Odborný lékař stomatolog
Brandlova 11/1937, Ostrava

nevím kdo má jaké zkušenosti s panem doktorem ale má zkušenost byla vždy skvělá do dnes bych neměnil po každé jsem odcházel spokojený a bez bolesti chápu některé pacienty že mají komplikace ale ne každý dodržuje zubní hygienu a každý má jinou stavbu čelisti a pan doktor není žadný štýlko ale kus chlapa mně osobně trhal všechny 8 a vždy bylo vše v pořádku vše je o lidech a přístupu ale v dnešní době spěchu a stresu a strachu ze zubařu když člověk jde až když to bolí ve většině případu nebo dokonce je již zub zmršený od jiného zubaře a pak každý chce nemožné na počkání vždy bude procento lidí kteří nebudou spokojeni ale to je ve všech oborech ale kdo pana doktora zná tak ví že je to PAN ZUBAŘ na svém místě

Byla jsem u pana doktora trhat spodní osmičky a musím říct,že to byla rychlovka.Takový doktor se jen tak nevidí.Profesionální přístup,ale hlavně lidský,pohodový.Mohu vřele doporučit tohoto sympataka,je to doktor na svém místě.

Skvělý lékař. Bezkonkurenční. Byla jsem u něj trhat osmičku, byla to rychlovka. Je to člověk na svém místě, přesně ví co dělá. Navíc je to sympaťák :D

Velmi dobrý.Trhal mi osmičku nahoře a během minuty byla venku.Bolesti žádné.Moc chci poděkovat panu doktorovi i paní sestřičce.Opravdu skvělý a ještě jednou Dík.

Příjemný člověk, skvělý odborník. Bezbolestné byly jak vpichy injekce, tak i samotný zákrok. Hodnocení a komentáře nelhaly, opravdu UMÍ. Jsem jeho dlužníkem. Ať se mu daří!

Pavla

Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Byl jsem odstraňovat dvě spodní osmičky a pozitivní zkušenosti zde opravdu nelžou. Také sestřička je moc příjemná. Děkuji ještě jednou a přeji jen to dobré.

Pan doktor i sestra jsou perfektní tým, byla jsem trhat osmičku, která už nevypadala dobře a pan doktor si s ní skvěle poradil, bolest sice večer po tom trošku byla, ale dalo se to vydržet. Vřele doporučuji :)

Byla jsem u pana doktora trhat již dvě osmičky a musím říct, že jsem měla takový strach, že jsem myslela, že tam ani nedojdu, ale pan doktor byl opravdu úžasný. Zákrok byl pokaždé bezbolestný, velice milý přístup jak ze strany pana doktora, tak sestřičky. K panu doktorovi jsem šla po přečtení těchto recenzí a opravdu nelžou, úžasný zubař, podruhé jsem se tam dokonce i těšila :).

Moje zkušenost : byl jsem u pana doktora trhat osmičku dole,komplikovaně zaklíněnou horizontálně rostlou..Údajně to nejhorší co může člověka potkat..Během 15 minut jsem to měl za sebou, bez bolesti.žádná antibiotika.Bál jsem se spíše bolesti, která bude následovat po odeznění umrtvení..Žádná bolest se nekonala, bez zánětu.Prostě profesionálně odvedený zákrok.Pana Tichého můžu vřele doporučit..

Dnes sem byl trhat horní osmičku a jak jsem z toho měl obavy tak se ukázalo bezdůvodně.Jde vidět že pan doktor umí.takže žádný strach