Vrchlického 57, Jihlava

Ž
Umístění: Ordinace Těhotenství

Pan doktor sice není vždy sympatický ,ale vždy mi poradil a pomohl ,v těhotenství jsem měla problémy,ale nic nepodcenil , sám zvedl telefon a objednal k jiným specialistům,..mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace gynekologické vyšetření

Pan doktor má moji plnou důvěru, péče v rizikovém těhotenství byla špičková. Pan doktor je profesionál, během dalších zdravotních problémů mi vždy dobře poradil, nasměroval mě a probral se mnou průběh léčby. A nemám co vytknout. Naopak. Doporučuji.

Přistěhovala jsem se do Jihlavy a hledání gynekologa byl tedy proces, hlavně proto, že mám strach z lékařů. Vybrala jsem si, dle recenzí, MUDr. Šustera. Po dnešní prohlídce není důvod tohoto rozhodnutí litovat. Sestřičky má velmi milé a empatické, on sám klidný a trpělivý. Vysvětlil vše, co hodlal dělat, byl chápavý k mé nervozitě (nejspíš si myslel své, ale i kdyby - najevo to nedal a zbytek je mi fuk :) )
Vybavení ordinace je taky dobré. Takže mé první dojmy jsou rozhodně pozitivní.

Nemám ráda tento způsob hodnocení. Nicméně u pana doktora udělám výjimku. Považuji ho za poctivého a pracovitého člověka, který mi vždy pomohl. Své práci se věnuje na 100%, je vynikající odborník s pacientkami velmi dobře komunikuje, vše vysvětlí. Sestřička je také výborná.

skvělý, příjemný doktor, ošetření bez bolesti a jako bonus přijemná sestra.. mohu doporučit

K panu doktorovi jsem se přihlásila, když jsem se přistěhovala z jiného města. Je velmi milý, vše vysvětlí,
myslím si, že je i vynikající odborník, konečně mi někdo objasnill příčinu potíží, které mám.

Pan doktor mě operoval, předtím mě velice podrobně se vším seznámil, dokonce otevřeně upozornil na určitý možný diskomport po operaci, ale vše se mu povedlo na jedničku a připadám si, jako bych nikdy žádné problémy neměla. Velice mu vděčím za zlepšení kvality svého života a také s ním souhlasím, že určité zákroky je lepší dělat v mladším a středním věku a ne je odsouvat, jak hlásají mnozí jiní.
Já opravdu doporučuji.

W

Pan doktor sice neoplyva úsměvem od ucha k uchu a ma spíše tvrdý výraz v obličeji, ale odborník určitě je. Vždy se mi věnoval dostatečně. Vse vysvětlil a na kazdou otazku odpověděl. Naopak při nepříjemných informacích, které na rovinu a jasné řekl, byl empaticky a trpělivý. Odborník, který nechce nic zanedbat. Sestřička je naprosto úžasná.

Vřelý přístup v kombinaci s profesionalitou. Nedávno jsem se přistěhovala. Pan doktor je vstřícný, komunikativní, nebojí se říci svůj názor a poradit. Opravdu skvělý doktor.

výborný lékař