Privátní zubní ordinace
K nemocnici 2814, Kladno

• zubní lékař - stomatolog

výborný

Velmi erudovaný odborník, komunikativní, pečlivý,citlivý.

Výborný přístup a odbornost.

velmi profesionální

Mohu jen doporučit, ocenuji pečlivost a přístup, spíš by se nad sebou měli zamyslet někteří pacienti!

Děkuji, děkuji, děkuji za vše: ochotu,ohleduplnost,bezbolestnou pomoc...
prostě jste nej

V životě jsem už poznal asi osm zubařů,ale ani jeden se nemůže rovnat panu doktorovi Novákovi.Prostě super zubní lékař a sestřička také bezva.Jen kdyby takových lékařů bylo všude více.Pane doktore moc děkuji za Vaše služby.Váš vděčný pacient Pražák Ladislav.

Nejlepší zubař pod sluncem...

X

Děkuji za precizně odvedenou práci, jste jednička

Ať mi tu nikdo nehaní práci pana dr.Nováka. Vás asi nikoho nebolely pořádně zuby!
Když trhá zub, tak jedině s úsměvem, ani nepoznáte, že je venku, naprosto profesionálně a hlavně bez bolesti. A že někomu vyčiní, že si špatně čistí zuby?!
Asi má pravdu, ať si každý sáhne do svého svědomí. Stal se našim rodinným lékařem hned jak dostudoval,nejprve ošetřoval moje děti, dnes už i vnoučata. K panu doktorovi se těší, nezažila jsem ho mrzutého, neochotného nebo arogantního" jak tu někteří píší. Prostě pan doktor je "PAN DOKTOR" jak se patří, po všech stránkách ten nej, nej!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobréj den bil jsem své zubarki stín ze mu zůstal kořen tak mi to skousela vitahnout ale nedalose i po 2 injekci furt sem cejtil bolest tak me poslala na stomatologii mám obavu jestli to půjde umrtvit při tam kam hnis dekuji

Souhlas s kolegou Šímou.

MUDr. Pavel Novák