Ortopedická klinika MUDr. Marcel Staša
Palackého 5, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická klinika MUDr. Marcel Staša Jiný

Skvělý pan doktor,velký profesionál a úžasný člověk.Pan doktor pomohl mé mamince , která měla víc jak rok velké bolesti a byla v péči u jiného ortopeda.Dnes je maminka po operaci a my jsme celá rodina panu doktorovi velice vděčni.Děkujeme i za jeho lidský přístup.

Naprosto úžaný pan doktor. Velký profesionál, který mi poté, co mi nepomohlo několik jiných ortopedů, kteří mě i odmítli jen napsat žádanku na magnetickou rezonanci, toto vyšetření předpsal, zjistil tím rozsah poškození a provedl operaci, která moc pomohla. Patří mu velký dík a rozhodně jej budu velmi ráda doporučovat.

Mladý lékař s empatií i ke starým pacientům, umí naslouchat a zároveň přesně ví, co s vámi chce udělat a co se s vámi dá udělat přiměřeně vašemu věku a vašemu očekávání od kvality budoucího života. Nehází všechny pacienty do standardu, rozvažuje a jedná s citem. Vyvrátil moji zatemnělou představu o ortopedii jen jako řemeslu. Operace na jedničku. Prohlídka na poliklinice v Palackého ulici, operace Na Františku.

Parádní doktor, parádní člověk! To mohu bez problému konstatovat, vzhledem k tomu, že mě dával několikrát dohromady.