Ordinace praktického lékaře
Libušina 24, Karlovy Vary

Umístění: Ordinace praktického lékaře Pohybový aparát

Nejlepší doktor ve Varech. Vše vyřídí
za vás. Ochota a podpora pacientů je jeho hlavni prioritou. Velice vstřícný. Kéž by byli všichni doktoři jako je Pavel.
Standa Černý

Skvělý diagnostik, velmi lidský... Vždy ochotný napsat léky, poukaz na domácí péči nebo na vyšetření.
Přestože bojuje s pojišťovnami jako s větrnými mlýny, dává za své pacienty obě ruce do ohně.

Pavle byl jsem velice spokojen s Tvou lékařskou péčí! Kontakt na mně najdeš na webu. Zdraví Tě Milan Hamšík

Kéž by takových bezvadných doktorů bylo více.

Velmi vstřícný,laskavý,lidský,odborník na svém místě.

Doktor je v pohodě, dalo by se vydržet i to několika hodinové čekání, ale potřeboval by vyměnit sestru za nějakou milou, ochotnou a pořádnou.

Je to lékař na svém místě a když se někomu něco nelíbí tak si najděte jiného lékaře který vám bude vyhovovat.

Ze všech lékařů, které naše rodina měla možnost navštěvovat, je absolutně nejlepší. Nikdy jsme u něj nezažili špatnou náladu, i když má určitě i on svých starostí dost a nikdy nás nikoho neodbyl, nikdy jsme nezažili povýšené chování, tak jak je u většiny českých lékařů bohužel zvykem. To, že má v ordinaci zmatek a bohužel i dost velký nepořádek je myslím velká chyba jeho zdravotní sestry, která kromě toho, že ordinaci nevede ve stavu tak jako jinde, je neustále nepříjemná a s pacienty jedná přesně opačně než pan doktor. Má toho určitě hodně, tak jako jiné sestry, přesto si tu práci vybrala a podle toho by měla k lidem přistupovat.

Prijemny,profesionalni,vzdy ochoten pomoci.neznam lepsiho lekare,chodime k nemu cela rodina.vyborny diagnostik.dekuji pane doktore.Z.

Nejlepší lékař,schopný,příjemný a vždy ochotný.Snaží se nic nezanedbat.Výborný diagnostik.Mohu doporučit.