Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Klinika PŘÍBRAM, NL–LAB IMUNO ALERGO s. r. o. ambulance Jiný

Chodíme k panu doktorovi několik let (manžel,dcera i já)a nemůžeme než chválit lidský přístup, příjemné vystupování a profesionalitu. Děkujeme. Více takových lékařů.

Umístění: Klinika PŘÍBRAM, NL–LAB IMUNO ALERGO s. r. o. ambulance Jiný

Vynikající lékař, empatický, vše podrobně vysvětlí, naše rodina se na setkání s ním vyloženě těší, nejen že skvěle odvede svou práci, ale vždy i svým povídáním vykouzlí úsměv na tváři všech přítomných. Jsme za něj opravdu rádi. Je zkrátka úžasný.

Umístění: Klinika PŘÍBRAM, NL–LAB IMUNO ALERGO s. r. o. ambulance Jiný

Vynikající lékař, špičkový odborník, lidský přístup. Začal jsem chodit do ordinace již za jeho otce Zdeňka koncem první poloviny 90.let a přesto, že jsem se mezitím z Příbrami odstěhoval a odjíždím k němu až že severního okraje Prahy, nikdy bych nemenil

Umístění: Klinika PŘÍBRAM, NL–LAB IMUNO ALERGO s. r. o. ambulance astma,rýma chronická

Velmi pečlivý léka , pacientům se opravdu věnuje . Mohu jen vřele doporučit. Děkuji panu doktorovi za pečlivé řešení zdravotních problémů.

F.Pour

Umístění: Klinika PŘÍBRAM, NL–LAB IMUNO ALERGO s. r. o. ambulance

Velice pečlivý lékař. Je to jeden z mála lékařů,kterého nezajímá kdy už konečně odejdete z ordinace,ale vysvětlí vám podrobně jak léčba probíhá a hlavně pana doktora zajímá jak vy sama se k tomu stavíte,jaké máte pocity a podobně. Klaním se...

Mladý a velmi schopný alergolog. Chodím k němu několik let a jsem spokojená. Dojíždí za ním i dcera s dětmi z Prahy. Kdyby každý lékař byl tak schopný, pečlivý a ochotný jako MUDr. Štipl.
Vávrová Helena

Za svůj život jsem poznal hodně doktorů, ale s takovým přístupem, jaký má MUDr. Štipl ke svým pacientům jsem se nikdy nesetkal. MUDr. Štipl je špičkový odborník ve svém oboru, ale ten jeho přístup je jak z říše snů. Působí velice profesionálně, ale přitom je neuvěřitelně lidský a empatický. Na všechno se zeptá, všechno ho zajímá, se vším mile rád poradí (a může se to týkat i jiného zdravotního problému), nic není problém, vše vysvětlí, prostě máte pocit, že je tu jenom a jenom pro Vás!! Je zde sice delší čekací interval, ale rozhodně to stojí za to, na tohohle PANA DOKTORA si počkat!!! Nikdy v životě jsem z ordinace neodcházel s tak hřejivým pocitem u srdce. Kéž by byl takový každý doktor....

Super. Pomohl mi. Opravdu individuální přístup. Chová se tak jako by měl jen Vás. Takto by to mělo být.

nejlepší alergolog na světě!! Chdím k němu několik let a jsem velice spokojená. bydlím teď v Plzni, ale nevzdám se ho!! Stojí za to dojíždět.!!

LEPŠÍHO DOKTORA SNAD VE SVĚTĚ NENÍ :)))