Privátní zubní ordinace
K nemocnici 2814, Kladno

• zubní lékař - stomatolog

Tak todle je NEJ zubař!Dal mi zuby dohromady po mé bejvalé doktorce a ví že mám slabej práh bolesti a citlivosti a snaží se mi všeljak pomoct abych to necítila.Je to sympaták,příjemnej,hodnej a vtipnej a citlivej!Ví co dělá a k dětem je taky moc hodnej!Chodíme k němu celá rodina a měnit ho nehodláme dokud bude ordinovat!Nás se jen tak nezbaví:-D

Mohu jen doporučit,chodíme k němu celá rodina a máme ty nejlepší zkušenosti.100% nej zubař!!

Velmi dobrý a k dětem moc hodný lékař. Díky

proste specialista

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobréj den bil jsem své zubarki stín ze mu zůstal kořen tak mi to skousela vitahnout ale nedalose i po 2 injekci furt sem cejtil bolest tak me poslala na stomatologii mám obavu jestli to půjde umrtvit při tam kam hnis dekuji

Souhlas s kolegou Šímou.

MUDr. Pavel Novák