DENTARIA stomatologie

Umístění: DENTARIA stomatologie Jiný

Bohužel nemohu doporučit. Pan doktor se sice chová velmi mile a empaticky, léčebné metody jsou však zastaralé a neúčinné. Chodila jsem na pravidelné kontroly, o zuby se starám pravidelně a poctivě.
Po změně stomatologa jsem se nestačila divit, jak má zubní péče vypadat! Poprvé jsem absolvovala RTG jednotlivých zubů (toto pan doktor Procházka nikdy nedělal, pouze RT celé čelisti, kde jednotlivé problémy nebyly vůbec patrné), díky kterým se ukázaly kazy pod všemi! plombami, které jsem měla, nedočištěné kanálky, prasklé amalgámy. Přitom jsem na poslední kontrole byla cca měsíc před návštěvou nového stomatologa.
Pokud chcete ušetřit a při návštěvě zubaře slyšet pravidelně "v pořádku, dnes nic dělat nebudeme", choďte k panu doktoru Procházkovi. Pokud však myslíte péči o svůj chrup vážně, jděte rychle jinam!

Umístění: DENTARIA stomatologie bolest zubu

Pan Doktor mi byl přidělen po odchodu mé bývalé (skvělé) zubařky. K panu zubaři jsem šla cíleně s bolesti dásně, která nešla vydržet. Na RTG nebylo nic vidět, tak mi zub jen vyčistil, ale podotkl, že bolest vychází z osmičky, ale je podle něj zbytečně ji vytrhnout. Bolest však přetrvává i po vyčištění. K tomu mi řekl, že na druhé straně mám malý kaz, který zaplombuje za týden. Za týden jsem opět přišla z bolesti dané dásně, opět jen vyčistil a posílal mě domů s kontrolou za týden. Připomněla jsem mu kaz a bylo mi řečeno "Aha vlastně, vy máte kaz"..
Opravdu zklamání.

W

Bohužel mám s panem doktorem negativní zkušenost. Předem chci napsat, že je pan zubař empatický a příjemný pán, ale odborně ho nemohu doporučit. Když jsem přešla k jinému zubaři, rentgen odhalil, že mám zuby ve špatném stavu, přestože jsem chodila pravidelně na kontroly co půl roku. Spousta kazů pod plombami. Pravidelně si zuby čistím a docházím na kontroly, proto nemohu napsat tomuto zubaři dobrou recenzi. Dost mě to naštvalo. Tato sranda opravdu nevyjde na pár korun. Nedoporučuji

Vynikající pan dokrtor. Je příjemný, trpělivý, ochotně vše vysvětlí. Zbavil mě bolesti a ráda k němu chodím. Vděčná pacientka... :-)

Přiznám se, že jsem dlouho zvažoval, jestli tuto recenzi napíšu, ale po poslední zkušenosti s "prací" pana doktora myslím, že by ostatní opravdu měli zvážit, jestli je on ta správná volba.

K panu doktotovi jsem chodil přibližně 4 roky pravidelně na kontroly.
Několikrát se mi stalo, že po prohlídce řekl, že je všechno v pořádku, ale na moje upozornění, řekl AHA...toho jsem si nevšiml.
Impulsem, abych začal hledat nového lekaře, bylo to, že mi bílá plomba nevydržela ani půl roku a druhá opravovaná plomba neustále bolela.

Nový zubař se mně při první návštěvě slušně zeptal, jak dlouho jsem zubaře nenavštívil, protože mám zuby v katastrofálním stavu - popraskané plomby, kazy vedle plomb, zánět dásní, atd. Podotýkám, že se o zuby starám pravidelně 2x denně, ale jen jsem to dělal blbě a "odborník" mi neporadil.

Pověstnou třešničkou na dortu, teda spíš korunkou, byla situace z tohoto týdne, kdy mně začal bolet zub. Nakonec se zjistilo, že mám kaz pod korunkou, kterou mi cca před rokem a půl vyměňoval pan doktor Procházka, bohužel si nevšiml, že mám pod ní kaz, díky kterému zub odumřel a já nyní absolvoval čistění kanálků.

Chápu, že třeba někdo nechce sledovat poslední trendy a dělat nejlepší práci, ale pokud už jen čeká na důchod, doporučuji se mu obloukem vyhnout, pokud vám jsou "zuby milé"....