Vrchlického 57, Jihlava
Ordinace (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: Ordinace

Pan doktor se vždycky choval příjemně a profesionálně, bohužel zná na všechno jen jeden jediný lék - hormonální antikoncepci, kterou já odmítám. Tudíž jsme se zasekli na tom, že on doporučuje antikoncepci při každém vyšetření (při nepravidelnosti v cyklu, po operaci cysty na vaječníku - prý je to prevence proti dalším cystám). Následně se přístup začal ochlazovat, asi jsem moc umíněná.

Recenze nepíšu, ale udělám vyjímku, aby to pomohlo k rozhodnutí nějaké mladé díwce. Celkově jsem velmi zklamaná a již bych pana doktora nikomu nedoporučila. Chodila jsem na očkování proti rakovině děložního čípku, v té době ještě k MUDr. Činčerovi (předchozí lékař v ordinaci). Ale když jsem se dostavila na třetí injekci byl už pan doktor v důchodu a já se poprvé seznámila s MUDr. Šustrem (jeho nástupcem v ordinaci). Injekce "dvojitý dávkovač" mi vždy byl aplikován do stehna, ale pan doktor si nenechal říct a vpravil mi jí do ruky a já týden nic neunesla. Což by nebylo tak hrozné. Nedávno jsem otěhotněla a hned informovala lékaře, bylo to cca ve 14 dni těhotenství. Ke konci prvního trimestru (3 měsíc) jsem odešla. Protože víc jsem se dozvěděla od kamarádek než od doktora. Neřekl nic o folátech nebo kyselině listové, vitamínech žádný brožury, dárkové balíčky, těhotenská karta nic. Jen jsem platila 30 Kč + 50 Kč jedna foto z ultrazvuku. Nový lékař se mě ptal, jak mi dopadly výtěry čípku, které se dělají na začátku těhotenství, netušila jsem, protože mi žádné nebyly dělány. Takže i když dojíždím vím že jsem v dobrých rukách, nic se neplatí a mám neskutečně mnoho fotek a video v 3D zadarmo.

S panem doktorem mám špatné zkušenosti. Jsem těhotná a narazila jsem na pana doktora, který mě měl vyšetřit na vyžádání mého gynekologa, jelikož jsem měla den předtím špatný krevní tlak, tvrdnutí břicha atd.. Natočil mi akorád křivku a změřil tlak, nic jiného. Ani se mě nedotkl, na to že jsem ve 37. týdnu těhotenství. Neprohmatal břicho ani nezkontroloval čipek vůbec nic-Nakonec mi řekl že mám syndrom bílých pláštů a že si neumím naměřit tlak, tak to mě dostalo nejvíc, když za celou dobu jsem s tím neměla problémi. Je nepříjemný, arogantní, akorád z nás udělal blbce. Doufám, že už nikdy na něho nenarazím! Nedoporučuji. Janča

Pan doktor má netaktní povýšenecké chování, mohl by si vzít příklad ze sestry, která zasluhuje pochvalu.
Diskuse s ním je nepříjemná, cítila jsem se jako obviněná před soudem.Neochotně mě vyšetřil, chtěl předem vědět zda souhlasím s operací, aniž bych věděla,zda je tato nutná. Před mým důrazně vyžádaným vyšetřením jsem byla zbytečně a nepřípadně informována o problémech s jinými pacientkami, které mne nezajímaly.
Těm, které vyžadují dnes již zcela obvyklé taktní jednání jej nedoporučuji.

S panem doktorem mám také tu nejhorší zkušenost.Měla jsem na něj "štěstí" před porodem a po porodu.Velmi bolestivé vyšetření,arogantní,nepřijemný přístup.Doporučuji se panu doktorovi vyhnout!

Umístění: Ordinace

Těm, které vyžadují dnes již zcela obvyklé taktní jednání jej nedoporučuji.