Audiologie

Běžný termín

Endoskopie +5 Více

Preventivní prohlídky pracovníků v riziku hluku

Sono pnd

Ušní mikroskopie

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé

Jsem zkušený atestovaný lékař s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů. Absolvoval jsem lékařskou fakultu Masarykovy univerzity...

• otorinolaryngologie

Říkám Ok a ...... doporučuji !

Velmi dobrý, hodnotím , taky přístup vstřícný. Z.Š.

jedině tam.

Líbí se mi, že dr.Ovísek nevyžaduje doporuční obvoďačky. Šetří tím čas pacientů.

Doporučuji !

Prima doktor !

Vážím si pana doktora. Babička tam chodí.

Vlastní zkušenost !

Chodíme tam celá rodina, jsme spokojeni.

velmi dobrý pan doktor

72 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Prosím o brzkou odpověď:: Manžel je po dramatickém odvozu 155 pro porUchu vestibularu DG periferní vést. Syndrom nejasné etiologie propuštěn s medikaci betahistin 3* 24 mg.dLe příbalové informace nejvyšší možné dávkování 2*24Je možné tedy zvýšit až na 3*24 mg bezpečné? Děkuji

Vážená paní, Váš manžel může užívat Betaserc 24 3x1 ,je to bezpečné.

MUDr. Pavel Ovísek

Dobrý den. Už přes měsíc mě trápí bolest v krku.. Začalo to příšernou bolestí v krku a teplotou. Dostal jsem dvě injekce penicilinu a následně penbene na týden a byl proveden odběr krve (jaterní testy lehce nad normou a CRP 4). Byl proveden i výtěr z krku kde nebylo nic zjištěno (všechno v normálu) přitom jsem nemohl ani otevřít pusu. Po dobrání ATB se mi to znovu vrátilo. Jel jsem s tím rovnou do nemocnice na ORL kde mi bylo sděleno že dostanu 7 injekcí penicilinu a následně 1 benzylpenicilin, doktor se asi na papíry nepodíval, jelikož CRP bylo pouze 4. Řekli mi že mám akutní tonzilitidu. Obvodní lékař mi udělal další odběr krve a byl zjištěn CMV(cytomegalovirus). Už je to týden od poslední injekce a mandle mi začínají zase pěkně otékat, konkrétně pravá mandle. Uzliny jsou také nateklé. Trochu to bolí ale ne tolik jak na začátku nemoci, jen je strašně oteklá že mi dělá problém pořádně otevřít pusu. Snažím se držet i jaterní dietu i když testy byly prý 69 a norma je 68. Děkuji moc za odpověď, už si nevím rady. :(

Vážený pane,
podle toho co mi říkáte by mohlo jít o pseudoabsces mandle nebo o peritonsilární absces vpravo. Je nutné , abyste co nejdříve zašel na ORL pohotovost, neboť bude nutná incize
S pozdravem MUDr. Pavel Ovísek