• Ischemická choroba srdeční
  • Onemocnění vnitřních orgánů
  • Onemocnění srdce

• vnitřní lékařství - interna

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Interní ordinace B.Braun Avitum s.r.o. interní konzultace

S tak arogantním lékařem jsem se dlouho nesetkal. Jestli někdy budu potřebovat péči i ternisty, tak této ordinaci se zdaleka vyhnu.

Umístění: Interní ordinace B.Braun Avitum s.r.o. Jiný

Pan doktor je neslušný. Odešla jsem z ordinace rozhozená. Nedoporučuji pana doktora ani náhodou! Je neempatický a říká věci, které by jako lékař neměl vůbec vyslovit.

Umístění: Interní ordinace B.Braun Avitum s.r.o. ekg - elektrokardiografie

Pan doktor se na mne ani nepodival. Zajem 0. Myslim ze uz je vyhorely a pacienti ho nezajimaji. Horsiho lekare jsem nezazil. Prislo mi jako by v ordinaci byl z donuceni.

Pan doktor je strašně milý a sympatický člověk a také skvělý lékař, který Vám rád vše vysvětlí a přidá ještě něco navíc. Doporučuji ;-)

Skvely lekar,vysoce profesionalni pristup k nemocnemu,nesmirne hodny clovek,umi se vcitit do problemu nemocneho. Mam ty nejlepsi zkusenosti.Vrele pana doktora Mudru doporucuji. Dlouholeta pacientka

Chci touto cestou podekovat panu doktorovi MUDROVI,ktereho si nesmirne vazim,za jeho vysoce profesionalni pristup a rozhodovani pri lecbe meho srdce. Jiz dva roky zase ziju plnohodnotny zivot. Prala bych nasemu zdravotnictvi vice takovych lekaru jako je on.On umi cloveka v klidu a se zajmem vyslechnout. Jeho lidsky pristup k pacientovi je prikladny.Velmi vrele pana DOKTORA doporucuji.Vdecna pacientka

Pan doktor Mudra je velmi lidský, milý a fundovaný člověk.Velmi doporučuji. Cizmanová Hana.

Musím ocenit zájem o stav pacienta a lidský přístup během dlouhodobé léčby.Pana doktora si velmi vážím a děkuji touto cestou za jeho léčbu mé nemoci.

Jako jediný lékař mi dokázal nejen upravit tlak, což se nepodařilo 5 LET ANI PŘEDNOSTOVI KLINIKY,ale především je to vynikající člověk, který se zajímá o pacienta komplexně.Mohu jen a jen doporučit!

• Ischemická choroba srdeční
  • Onemocnění vnitřních orgánů