Praktický zubní lékař
č.d. 73, Čejč

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Úžasný pan zubař, syna bolel zub. Pan zubař velice ochotný a sestřička byla skvělá. Moc dekujeme

Pan doktor Popelka je velice příjemný,ohleduplný a vstřícný. To stejné sestřička. Jsem velmi spokojená!

Musím Pana doktora pochválit i paní sestřičku. Jelikož mám hroznou fobii ze zubařů a dostat mě do zubní ordinace je celkem umění, tak už vím že se nemusím bát jít do zubní ordinace na Čejči. Jsou oba velmi příjemní, vstřícní a člověk se jich nemusí bát. Více takových zubních ordinací kam se člověk bude rád vracet, než si pořád říkat Já to vydržím a pujdu až bude nejhůř.

nejlepší PAN zubař jaké ho jsem měl tu čest poznat .. tento pán mě zbavil fobie ze zubních zákroků .. profík se super přístupem, ví co dělá, rozumí svému řemeslu, poradí, nestresuje, vstřícný, ochotný .. jak se u nás říká Nemožu říct ani beleš :-) víc takových doktorů, víc takových lidí .. a samozřejmě, co by byl doktor bez svojeho anděla na místě sestřičky :-) paní Blanka je na svém místě :-) zkrátka, na zubní na čejči už chodím jako dom :-)

Mohu řict že Pán Doktor bez problému ošetřil moji ustni dutinu po vytrhnutí na pohotovosti i když jsem u něho registrovaná nebyla ted jsem už jeho pacientka i když musim dojiždět je to trochu z ruky ale ochota se u něho cení doktor co poradí jak a co udělat přijemný a takovych je moc málo . Byvalá zubařka jen cálovala penize ani zub neuměla zablombovat narozdil od pana doktora . Sestřička ta je pořád jak sluničko -) Děkuji IVETA

Pan doktor je super, chodím k němu ráda, navíc sestřička je skvělá, takže dohromady výborná kombinace! Doporučuji!

Jsem naprosto spokojený. Po devíti letech, co jsem k zubaři nechodil mi dal dohromady 3 zuby za (v dnešní době) pár kaček. Teď chodím pravidelně a kupodivu se někdy i těším. Vřele doporučuji - velmi pečlivý, odvádí skvělou práci. Dvouhvězdičkový komentář z 30. ledna 2009 od někoho, kdo se ani nepodepsal je nepravdivý a hloupý.

Jsem velmi spokojena,chodíme tam i s dětmi a nemám žádné námitky.Snad jen čekací doba je poměrně dlouhá,ale asi je to důkaz o kvalitách pana doktora.Sestřička je velmi milá a vstřícná a děti se hned míň bojí.Prostě super.

Jsem naprosto spokojena

Jsem spokojená, vše v pořádku, pan doktor je příjemný a zákrok byl opravdu minimálně bolestivý.
Sestřička je velmi milá.