Odborný lékař stomatolog
Brandlova 11/1937, Ostrava

Byl nám doporučen na trhání osmiček synovi a opravdu si nemůžeme na nic stěžovat. Zákrok proběhl bez sebemenších komplikací, syn byl vždy za 20 minut venku z ordinace a druhý den již bez bolestí. Také objednávkový systém funguje, čekali jsme maximálně do 10 minut. Přestože nám bylo nabídnuto, že synovi vytrhnou všechny osmičky v narkóze najednou, jsme rádi, že jsme zvolili tento postup. Ušetřili jsme mu pobyt v nemocnici a zbytečnou narkózu.

je to dobri lekař

velmi šetrný přístup k pacientovi,jeden s mála opravdu 1

Profesionální, lidský, otevřený přístup k pacientům.

VELMI CITLIVÝ PŘÍSTUP,JISTĚ NELEPŠÍ S CELÉ F.N.OSTRAVA

Byl jsem u tohoto pana doktora vyrvat 8. Musel mi pichnout injekci jeste jednou, protoze to napoprve pichnul spatne nacoz prisel po nekolika minutach co jsem mel hlavu zarazenou v operadle. Behem zakroku se vybavoval s lidma, kteri mu prinesli zasoby. Se sestrickou si neco vykladali o zanetu, ale nic mi na to nedal ani mi nic nerekl. Ve ctvrtek, kdy mi ji vyrval mi tekla krev az do pulnoci (nedal mi ani zadny tampon s sebou - musel jsem improvizovat s papirovym kapesnikem) to jsem si rekl, ze asi bude normalni. Dalsi den mi v dasnich rvalo, to jsem si rek, ze den po zasahu tj normalni i ta krev co mi porad tekla( doktor mi to po telefonatu potvrdil). Z patku na sobotu jsem se zivil brufenem, abych usnul a to same behem soboty a ze soboty na nedeli. Ted v nedeli uz nezabira ani brufen a vsiml jsem si, ze 7 je vyhnuta a pri lehkem zkousnuti mi v nem praska. A samozrejme mam zanet, takze zitra jdu k zubari, aby se mi mohl v te rane zase vrtat.
Takze jsem fakt spokojeny

jmenuji se Tomáš Hrstka, dnes jsem byl u pana doktora trhat 15ku, 16ku i 17ku, z toho dva zuby už skoro nebyly vidět. Pan doktor je naprostý profesionál, pohodář, kliďas, příjemně si se mnou popovídal, zadíval se na snímek a 3mi vpichy mi aplikoval anestetika. Do 5ti minut se dal do práce, zákrok byl velmi rychlý a zcela bezbolestný. Opravdu se nebylo čeho bát, byl jsem posraný už dlouhou dobu předem úplně zbytečně. Moc rád pana doktora doporučím a děkuji :)

Pan doktor je profesionál v pravém slova smyslu.Pracuje rychle a kvalitně.Děkuji Hromica Jan

KrausRene@gmail.com

výborný stomatolog:)