Odborný lékař stomatolog
Brandlova 11/1937, Ostrava

Pan doktor naprosto skvely!Nic nebolelo,vse se krasne zhojilo. Perfektni pristup! Ale sestra... spatna komunikace, neochotna si nechat vysvetlit a najit moznosti se objednat. Hovor mi jiz dvakrat ukoncila predcasne. Takove jednani neni na miste!

Nejlepší pan doktor. Jednalo se o spodní osmičku, polovyrostlá (zub byl už ve tvaru podkovy. Skořápka s plombou, zadní část zubu už nebyla). Můj zubní lékař odhadoval, že se zub při extrakci zlomí, vrostlý do kosti, předpokládal, že se bude "sekat" a komplikace. Pan doktor Tichý zhodnotil, umrtvil, zažertoval, nechal mi luxusních 10 minut na zabrání injekce (mezitím psal anamnézu). Mimochodem sestřička v ordinaci je také skvělá, poletuje tam jako dobrý anděl. A pak se šlo na věc. Zub venku za cca 2 minuty, bez bolesti, necítila jsem ani tlak a "nepříjemné pocity" (jak to někdy popisují), jen tahání, kdy mi sestřička pomohla a přidržela hlavu. Jednou to křuplo, zub vybavil ven celý, nezlomený. Dalších pár minutek očistil gázou, dal tam 1 steh (vstřebávací). Poučil mě a jela jsem domů.Nyní jsem ani ne 48 hodin po zákroku, bez jakéhokoliv nepohodlí. Žádný otok, modřina, nic.
Děkuji, pane doktore, i Vám sestřičko, opravdu jste mi pomohli.
S pozdravem Pavlína Záv.

Umístění: Odborný lékař stomatolog Jiný

U pan doktora Tichého opětovně a s důvěrou po 10 letech, tentokráte to byla prasklá sedmička.
Pohodový a zklidňující přístup pana doktora i sestřičky, cca po 5 min od injekce na umrtvení okolí zubu vlastní výkon tak rychle, že jsem ani nepostřehnul, že už je celý zub i s kořeny venku. Tak jsem s napětím očekával, kdy to přijde. Až mne mne pan doktor se sestřičkou upozornili, že mi místo čistí a dostávám i steh, ať už otevřu oči. Na doporučení lékaře jsme si místo ten den ledoval.
Mohu pouze doporučit, dostatečně velká čistá čekárna působí příjemně na napínavé nervy.
Byl jsme také nakonec rád, že jsem i s RTG snímkem zašel po tel. domluvě se sestřičkou do ordinace. A na prohlídce se domluvil na termínu zákroku + co si mám zajistit - chladicí sáčky a zklidňující léky po zákroku.

12.12. 2023,
extrakce 8ičky, absolutně bezbolestná,
zákrok trval 2 vteřiny, 100% profesionalita, skvělý lidský přístup.
Doporučuji !!!

Umístění: Odborný lékař stomatolog Jiný

Ze zubařů jsem nikdy extra strach neměl, ale z trhání osmiček jsem měl respekt. K panu Tichému jsem šel postupně na všechny 4 osmičky - vždy to probíhalo stejně - jediné co vás "bolí" jsou umrtvovací injekce a to ani není bolest, na sekundu to píchne. Potom zákrok probíhal u mých zubů tak odhadem 2 minuty u nejrychlejšího, 7 minut u nejkomplikovanějšího - kdy se zub rozpadl, takže nebyl extrahován vcelku. V ordinaci strávíte max 15 minut a můžete jet domů, bez problémů. Poté už je na vašem lékaři, co Vám dá za léky na bolest - já raději silnější léky (něco+tramadol) a zvládl jsem v pohodě i následující 1-2 týdny po zákroku, kdy je bolest nejhorší. Jediná nevýhoda je, že vám pan Tichý nevystaví nemocenskou ikdyž by jako ošetřující lékař dle zákona měl, takže musíte prosit obvodního, to samé s léky - nepředepíše vám nic. Pouze zákrok provede rychle a bezbolestně, což je hlavní. Určitě doporučuji.

Umístění: Odborný lékař stomatolog Jiný

Dobrý den všem.. trhani celého vrchního patra na etapy, zatím levá a práva strana pryč, čeka mě ještě 7 předních zubu. Zatím naprostá spokojenost a to se vážně mooooc bojím, pokaždé co jdu nervozita obrovská, ale jak pan doktor začne, vše je úplně super.. sestřička rovněž úžasná .. moc doporučuji vsem

Nejlepší :-)
Jsem nadmíru spokojená, vřele doporučuji.
Takových zubařů jako je pan doktor, by mělo být víc.

Jsem ten největší sralbotka na světě, co se zubů týče. Už při prvním trhání u pana doktora, jsem mu rozechvěla všechny vrtačky, jak jsem se třepala strachem. Ve čtvrtek jsem přišla o horní šestku - mrtvý zub - který šel na několikrát ven. Nic nebolelo, jen ten zvuk prskání zubu je šílený. Každopádně, rychlost, preciznost a velmi pohodový přístup pana doktora a nejhodnější sestřičky udělali z této, pro mně hororové dvaceminutovky pohodové posezení v křesle. Opravdu, kdo se bojíte - nemáte čeho. Mně sice čeká zítra asi čištění rány, protože mne to trochu bolí, ale to nemění nic na tom, že pokud je nutný stomatochirurgický zákrok, tak jedině tady.

Umístění: Odborný lékař stomatolog Jiný

Bylo mi doporučeno, nechat si odstranit osmičky. Na pana doktora Tichého jsem dostala doporučení a po shlédnutí jeho recenzí jsem byla rozhodnutá, že jinam jít nechci. Po teď už vlastní zkušenosti musím říct, že žádná dobrá recenze na pana doktora nelže. Pan doktor je úžasný, empatický člověk, kterého doplňuje milá sestřička. Zub jsem měla za 5 vteřin venku, ani jsem nevěděla, že už se začalo trhat. Čeká mě ještě další návštěva u pana doktora na trhání osmičky druhé strany a už teď vím, že se nemusím ničeho bát - bezbolestné, rychlé a ještě se tam zasmějete! :-)

Profesionálny prístup. Pán doktor vie navodiť i uvoľnenú atmosféru, aby sa pacient nebál, dokáže sa s pacientom baviť neformálne ako s kamarátom...Moje ťažké zákroky, ktoré zubári pokazili tu boli vyriešené do 5 minut. Najlepší lekár, k akému som sa dostala!