Vrchlického 57, Jihlava

U pana doktora jsem zatím spokojená, jak s jeho přístupem, tak musím velice pochválit taky sestřičku. Poprvé jsem tam přišla jako nezaregistrovaná pacientka s akutním problémem a setkala jsem se tam s nebývalou ochotou a vtřícností. Taky se můžu zeptat na všechno ohledně mého zdravotního stavu bez toho, že bych měla pocit, že obtěžuji, nebo zdržuji.

t

Pan doktor je opravdu zvláštní člověk.
Je náladový a občas se velmi nepříjemně tváří.
Mne to ale nevadí, dám mu najevo své rozpoložení a pak spolu jednáme narovinu.
Má své mouchy, ale jako odborník je dobrý.
Jeho nálady a obličeje mne nevadí, záleží mi na profesní kvalitě a tu on
bezpochyby má. :-)

Nebudu chválit, ale ani si stěžovat, protože jsem se v dřívější době setkala s opravdovým "výkvětem":-)
Pan doktor jedná s pacientkami zřejmě dle nálady, někdy je vše super a on opravdu profesionální, ale poslední dobou jakmile se začnu vyptávat, chci něco rozebrat, odbyde mě a nebo si vyloženě připadám, jako že ho obtěžuji, protože má, jak mi sám, řekl, spousty jiných závažnějších problémů k řešení..! Já jsem ale těhotná, čekáme miminko a nic jiného než já a mé dítě mě nezajímá, ať je to sebezávěžnější. Zřejmě všemu rozumí, vždy bylo vše tak, jak řekl, ale určité prupovídky a výrazy by si měl odpustit a myslet na to, že každou pacientku zajímá pouze její stav a tak by s ní měl jednat, že právě ona je důležitá..
Co mohu vychválit je zdravotní sestřička, velice milá, ochotná, prostě super! Jinde jsem lepší nezažila.

I já se musím připojit k předchozím názorům ohledně přístupu a péče pana doktora Šustera, které jsou perfektní. Dříve jsem navštěvovala gynekology jak v Jihlavě, tak v Praze a musím říct, že s ostatními jihlavskými lékaři (gynekology) je to úplně o jiné komunikaci a pochopení. U pana doktora jsem velice krátce, ale věřím, že se moje návštěvy budou už jenom načítat. Ještě bych se chtěla vyjádřit k sestřičce, která je neuvěřitelně milá a vždy velice ochotná pomoct s čímkoliv a kdykoliv. S takovouto oporou jsem se snad ještě mezi sestřičkami nesetkala. Protože i já jsem byla velice ráda za doporučení, chtěla bych na závěr všechny podpořit při rozhodování se ve výběru vhodného doktora a doporučit tento mýlý dvoučlenný tým!!!! :-)