Odborný lékař stomatolog
Brandlova 11/1937, Ostrava

Dobrý den, moc prosím o radu. Mam velké bolesti osmičky která musí ven, je v kosti. Jsem objednana u stomatochirurga, kde nejsem spokojena s přístupem. Je telefonní číslo od pana doktora Tichého aktuální, kolik a za co se platí. A zda je možnost podání analgosedace a kolik se za ni platí. moc prosím o odpověd. děkuji
Markett.M@email.cz

není dobrý

Pan doktor Tichý a sestřička jsou velice příjemní.Včera jsem byla trhat osmičku vpravo dole, nebylo to vůbec nic jednoduchého,na křesle jsem strávila skoro hodinu, a i když jsem ráda, že to mám samozřejmě za sebou, musím ocenit celkový průběh a přístup velice kladně.Děkuji:-)Martínková Daniela

U doktora Tichého jsem byla koncem února 2011 trhat osmičku. Poslal mě tam můj stomatolog, měla mi být vytržena dolní pravá. Doktor Tichý se podíval na RTG snímek, poté na moje zuby, nechal mě zkousnout a vysvětlil mi, že problém nedělá dolní osmička, ale naopak osmička horní, která se při zkousnutí zasekává do dolního dásna a poté mám pocit, že mě bolí dolní osmička. I když jsem se připravovala na vytržení osmičky, tímto mě tedy trošku vyděsil, ale anestezii jsem (narozdíl od předešlých zubních zákroků na jiných pracovištích) takřka necítila. zub moc ven nechtěl, takže se s ním nadřel. Dostala jsem na svou vlastní žádost (také díky špatným předešlým zkušenostem s trháním zubu) mírná antibiotika (už opravdu nechci 3týdny ležet doma se zánětem...). Odešla jsem z ordinace asi po 15minutách... Možná ani to ne. Ránu jsem měla zašitou jedním stehem. Zub (nebo spíše rána) mě bolel pouze v den vytrhnutí a trošku druhý den. Na zákroku jsem byla v pátek a už v pondělí jsem fungovala na 100%, během víkendu jsem i začala normálně jíst. Necelý týden po vytržení jsem odjela do zahraničí a absolutně bez srtachu, že by se mi mohlo ještě něco stát. Na Dr.Tichého nedá dopostit ani můj otec, který si od něj nechal trhat už 3 zuby, jednou dokonce dva najednou. Vždy bez komplikací, bez sadismu.
Dr.Tichý je nejlepší zubař. kterého znám. Bezkonkurenčně. Ještě mě čekají dvě osmičky na vytrhnutí a už teď vím, že až k němu půjdu, budu sice nervózní, ale nebudu omdlívat strachy. Jen více takových zubařů - specialistů! :-)

Dnes po osmé hodině jsem přišel o první osmičku. Tak trochu jsem se bál, ale opravdu není se čeho bát. Doktor velmi příjemný a sestřička také. Příšte tam půjdu tak klidně,jak do obchodu pro rohlíky. Radomír Albert.

Byla jsem u pana doktora trhat osmičku. Vše proběhlo naprosto bezbolestně a bez komplikací. Pan doktor i sestřička jsou velice milí a svou práci odvádějí na 1 s * Vše bez čekání a do 15 min. jsem odcházela s úsměvem na tváři, jelikož jsem před zákrokem měla obrovský strach. V případě trhání dalších zubů nebudu váhat ani vteřinu navštívit ordinaci znovu. Moc oběma děkuji.Zdenka Šikulová

Chtěla,bych reagovat na negativní názory pacientů.Proč se drazí pacienti nepodepíšete.Když něco tvrdím,tak se aspoň podepíšu.Spokojená pacientka.Hanka

Byla jsem trhat osmičku zub a přes velké obavy jsem byla nakonec velice mile překvapena. Ordinace působí velice útulně, přístup jak sestřičky tak pana doktora byl velice vstřícný a snažili se odpoutat pozornost od zákroku milým povídáním si semnou. Umrtvovací injekce byla nepříjemná, avšak potom vůbec nic necítíte. Za 15 minut jsem z ordinace vycházela s příjemným pocitem, že to vůbec nebylo tak hrozné.

OK přístup

skvělý