Pavel Soviar, gynekolog Uničov

MUDr. Pavel Soviar

Gynekolog

Nemocniční 270, Uničov
Gynap s.r.o., prakt. lékař gynekolog

Umístění: Gynap s.r.o., prakt. lékař gynekolog preventivní prohlídka

Jsem mnoho let pacientkou tohoto lékaře. Jsem velmi spokojená s jeho milým a kultivovaným přístupem. Vždy ochotně poradí, když mám nějaký dotaz a je velmi pečlivý.

Jsem u tohoto pana doktora už přes deset let a jsem velice spokojená. Vždy ochotně poradil a pomohl. I sestřičky v ordinaci v Uničově jsou milé :-) a to se málokde vidí ....

s panem doktorem jsem naprosto spokojená..je moc milý a když mám problém,vždy se snaží maximálně pomoci :) neměnila bych!

Jsem s panem doktorem maximálně spokojená,pokaždé si dobře popovídáme,vyšetřuje fajn,sestřičky jsou taky super:)

Jsem spokojenou pacientkou, nemohu si stěžovat, s panem doktorem jsem vždy vyšla v dobrém, někdy ovšem ne se sestřičkou. Ale i přesto bych neměnila. J

jsem spokojená pacientka.

Jsem spokojená a děkuji panu dr. za vše co pro mě a mé děti udělal, byla jsem ošetřena i v nemocnici v zahraničí, ale přístup se nedá srovnat, příjemné prostředí a ochota, která není vždy zvykem. Děkuji. Marie

Má hlavičku jak makovičku:-))

Dobrý lékař, vyslechne, poradí, vyléčí.

S přístupem pana doktora Soviara jsem maximálně spokojená, vždy se snaží najít to nejlepší řešení pro mne, je velice citlivý a vše podrobně vysvětlí a pacienta vyslechne.