

Zatím jsem se nesetkal s chybnou léčbou. Na rozdíl od jiných je nemoc léčena korektní léčbou pro danou nemoc (nikoliv ibalginem a modrými kapkami, s čímž jsem se opakovaně setkal u jiného lékaře).

Skvělý, sympatický doktor. Pečlivý.Doporučuji.

Velmi dobrý diagnodstik,chodím k němu celou dobu jeho působení na Jižním městě a jsem velice spokojená. Neměnila bych.Mgr. Eva Miffková

Má dosti jiných zájmů, než je jeho praxe. Že pacienti čekají v odrdinaci jej moc nevzrušuje, hlavně když se jedná o jeho známé. Jinak neosobní dobrý pragmatický lékař, není typem rodinného lékařem.

Jsem s ním naprosto spokojený, výborný diagnostik.