Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Pan doktor je nejlepší lékař jakého jsem kdy navštívila.Nestresuje,vyslechne, velmi dobře poradí, dokáže "číst myšlenky" - velmi mi pomohl i po psychické stránce. Obdivuji tento přístup, nikdy jsem u něj nezaslechla
řeči o nedostatku času, přepracování atd. atd. Pokaždé byl v příjemné náladě a líbí se mi i jeho oslovování jménem. Poprvé mě to sice překvapilo, ale pak jsem musela uznat, že je to rozhodně lepší ten když vás někde berou jen jako "další", nebo jen jako diagnózu. I přes telefon je dr. příjemný,nespěchající.
Má široký rozhled i mimooborové znalosti a neuvěřitelnou dávku empatie a dobré nálady :-) Velká chvála !! Takových víc a hlavně na Příbramsku...

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé a jsem nadšená. Vysvětluje tak, že je vše srozumitelné a jasné. Navíc je velice milý. Jsem velmi ráda, že k němu mohu chodit. :) Mohu jen doporučit.

Zatím jsem se nesetkala s tak výborným osobním přístupem k pacientovi a to mluvím všeobecně o jakékoliv specializaci, pan doktor je opravdu vynikající!!!

Skvělý lékař a úžasně sympatický člověk! :-) Zvláště na něm maximálně oceňuji individuální přístup ke každému pacientu, který u většiny lékařů v dnešní době bohužel postrádám. Lepší alergolog široko daleko určitě není !!

Výborný lékař, můžeme ho jen fšem doporučit. Má skvělé jednání a mimojiné se zajímá i o delší vaše zdravotní problémy, okteré by ani nemusel. Lepšího lékaře fakt nikde nenajdete!!!!!!! A sestřičky jsou taky hodné. Děkujeme p. doktore.

Po nedávné vlastní zkušenosti musím narposto souhlasi se vším již zde uvedeným, možná ještě přidám - ne, že jsem podobný přístup dlouho nezažila, ale po x letých lékařských zkušenostech přiznávám, že NIKDY jsem nic podobného nezažila. Všechno v KLIDU a od základu vysvětlí, klidně zopakuje, probere, poradí a nevadí mu třeba odlišný názor. Snaží se najít shodu a řešení.
Sestřička, ač se to možná ze začátku tak nejeví, je milá a příjemná.
Jsem ráda, že mohu do tak skvělé ordinace docházet.

Výborný lékař, vše důkladně vysvětlí

Také mohu jen a jen doporučit. Opravdu vše pečlivě vysvětlí, udělá si na Vás čas...,vše v klidu a bez zbytečného stresu. Nemusíte se bát ani zavolat, že budete obtěžovat....Doporučuji. Toto jednání jsem již dlouho nezažila.

Na návštěvu sem se dokonce těším.Opravdu jsem spokojená, hodně mluví, trpělivě vysvětlí,a hlavně hledá původ problému. Mám za sebou již řádku lékařů z různých oborů se kterými jsem měla tu čest, tento je jeden z mála, kterého bych doporučila.

Vystřídala jsem pár alergologů a tohle je nejlepší doktor ze všech, co jsem poznala. Konečně mi vše pořádně vysvětlil, názorně ukázal, vždy se hodně zajímá o stav a hledá řešení problémů. Je sympatický a milý.