Audiologie

Běžný termín

Endoskopie +5 Více

Preventivní prohlídky pracovníků v riziku hluku

Sono pnd

Ušní mikroskopie

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé

Jsem zkušený atestovaný lékař s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů. Absolvoval jsem lékařskou fakultu Masarykovy univerzity...

• otorinolaryngologie

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé Jiný

Pan doktor byl vždy skvělý ke mně i mým dětem, velmi laskavý a jako odborníka si jej nemůžu vynachválit. Velmi bych si přála, kdyby bylo více takových lékařů.

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé vyšetření v oblasti orl

Pan doktor Ovísek je vynikající odborník a vynikající člověk. Vyšetřen jsem byl vždy s maximální pečlivostí a zdravotní problém mi byl vždy srozumitelně vysvětlen, čehož si velmi vážím, protože takový přístup není vždy samozřejmostí. Celkově jde vidět na přístupu, že jste u opravdového profesionála. Následné léčení vždy dopadlo na výbornou, proto jsou mé zkušenosti jen pozitivní a pana doktora i paní sestřičku můžu s klidným svědomím a úsměvem jen doporučit. Děkuji.

Pan doktor projevil svoji erudici a kvalifikaci při léčení mého opakovaného zánětu vnějšího zvukovodu. Léčba antibiotiky byla pouze lokální, nicméně účinná.

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé vyšetření v oblasti orl

S panem doktorem mám dlouhodobě špatné zkušenosti. Chodila jsem k němu cca 2 roky. Ze začátku jsem jeho medikaci a léčbě věřila, časem jsem si však uvědomila, že pan doktor na vše píše antibiotika a to i přes to, že se problémy nelepší a stále opakují. Antibiotika podává i přes nízké CRP. Dokonce i přes mou žádost neléčit mě opakovaně antibiotiky, které nezabírají a ničí mikroflóru, toto doktor nerespektoval. Po dobrání antibiotik jsem i přes přetrvávající problémy byla prohlášená za zdravou a dále mě neléčil. Bohužel problémy vyvrcholily a musela jsem se začít léčit jinde. K vyléčení stačila lokální léčba, antibiotika nebyla potřeba.

MUDr. Pavel Ovísek

Děkuji za Váš názor. ATB píši jen v indikovaných případech. Nikde nepíšete, s jakými diagnózami jste u mne byla léčena !!!Ani v závěru recenze nepíšete jaké onemocnění jsem léčil. Nikdy nenutím proti vůli pacienta léky !! To je od Vás zjevná lež. Z Vašeho názoru čiší zaujatost proti mojí osobě,jak mi co nejvíce uškodit.

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé vyšetření v oblasti orl

Původně jsem zde zveřejnila poměrně negativní hodnocení. Následovala intenzivní komunikace s panem doktorem, při které jsme si mnohé vysvětlili a pochopila jsem, že při návštěvě v roce 2017 pravděpodobně došlo k nedorozumění (kvůli mým předchozím negativním zkušenostem s jinými lékaři) a proto výsledek návštěvy pro mě nebyl moc přínosný.
Díky mimořádné aktivitě ze strany pana doktora jsem následně nyní, v roce 2020, podstoupila několik návazných vyšetření v různých zařízeních, která mi pomohla posunout se v řešení mých dlouholetých problémů s praskáním v uších a bolestmi hlavy.
Celkově tedy musím přehodnotit svůj původní názor a můžu potvrdit, že pan doktor se mi opravdu snažil s řešením mých zdravotních problémů pomoci a jeho přístup byl velmi aktivní a vstřícný.

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé vyšetření v oblasti orl

Příjemný přístup k pacientům, rychlá domluva návštěvy. Ordinaci jsem navštívil vícekrát (již od dětství), naposledy s tinnitem, a vždy jsem byl spokojen - problémy se podařilo rychle vyléčit.

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé vyšetření v oblasti orl

K panu doktorovi jsem začal chodit na doporučení známého a musím jen potvrdit, že je TOP. Takových doktorů by mělo být více.
Secesní čekárna je krásná.
Přeji hodně zdaru v pracovním i osobním životě.

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé

Pan Ovísek má sice dost retro ordinaci, ale je profík. Chodíme k němu s rodinou již celá léta.. vždycky vyslehne to moje naříkání, zodpoví všechny moje vystrašený otázky, je prostě trpělivej a velice vstřícnej. Navíc ve svým oboru úplná špička.. vím, že jeho diagnostika je pokaždé na místě a vím, že pro léčbu udělá přesně to, co je potřeba. Je přesnej, nikdy nic neodflákne, proto má moji veškerou důvěru. U něho a paní sestřičky zkrátka vím, že jsem ve správných rukou.

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé

Pan doktor ma v peci temer celou nasi rodinu a nedam na nej dopustit. Opravdu velka spokojenost z me strany. Prisel i na to na co neprisel muj osobni alergolog po x let.

Umístění: Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé Chronické onemocnění

U MUDr. Ovíska jsem v péči již dlouhá léta. Jako zdravotnický pracovník oceňuji je profesionální a lidský přístup, který je v dnešním našem uspěchaném zdravotnictví výjmečný.

72 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Prosím o brzkou odpověď:: Manžel je po dramatickém odvozu 155 pro porUchu vestibularu DG periferní vést. Syndrom nejasné etiologie propuštěn s medikaci betahistin 3* 24 mg.dLe příbalové informace nejvyšší možné dávkování 2*24Je možné tedy zvýšit až na 3*24 mg bezpečné? Děkuji

Vážená paní, Váš manžel může užívat Betaserc 24 3x1 ,je to bezpečné.

MUDr. Pavel Ovísek

Dobrý den. Už přes měsíc mě trápí bolest v krku.. Začalo to příšernou bolestí v krku a teplotou. Dostal jsem dvě injekce penicilinu a následně penbene na týden a byl proveden odběr krve (jaterní testy lehce nad normou a CRP 4). Byl proveden i výtěr z krku kde nebylo nic zjištěno (všechno v normálu) přitom jsem nemohl ani otevřít pusu. Po dobrání ATB se mi to znovu vrátilo. Jel jsem s tím rovnou do nemocnice na ORL kde mi bylo sděleno že dostanu 7 injekcí penicilinu a následně 1 benzylpenicilin, doktor se asi na papíry nepodíval, jelikož CRP bylo pouze 4. Řekli mi že mám akutní tonzilitidu. Obvodní lékař mi udělal další odběr krve a byl zjištěn CMV(cytomegalovirus). Už je to týden od poslední injekce a mandle mi začínají zase pěkně otékat, konkrétně pravá mandle. Uzliny jsou také nateklé. Trochu to bolí ale ne tolik jak na začátku nemoci, jen je strašně oteklá že mi dělá problém pořádně otevřít pusu. Snažím se držet i jaterní dietu i když testy byly prý 69 a norma je 68. Děkuji moc za odpověď, už si nevím rady. :(

Vážený pane,
podle toho co mi říkáte by mohlo jít o pseudoabsces mandle nebo o peritonsilární absces vpravo. Je nutné , abyste co nejdříve zašel na ORL pohotovost, neboť bude nutná incize
S pozdravem MUDr. Pavel Ovísek