Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Preventivní vyšetření sluchu (riziko hluku) • 350 Kč

Vystavení posudku o zdravotním stavu • 200 Kč

Vyšetření pro sportovní účely • 350 Kč

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku, Fakultní nemocnice Ostrava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

150 Kč

230 Kč

100 Kč

200 Kč

Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava

Naše ambulantní nestátní zdravotnické zařízení zajišťuje komplexní vyšetření a léčbu chorob uší, nosu a krku, a...

• otorinolaryngologie

Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava Jiný

Tohle je nejlepší pan doktor , kterého jsem snad kdy potkala. Tak úžasný člověk, který je pořád s úsměvem.Sestřička úžasná, empatická. Děkujeme, že jste

Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava Jiný

Nejlepší pan doktor i sestřička. Kežby takových bylo více. Ten empatický přístup, sestra vždy vyhoví, usmívá se i když je v čekárně 20 lidí a nestíhají (jediná nevýhoda). Chodíme s malou dcerou a dcera doktory moc ráda nemá a k panu dr Štrymplovi se vždy velmi těší. Moc doporučuji! :)

Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava Jiný

Specialista ve svém oboru. Empatický, příjemný, zajímá se o pacienta. A mimo jiné úžasný přístup k dětem. Mohu jedině doporučit.

Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava Jiný

Pana doktora doporucuji,je super,vse vysvetli a moc mi pomohl.Sestricka taky moc prijemna.Moc Vam dekuji

MUDr. Pavel Štrympl

Děkujeme za zpětnou vazbu a za důvěru.

Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava Jiný

Naprosto úžasný přístup k mému synovi, neskutečně milý pan doktor a úžasná sestřička! Kéž by Vás bylo více. Mohu jen a jen doporučit!

Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava Jiný

Velké díky pane doktore a samozdřejmně i sestřičce, děkuji za Vaši péči, moc si toho vážím. Všem můžeme jen doporučit!

MUDr. Pavel Štrympl

Děkujeme za názor.

Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava nastřelení náušnice Studex (1 aplikace včetně náušnice)

Dnes jsme u pana doktora absolvovali s dcerkou nástřel náušnic. Předchozí komunikace jak s panem doktorem, tak se sestřičkou naprosto úžasná, nic není problém, vše vysvětlí, poradí, objednání do týdne. Samotná návštěva v nás zanechala naprosto senzační pocity. Pan doktor i sestřička usměvaví (i za respirátory to bylo poznat :) ), empatičtí, super komunikace, k malinké se chovali přirozeně, mile. Akce trvala opravdu chviličku. Prostě profesionální práce a veliká spokojenost z naší strany. Mohu jen doporučit.

Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava

Jeden z velmi mála doktorů,který není vyhořelý,používá hlavu a selský rozum.Jsem ráda,že mi kamarádka dala tip a za mne jedním slovem-spokojenost.

Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava uši

Dobrý den ,
smekám , velká ucta , stělesnění lekaře,
ucta k pacinetovy, pochopení , lečba, naprosto skvělý přistup,každý pacient si muže přát takoveho p.Doktora!, a v neposlední řadě vás přivítá neskutečně milá sestřička, co si více muže přát pacien v bolesti a nemoci. Více takových lidí .
Děkuji Choleva Lukáš

Umístění: Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava

Uz to tady padlo, ale ano, zjeveni, ten pocit jsem mela pocit pri prvni navsteve. V teto ordinaci je naprostym standardem to, co je jinde naprosto nemyslitelne. Ostatni lekari by si z toho meli brat priklad. Pan doktor je odbornik na svem miste, nejen, ze peclive vysetri, vychlechne a navrhne lecbu, vytiskne zpravu a recept - to vse rychle a svizne, pritom nikdy nemate pocit, ze by vas odbyl. Pani sestricka take zaslouzi velkou pochvalu z moc mily pristup a organizaci prilivu pacientu. Kazdy komu jsem pana doktora doporucila odchazel se stejnym dojmem a za to jsem rada.