Odborný lékař stomatolog
Brandlova 11/1937, Ostrava

U pana doktora jsem byla na trhání horní osmičky. Na to, jak to vypadalo, že nepůjde ven jednoduše, tak si pan doktor poradil a za chvíli byla venku. Bolest první den byla opravdu jen mírná při kousání velkých soust a druhý den jsem už o ničem nevěděla. Chování pana doktora velmi příjemné. Doufám, že v podobném duchu bude probíhat i trhání dalších osmiček.

Přesně za týden a jeden den jdu k panu doktorovi čím víc se to blíží tak mám divný pocit. Ale jsem ráda že zde má tak výborné recenze:-) ať už to mám hlavně za sebou s těma osmičkama.

Byl jsem u něho trhat již 3 zuby moudrosti a se 4. jdu zítra. Vše probíhá velmi rychle a člověk za 15 - 20 minut může jít domů. Pro všechny navíc doporučuji MÍRNĚ vyplachnout Cosrodylem forte ránu (nebo spíš jen přelít v puse). Zastaví to krvácení, a působí to antibakteriálně a docela dobře tlumí bolest. Po dnu přestala pusa trvale trnout a za 3 dny jsem mohl bez omezení jíst.

Daniel Dvorský
Před měsícem mi doktor trhal horní 8, byl to asi jen na 15 minut a hotovo. Pak jsem o ráně ani nevěděl, vše se zahojilo bez problémů. Ale vše to byla jen příprava na to, co bylo včera. Trhání, nebo spíše sekání 8 dole. To už trvalo déle, asi tak 40 minut. Ale dnes vše úplně bez problémů, neberu nic proti bolesti jen antibiotika. Sice to mám oteklé a bolí to, ale nic co by nešlo zvládnout. Jsem opravdu rád, že jsem se svěřil do rukou tohoto doktora.

Rozsudek ,extrakce dolních osmiček,zahnuté kořeny.........Nebudu lhát, na měsíc se mě zmocnil děs.Vyhledala jsem si všechny možné internetové stránky jen abych věděla co nejvíce o tom co mě čeká.Na doporučení mé zubařky jsem zvolila jsem pane doktora Tichého a udělala jsem velmi dobře.Profík jak má být ))) Zákrok rychlý ,profesionální,bez bolesti.Jak už tady jeden pacient uvedl,mám 5h po zákroku a jsem v pohodě.Je to skvělý doktor ,sestra příjemná.Co dodat ,už se nemam čeho bát. DOPORUČUJI

Mám za sebou první návštěvu, doktor i sestra příjemní, zákrok sice složitější, ale bez bolesti, bez následků, celkově velká spokojenost, doporučuji.

Pan doktor velmi příjemný,sympatický fešák,sestřička taky příjemná ,
oba ví,jak se chovat k pacientovi,na křesle ke mně nepřišla žádná nervozita,zub venku asi za 2 minutky
no paráda.

Pan doktor je podle mého názoru hodně profesionální. A to ve všech směrech. Ví, jak se chovat k pacientovi. Jsem také zdravotník, měla jsem hodiny zdravotnické psychologie a musím říct, že si z těchto hodin odnesl mnoho. Pokaždé, když jsem byla v jeho ordinaci jsem se cítila skvěle. Dokonce mi bylo i líto, že ho už neuvidím :-) Vytrhl mi všechny zuby moudrosti. Během čekání až začne působit anestezie jsme si povídali a snažil se mě rozesmát - odvádění pozornosti mu jde dobře :) Jedenn z fíglů zdravotnické psychologie. Hodně lidí tady píše, že byli podělaní strachy, ale potom, co je rozesmál, strach byl pryč ... při každém trhání zubu je dobré mít doprovod. Jednou na mě čekala mamka a když jsem vyšla z odninace řekla: " Čemu jste se tam tak smáli? " :) Taky jsem se divila, že jsem se smála "u zubaře" ... na místě, kterého se bojím nejvíc na světě... k němu se ale budu ráda vracet. Odvedl dobrou práci. Jsou tady i negativní ohlasy, jako například, že byl náladový .. i on je jen člověk, ne robot a někdy je těžké být celé dny jen usměvavý....

Včera 4.6.2012 jsem byl trhat osmičku, která už byla značně "prožraná". Zákrok sice nepříjemný ale bez bolesti a provedený s jistotou a precizností. A neprojevily se ani žádné bolesti a komplikace po odeznění znecitlivění. Mnohokrát děkuji.

Dvakrát jsem využil služeb pana doktora.V obou případech šlo o extrakci.Profesionalita,velmi příjemné prostředí i přístup k pacientovi.Nelze nic vytknout.Více takových lékařǔ!