Pavel Mudra, internista Plzeň

• Ischemická choroba srdeční
  • Onemocnění vnitřních orgánů
  • Onemocnění srdce

• vnitřní lékařství - interna

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Pan doktor je strašně milý a sympatický člověk a také skvělý lékař, který Vám rád vše vysvětlí a přidá ještě něco navíc. Doporučuji ;-)

Skvely lekar,vysoce profesionalni pristup k nemocnemu,nesmirne hodny clovek,umi se vcitit do problemu nemocneho. Mam ty nejlepsi zkusenosti.Vrele pana doktora Mudru doporucuji. Dlouholeta pacientka

Chci touto cestou podekovat panu doktorovi MUDROVI,ktereho si nesmirne vazim,za jeho vysoce profesionalni pristup a rozhodovani pri lecbe meho srdce. Jiz dva roky zase ziju plnohodnotny zivot. Prala bych nasemu zdravotnictvi vice takovych lekaru jako je on.On umi cloveka v klidu a se zajmem vyslechnout. Jeho lidsky pristup k pacientovi je prikladny.Velmi vrele pana DOKTORA doporucuji.Vdecna pacientka

Pan doktor Mudra je velmi lidský, milý a fundovaný člověk.Velmi doporučuji. Cizmanová Hana.

Musím ocenit zájem o stav pacienta a lidský přístup během dlouhodobé léčby.Pana doktora si velmi vážím a děkuji touto cestou za jeho léčbu mé nemoci.

Jako jediný lékař mi dokázal nejen upravit tlak, což se nepodařilo 5 LET ANI PŘEDNOSTOVI KLINIKY,ale především je to vynikající člověk, který se zajímá o pacienta komplexně.Mohu jen a jen doporučit!

• Ischemická choroba srdeční
  • Onemocnění vnitřních orgánů