Audiologie

Běžný termín

Endoskopie +5 Více

Preventivní prohlídky pracovníků v riziku hluku

Sono pnd

Ušní mikroskopie

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Jsem zkušený atestovaný lékař s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů. Absolvoval jsem lékařskou fakultu Masarykovy univerzity...

• otorinolaryngologie

Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé

Pana doktora znám již cca 6 let. Máme tři děti, kterým se často vracejí nemoci jako angína, laryngitida, zánět středního ucha, apod. S panem doktorem máme jen tu nejlepší zkušenost. Nemoci dětí bohužel nedodržují ordinační hodiny, takže se nám často stává, že musíme absolvovat akutní vyšetření mimo ordinační dobu, často o víkendech nebo ve večerních hodinách. Pan doktor byl vždy velmi ochotný a vždy nás přijal okamžitě po mém zavolání. I následná péče po prvním akutním vyšetření je vždy příkladná. Můžu všem vřele doporučit.

Doktora Ovíska znám řadu let ještě z doby, kdy působil ve FN u sv. Anny. Jak mne, tak i mé rodině pomáhá při řešení zdravotních potíži. Cením si na něm jeho svědomitého přístupu, erudice i bohaté odborné praxe. Mohu jej s klidným svědomím doporučit.

Pana doktora znám již delší dobu a nemohu si vynachválit jeho péče a způsobilosti.Léčí celou naši rodinu, tzn. od malých dětí až po babičku, vždy je vstřícný a ohleduplný, nedávno mi vyléčil zánět dutin a co jsem slyšel o tomto léčení není příjemné. Ovšem v podání pana doktora byla zkušenot opačná, krom toho, že zákrok je sám o sobě nepříjemný, zbylá péče výtečná.
Musel jsem napsat, protože nevěřím anonymu, který tu zaznívá. Pan doktor by toto nikdy neudělal a urrčitě ne dítěti.

MUDr. Ovísek Pavel pečlivý, důsledný a vstřícný lekař.

Znám pana doktora ještě z dob, kdy pracoval ve FN u sv. Anny jako vedoucí lékař
ambulance na ORL klinice. Několikrát mi pomohl, vyléčil mi zánět dutin, středoušmní zánět a také mi provedl operaci přepážky nosní. Vše excelentně.
Pak si otevřel svoji soukromou ordinaci ve svém domě v Novém Lískovci. Má hezkou
secesní čekárnu a dobře vybavenou ordinaci. Je to výborný odborník ,skvělý člověk a přitom velmi skromný. Vřele ho všem doporučuji.

MUDr. Pavel Ovísek mě poprvé ošetřil více jak před 20 lety jako dítě na táboře. A velmi dobře. Měla jsem komplikovaný zánět zvukovodu, horečky ,antibiotika. Tehdy pracoval v nemocnici u sv.Anny a já chodila často na ošetření. Vždy si udělal čas i v nabitém operačnín dni, třeba místo oběda?, nevím...Vždy vyslechl můj názor a hledal řešení, jak co nejrychleji a nejlépe pomoci.
Ordinace, kterou vybudoval se svojí paní - zdravotní sestrou - mě naprosto vyhovuje. Chodím sem s dětmi /12 a 8 let/ i svojí matkou /75 let/.Právě toto klidné rodinné prostředí je to, co postrádám v našem zdravotnictví. Moji přátelé , kterým jsem MUDr. Ovíska doporučila byli šokováni jeho pečlivostí při vstupním vyšetření, vysoce profesionálním a přitom klidným přístupem při léčbě i kvalitou nasazené medikace a následnou prevencí.
Lékaře vřele doporučuji....

Rozhodně nepochybuji o skutečné odbornosti a výborných oborových znalostech pana doktora.
Oceňuji u něj především lidský způsob komunikace s pacienty a zkušenosti, kterých umí plně využít při výkonu svého povolání. Jsem přesvědčena, že se jedná o lékaře na svém místě, který si umí poradit se vším.
Mimochodem, kritika na něj kladená zřejmě pramení z nevědomostí a určité zaujatosti autorů. Nejen, že není možné ji brát vážně, ale také jako špatně formulovaný vtip postrádá na humoru.

Před třemi lety jsem dlouhodobě přes půl roku trpěla opakovanými záněty nosních dutin. Ač mi byla původním lékařem doporučena operace nosní přepážky jako jediné řešení, rozhodla jsem se tento zákrok zkonzultovat ještě s panem doktorem. Díky naordinování skutečně účinných nosních kapek a podstoupení inhalační kůry jsem se zánětů zbavila. Oceňuji komplexní přístup k pacientovi a neinvazivní způsob léčby, díky kterému jsem nemusela podstoupit operační zákrok.

Byl jsem u pana doktora léčen s akutním zánětem průdušek. Měl jsem dlouhodobé potíže s dýcháním a kašlem. Po kompletním vyšetření (uši, nos a krk) mě byla nasazena antibiotika, lék na utišení žaludku a lék na vykašlávání. Do týdne jsem byl zdráv. Zvláště oceňuji souhrnou anamnézu před aplikací léků, rychlou diagnózu onemocnění i předepsaný lék na možné žaludeční potíže, kterými jsem v minulosti trpěl. Celkově velmi dobrý přístup.

Přístup na velmi dobré úrovni. Ochota přijmout kdykoli mimo ordinační hodiny a snaha vyjít maximálně vstříc. Příjemné prostředí a přístup k pacientovi.

72 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Prosím o brzkou odpověď:: Manžel je po dramatickém odvozu 155 pro porUchu vestibularu DG periferní vést. Syndrom nejasné etiologie propuštěn s medikaci betahistin 3* 24 mg.dLe příbalové informace nejvyšší možné dávkování 2*24Je možné tedy zvýšit až na 3*24 mg bezpečné? Děkuji

Vážená paní, Váš manžel může užívat Betaserc 24 3x1 ,je to bezpečné.

MUDr. Pavel Ovísek

Dobrý den. Už přes měsíc mě trápí bolest v krku.. Začalo to příšernou bolestí v krku a teplotou. Dostal jsem dvě injekce penicilinu a následně penbene na týden a byl proveden odběr krve (jaterní testy lehce nad normou a CRP 4). Byl proveden i výtěr z krku kde nebylo nic zjištěno (všechno v normálu) přitom jsem nemohl ani otevřít pusu. Po dobrání ATB se mi to znovu vrátilo. Jel jsem s tím rovnou do nemocnice na ORL kde mi bylo sděleno že dostanu 7 injekcí penicilinu a následně 1 benzylpenicilin, doktor se asi na papíry nepodíval, jelikož CRP bylo pouze 4. Řekli mi že mám akutní tonzilitidu. Obvodní lékař mi udělal další odběr krve a byl zjištěn CMV(cytomegalovirus). Už je to týden od poslední injekce a mandle mi začínají zase pěkně otékat, konkrétně pravá mandle. Uzliny jsou také nateklé. Trochu to bolí ale ne tolik jak na začátku nemoci, jen je strašně oteklá že mi dělá problém pořádně otevřít pusu. Snažím se držet i jaterní dietu i když testy byly prý 69 a norma je 68. Děkuji moc za odpověď, už si nevím rady. :(

Vážený pane,
podle toho co mi říkáte by mohlo jít o pseudoabsces mandle nebo o peritonsilární absces vpravo. Je nutné , abyste co nejdříve zašel na ORL pohotovost, neboť bude nutná incize
S pozdravem MUDr. Pavel Ovísek

• otorinolaryngologie