Pavel Novák, zubař Luže

Ordinace zubního lékaře

Opletalova 15, Chrudim II, Chrudim
Ordinace zubního lékaře.

Specializace: Paradontologie

Pan doktor i jeho syn jsou odborníci, ale víc než lékaři jsou obchodníci. Na jedné z prvních návštěv jsem se nechal umluvit ke dvěma kompozitním výplním dohromady asi za 1600,-. Při jedné z dalších jsem si na stoličku nechal dát amalgám, protože je odolnější, nemění objem a samozřejmě i proto, že je hrazený pojišťovnou. Jsem student a nemám zrovna peněz nazbyt. Následně jsem od podrážděného pana doktora dostal přednášku o tom, jak by tyhle "sociální výplně" zrušil. Na poslední preventivní kontrole si během 10 sekund prohlídl ústní dutinu, konkrétně jedno místo s amalgámem. Řekl, že to bude dělat problémy a tak, že by to odvrtal a dal dvě kompozitní výplně. Když jsem mu řekl, že si to promyslím, kontrolu ukončil - dohromady jsem tam byl asi 2 minuty. Zkrátka, na začátku se mně věnoval, ale když zjistil, že ze mě, studenta, mu už moc nekápne, tak se mnou asi nechtěl ztrácet čas. Tak já půjdu hledat dál..

Pan doktor si musi zrejme hodnoceni psat sam, jinak mi takova neobjektivita neni jasna. Uz v dobe, kdy jsme k nemu jako skolni ditka museli chodit povinne, s nim byla spousta lidi nespokojenych. Pozdeji jsem k nemu chvili z nouze opet chodila a nic se nezlepsilo. O penize jde predevsim, pece je nekde na poslednim miste. Pod jeho plombami se mi udelaly kazy, az jsem prisla o zub. S zadnou plombou od drivejsiho zubare jsem podobny problem nemela. Take z vypisu zdravotni pece jsem byla ponekud prekvapena. Pan doktor vykazoval peci, ktera skutecne nebyla poskytnuta. Nedoporucuji!!!

Specializace: Paradontologie