Privátní zubní ordinace
K nemocnici 2814, Kladno

• zubní lékař - stomatolog

Lepšího doktora jsem nezažila po mé velmi zlé skušenosti v neděli na pohotovosti v Kladně v Kasárnách a také na Karláku v Praze kde mi nepomohly ba naopak z horšily bolest jsem šla v pondělí k panu doktorovi byl velmi šetrný a milý nasadil antibiotika ranu vyčistil a ja mohla už konečně spát bez bolesti.Říká se doktor jako doktor neni to pravda pana doktora mohu a budu jen doporučovat.Samozdřejmě i velké díky patří sestřičce ,která je velmi milá a ochotná jsem ráda že patřím právě k nim k panu doktorovi s velkým DDDDDDDDDD.

Recenze na tohoto lékaře nelžou. Tenhle šikovný, rychlý a komunikativní PAN ZUBAŘ i jeho sympatická a velmi ochotná sestřička, pracující v jejich miniaturní ordinaci, si mne okamžitě získali. Děkuji!

je vynikajici odbornik.mimo to mu leži na srci vzdělani nišiho zdavotnickeho personalu.podporule rust obdornost,konkretně školzaklady prace s počítačem.to ve svem volnem čase.mne naučil založil si učet intenetovou adresu.to s pochopenim a svatou trpělivostičištění počítačea jine pokročilejší vědomostučí mojí známou.to je podobné jako učit ježíše vytahovat hřeby z kříže

Velmi chválíme práci pana doktora Nováka i jeho sestřičky.
Celá rodina Pihertová

Lepšího zubního lékaře a sestřičku jsem nepoznala. Chodím k nim již spoustu let a nemám jedinou negativní zkušenost,takže díky moc

C

Mirek S. 15,02,2013, Před několika lety jsem se na doporučení manželky zeregistroval u dr.Nováka a nikdy jsem tohoto svého kroku nelitoval,stejně jako celá moje rodina.V ordinaci je vždy příjemná atmosféra,citlivé a bezbolestné ošetření,doře poradí,maximální spokojenost! Pro mne nejlepší zubní lékař v kladenském kraji,bezva sestřička.Váš vděčný pacient.

nejlepší doktor na světě a že díky mému cestování po všech možných koutech světa toto mohu potvrdit!! milý a navíc neskutečně schopný a šikovný, je to doktor na svém místě!! děkuji za něj!! :-)

K panu doktorovi jsem zacala chodit do osetreni tak nekdy pred 20 lety jako mlada holka. Vzdy pracoval bezbolestne, kvalitne a casto me rozesmal, coz je od zubare vykon, to mi jiste daji mnozi za pravdu. I pres to, ze jiz ziju dlouhe roky v Rakousku, me spatna zkusenost se dvema tamnimi zubari privedla zpet k panu doktoru Novakovi. To nejkrasnejsi zjisteni, ktere me v jeho ordinaci po vice jak 10 letech cekalo,bylo, ze zustal i pres dravou trzni ekonomiku porad stejne lidsky, chapavy a predevsim peclivy ve sve praci. Na prvnim miste je u neho porad jeste jeho pacient. V teto uspechane a na profit orientovane dobe je to vzacnost. Moc dekuji za vse a preju mu a sestricce, at je tato doba neubije.

Velmi dobrý odborný lékař. Na Kladně bydlím 5 let a jsem moc ráda, že mě pan doktor přijal do své ordinace. Když mi jinde udělali plombu, vydržela maximálně půl roku, tady nevím, že by mě někdy nějaká vypadla. Díky humoru pana doktora i sestřičky jsem se zbavila strachu ze zubního lékaře. Pracuje bezbolestně, pečlivě a na velmi dobré odborné úrovni. Mohu všem jen doporučit.

po špatných zkušenostech s předchozími zubaři můžu jen doporučit.Od doby, kdy chodím k tomuto ZUBAŘI nezažívám pocity hrůzy a orosení už v čekárně,ba naopak. Díky doktoru ale i milé sestřičce se cítím v ordinaci příjemně, zasměji se a hlavně odcházím se zdravými zuby. Přístup k dětem má velmi lidský a proto se mé děti nikdy nebáli,což je pro mě nejdůležitější a pro ně základ do budoucna starat se o své zuby a beze strachu chodit na pravidelné kontroly.Děkuji sestřičce i doktorovi a do budoucna přeji jen milé pacienty, hodně štestí jak v profesním tak v osobním životě.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobréj den bil jsem své zubarki stín ze mu zůstal kořen tak mi to skousela vitahnout ale nedalose i po 2 injekci furt sem cejtil bolest tak me poslala na stomatologii mám obavu jestli to půjde umrtvit při tam kam hnis dekuji

Souhlas s kolegou Šímou.

MUDr. Pavel Novák