Pavel Růžička, praktický lékař Jaroměřice nad Rokytnou

Praktický lékař

Komenského náměstí 30, Jaroměřice nad Rokytnou
Praktický lékař pro dospělé

F

Zkušený a velmi pečlivý lékař, moderně vybavená ordinace, díky objednávání nejsou čekací lhůty v čekárně, zatím spokojenost.

Jsme s panem doktorem spokojení.

Vynikající lékař, pečlivý, svědomitý. Vzdělává se v oboru, má velmi dobré znalosti, zajímá se o nové poznatky a novinky v léčbě,informuje o nich pacienty. Doporučuje spolehlivé specialisty. Má perfektní sestru. Vřele doporučuji.

Jako stálý pacient pana doktora reaguji na předešlé hodnocení, které mohl snad napsát jen zamindrákovaný člověk, který chce zřejmě jen druhého poškodit. Naprosto s ničím nesouhlasím, vůbec se z toho nic nezakládá na pravdě. Vážíme si pana doktora za jeho nadprůměrnou profesionalitu. Jsme rádi, že zde máme odborníka,kterého si opravdu vážíme. Jsem přesvědčen,že se mnou souhlasí drtivá většina spokojených pacientů. Pane doktore, nedáme Vás!!! Předešlý pisateli, stydíme se za Vás!!!

Také já se připojuji ke kladnému hodnocení, pan doktor mi vždy pomůže, nemohu si na nic stěžovat a zároveň i sestřička je velice milá a ochotná, prostě skvělý tým na svém místě.

Super, lidi v Jaroměřicích můžou být rádi, že ho tady mají. Mám dobré zkušenosti. V každé situaci se snaží najít nějaké přijatelné řešení.

Opravujeme naše předešlé hodnocení samozřejmě na nejlepší.Díky pane doktore!

Po lékařské stránce odborník s dlouholetou praxí a kladným přístupem k pacientům.
Bez problémů se orientuje v dané lékařské problematice.
Se zdravotní sestrou tvoří sehraný pracovní tým.

velice pečlivý, vstřícný, důsledný pan doktor, doporučuji.

Věcný, vzdělaný, pečlivý. Doporučuji.