K Hrnčířům 25, Praha-Šeberov , Praha

800 Kč

1 200 Kč

800 Kč

Ambulance Řevnice (soukromá praxe)

- psychoterapeutické konzultace pro jednotlivce i páry
- psychologické poradenství pro rodiny, dospívající a děti
- psychologická pomoc ...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Ambulance Řevnice (soukromá praxe) psychoterapie

Mohu doporučit. Pan psycholog je upřímný, přímý, profesionál s lidskosti a empatii. Ocenuji a vážím si jeho snahy pomoci. Velké díky !

Umístění: Ambulance Řevnice (soukromá praxe) psychoterapie

Psychoterapie už patří několik let do mého života, v němž se vyskytlo v průběhu času, mnoho kritických situací, které narůstaly a já je postupně přestala zvládat tak jak bych si představovala. Vnímala jsem, že život vytváří další nové problémy a cítila jsem také, že mi ubývá sil je řešit. Čím více se mi starosti hromadily, tím více jsem cítila, že už nemám dostatek sil je zpracovat sama. Moc jsem to chtěla zvládnout sama, kdo by se chtěl svěřovat se svým citlivým trápením někomu pro něj cizímu. Ale dospěla jsem do fáze, ve které všechno zčernalo a já už neviděla cestu jak z toho ven. Požádala jsem svého známého, který má zkušenost s psychoterapií zda by neměl pro mě nějaký kontakt na psychologa.
Dal mi kontakt na pana Pavlovského a já již při první návštěvě cítila, že tento člověk mi může pomoci. Citlivě mě vyslechl a začali jsme postupně pracovat na odklízení tíživých balvanů z mé duše i těla. Nebyla to lehká práce a nešla vždy hladce, ale vždycky jsme spolu našli nejvhodnější řešení a čas pro jeho provedení. Pro mě je pan Pavlovský člověk, který mi vždy opravdu naslouchal a jeho úvahy a vhodně položené otázky, mi odkryli můj problém z jiného úhlu, abych byla schopna jej vidět jinak a mohla s ním třeba lépe pracovat. Díky jeho pomoci, jsem dokázala udělat pro mě zásadní změny ve svém životě, které přispěly k mé dnešní spokojenosti. Moc si vážím té pomoci a jsem ráda že mu mohu i touto cestou poděkovat.
Děkuji moc.
Katka Dynybilová

Umístění: Ambulance Řevnice (soukromá praxe)

Pana Pavlovského jsem na doporučení vyhledal v únoru 2015 a na jeho terapie docházel více než rok.V srpnu téhož roku jsem měl těžkou autonehodu, tudíž jsem terapii přerušil a pokračoval v ní po své rekonvalescenci.Pan Pavlovský při mně vždy stál, byl velkou oporou a dokonce mě i navštívil za mého pobytu v nemocnici.Dekuji panu Pavlovskému , že mně pomohl najít směr a velmi si ho vážím.
Jiří Hýbler

Umístění: Ambulance Řevnice (soukromá praxe) Potřeboval jsem nestranný názor a někoho, kdo by mi naslouchal aniž by mě nějak soudil

K panu Pavlovskému jsem docházel celkem dlouho a s jeho pomocí jsem se dokázal postavit na vlastní nohy, dát si život do pořádku a vyrovnat se s tím, co se zdálo neřešitelné. Umí velice dobře naslouchat, je vždy na vaší straně ale protože mu na pacientovi opravdu záleží, vše neodkývá a poradí, jak by se to či ono mohlo udělat lépe. Je to prostě profík, který ví co dělá, a dělá to dobře.