Pracoviště psychiatrie
Zahradníkova 2/8, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Pracoviště psychiatrie Jiný

MUDr. Pavel Sedlmajer je neuvěřitelně pozorný a empatický psychiatr, kterému důvěřuji a respektuji. Jeho schopnost naslouchat a porozumět mým osobním obtížím je neocenitelná. S jeho podporou a odborným vedením jsem dosáhl významného pokroku ve svém duševním zdraví. Jeho individuální přístup a péče jsou pro mě nepostradatelné. Doporučuji ho s plným přesvědčením každému, kdo potřebuje pomoc s duševními obtížemi.

Umístění: Pracoviště psychiatrie Jiný

MUDr. Sedlmajer pomocí doslova dvou až tří vět, se mě dotknul natolik, že jsem až fyzicky cítil, jakoby mi násilím někdo vyrval cosi z těla, co tam bylo velmi dlouhou dobu zabarikádováno.
Velmi věčně, stručně a jasně mě bez jakékoliv manipulace, dovedl k jádru mého problému, které jsem myslel že je úplně v něčem jiném.
Pan doktor je velmi zkušený, slušný a naprosto profesionální.
Je to moje první zkušenost s psychiatrií jako takovou, ale i tak si dovolím hodnotit.
Vřele bych MUDr. Sedlmajera doporučil každému, kdo tápe ve své hlavě a duši. A rozhodně všem, kteří se bojí jít k psychiatrovi.

Velmi příjemný doktor mající lidský přístup. Vždy rád pomůže nalézt řešení. Nebojí se naslouchat. Jsem moc spokojená.

Dobrý den, pan doktor je velmi příjemný, lidský a vždy poradí. Umí naslouchat a hodně mi již pomohl. Ostatních pacientům jej mohu jen doporučit. Doufám, že se mnou vydrží i nadále :).